Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

vesdama į darželį nebijojau ligų,retai ji ir serga,šiap metais kol kas tfu tfu tfu visa grupė labai gerai laikosi ir neserga
Atsakyti
Mes tik pradejom eiti i darzeli po 3 dienu susirgom sloga,po savaites gryzom tada 4 dienas paejo 2 savaites sirgom, tada savaite paejom 4savaites sirgom blink.gif Tada pradejau galvoti ar verta vesti i darzeli jei kas savaite geriamvaistus koks imunitetas bus vaika g.gif Na bet einam ir dabar reciau sergam,bet sloga tai nenoriai mus paleidzia verysad.gif
Atsakyti
O mes taip graziai ejom nuo pat rugsejo iki lapkricio galo - kol virusiniu plauciu uzdegimu visa grupe apsikrete unsure.gif Tai per gruodi dar tik tris dienas darzelyje pabuvo - tai vemia tai viduriuoja tai sloga, nu vnz schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(skriba @ 2007 12 01, 00:26)
Paskaičiau ir prisiminiau savo ir dukros vargus pirmais metais darželyje  doh.gif Maitinau pati, lankėm baseinus, lauke būdavom po 3 (žiemą), 5 (vasarą) valandas, iki darželio sirgo du kartus ( sloga, angina) Stipri ? Deja Pradėjo lankyti darželį 2,6 mėn ir prasidėjo  doh.gif Savaitė einame, dvi namuos, kažkoks košmaras, sloga, sloga, kartais kosulys,  doh.gif  Gydytoja ,,taip turi būti" , kentėjau nuo rudens iki pavasario, kol nusibodo schmoll.gif
Suradom kitą gydytoją , per tuos ,,taip turi būti" vaikui adenoidai užaugo, nuo nesibaigiančių slogų, dar porą mėnesių ir po peiliu, bet GEROSIOS gydytojos dėka po peiliu nereikėjo, ji mus ,,užaugino" t.y. neleido jiems išviešėti.
Kitais metais sūnus pradės eiti į darželį, patirties turiu, manau kaip nors kapstysimės su gerosios gydytojos pagalba.

labai prasau patarimo ax.gif
Buk gera, parasyk ka jums "geroji gydytoja" dare, kad neleido isveseti adenoidams? Turim dideliu problemu (atsakymu niekas neduoda schmoll.gif
ir kokia tavo patirtis del tu darzeliniu epidemiju....
Atsakyti
QUOTE(Momė @ 2007 10 25, 22:13)
Gal kas šituo klausimu naudojot RIBOMUNYL'ą?

mes ruošiames lankyti darzeli nuo kovo menesio , apie ligas ir visa kita daug zinojau, ir cia perskaicius tik pasitvirtino...
mes naudojame ribumonyli nuo rugsejo pradzios, nes veikti jis pradeda tik po keliu menesiu. kol kas padeda as manau, per siuos 5 menesius, rimciau tik va dabar susirgome, gerkle smarkiai raudona buvo, kosulys ir panasiai. visa rudeni istverem smile.gif
Atsakyti
maniskis tai siaubelis - ligoniu ligoniukas verysad.gif . jau infarkta varo tos ligos, ir dar kokios baisios doh.gif
Atsakyti
Mano sūnus 3m. nuo rugsėjo mėn. pradėjo eiti į darželį, tai nuo tada ir prasidėjo visos ligos. Seniau išvis nesirgo. Ir pati maitinau ilgai, ir kiekvieną dieną gryname ore būdavome, ir vitaminai. Bet.... Daugiausiai savaitę laiko sveiki būname, ateina penktadienis ir jau sloguoja, o paskui ir gerklė. Tai išgydau, vedu ir laukiu kada vėl sloga prasidės....Jau ir man atsibodo, ir vaikas pervargo nuo tų vaistų. Nuo rugsėjo mėn. taip ir gyvename vaistais. Pradėjau duoti ribumonyl, tikiuosi nors jis padės, nes nežinau ką ir daryti jau... 4u.gif
Atsakyti
Mano dukryte pradejo lankyti darzeli budama 2-ju. Is rimtesniu ligu sirgo tik vejaraupiais, ir tai lengva forma, nes buvo paskiepyta. Sloga ir kosulys uzpuldavo dazniau, bet tik pirmais lankymo metais.
Dabar jau antri metai, ir kol kas neblogai, dabar va serga pirma karta, persalimas.
Siaip, manau, vaikas ir turi sirgti, kai pradeda lankyti darzeli, nes tik taip ir gali susiformuoti imunitetas. Tai kad, reikia laiko priprasti ir viskas susitvarkys 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(rutan4 @ 2008 02 07, 16:20)
Mano sūnus  3m. nuo rugsėjo mėn.  pradėjo eiti į darželį, tai nuo  tada ir prasidėjo visos ligos. Seniau išvis nesirgo. Ir pati maitinau ilgai, ir kiekvieną dieną gryname ore būdavome, ir vitaminai. Bet.... Daugiausiai savaitę laiko sveiki būname, ateina penktadienis ir jau sloguoja, o paskui ir gerklė. Tai išgydau, vedu ir laukiu kada vėl sloga prasidės....Jau ir man atsibodo, ir vaikas pervargo nuo tų vaistų. Nuo rugsėjo mėn. taip ir gyvename vaistais. Pradėjau duoti ribumonyl, tikiuosi nors jis padės, nes nežinau ką ir daryti jau...  4u.gif

Laikykis mirksiukas.gif Pasveiksite ir viskas bus gerai..tuoj mes zygiuosim pradedu nerimauti 4u.gif
Atsakyti
mano dukrytes nuo rugsejo pradejo lankyt darzeli, na ir ka, atlaikom maximum 2 savaites darzely ir menesi tupim namie, ir taip visa ziema doh.gif per visa ta laika, darzeli lankem koki menesi laiko doh.gif bet visi vaikai skirtingi, ligos aisku padazneja pradejus lankyti darzeli, bet vieniems viskas prasideda ir baigiasi sloga, o kitiem isivaziuoja ligos verysad.gif
Atsakyti
Ir mano dukryte pradejo eit i darza nuo rugsejo, tai ir daznokai serga. To sloga, to kosejimai, to dar kasnors. Bet as manu, kad eit i darza ir nesirgt, tai neimanoma. Kiek vaiku atveda sloguojanciu, kosejanciu, tiek tereik kitam vaikui, kurio imunitetas silpnesnis. Bet dabar men kabinu cesnaka ant kaklo nuo virusu, kad saugotu biggrin.gif . Ne vienas patare taip daryt, tai bandau. Is kiinderio kiausinio paemiau ta plastmase, padariau daug skyluciu, perveriau virvute ir kabinu ant kaklo. Kiekviena diena vis sviezio cesnako idedu. Tai ziuresim kas gausis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fggh @ 2008 02 23, 16:05)
Ir mano dukryte pradejo eit i darza nuo rugsejo, tai ir daznokai serga. To sloga, to kosejimai, to dar kasnors. Bet as manu, kad eit i darza ir nesirgt, tai neimanoma. Kiek vaiku atveda sloguojanciu, kosejanciu, tiek tereik kitam vaikui, kurio imunitetas silpnesnis. Bet dabar men kabinu cesnaka ant kaklo  nuo virusu, kad saugotu  biggrin.gif . Ne vienas patare taip daryt, tai bandau. Is kiinderio kiausinio paemiau ta plastmase, padariau daug skyluciu, perveriau virvute ir kabinu ant kaklo. Kiekviena diena vis sviezio cesnako idedu. Tai ziuresim kas gausis  4u.gif

Tai gal cia kaip talismanas gaunasi, kuris laime nesa ir apsaugoja thumbup.gif . O del gydomuju savybiu tai kazkaip nemanau g.gif
Bet lai tik padeda thumbup.gif
Atsakyti