Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

Gerai butu jei leistu i darzeli vesti tik nuo rudens.Per vasara atsigautume,sustiprėtume...nors visada vasara grudindavomes-kasdien ledai,maudynes ezere(net tada kai vanduo budavo ne visai siltas),po kiema lakstymas basomis...net ziema ledus valgydavome.Kitos net stebedavosi,kaip mano mergaite po tokiu grudinimusi nersega g.gif tai dabar matyt atsiimam uztuos metus kai nesirgom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda @ 2007 04 19, 13:27)
.Kitos net stebedavosi,kaip mano mergaite po tokiu grudinimusi nersega g.gif tai dabar matyt atsiimam uztuos metus kai nesirgom doh.gif

o kiek per tuos metus tavo vaikas bendravo su aplinkiniais?
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 04 19, 14:37)
o kiek per tuos metus tavo vaikas bendravo su aplinkiniais?

Nu normaliai atrodo g.gif Niekad nepalikinedavom jokiom mociutem visur vezdavomes su savimi.Net gripo sezonu nebijodami bendraudavom su kitais ir nieko g.gif tiesa su vaikais maziau bendravo,nes nei drauges nei giminaiciai mazu vaiku neturi.
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 01 27, 13:06)
zinau ,kad visu kaltinimu negalima suversti darzeliui....bet as rimtai pradejau galvoti apie tai,kad nebelankyti mums jo.....nes vos tik nueinam 3 dienas ir sergam

Mes irgi tokie patys, 3 dienos darze, 3-4 savaites namuose verysad.gif Slogeles, kosuliukai, vemimai. Buvom Rota per tas dieneles ejimo i darza pasigave. Jau nervai baigia pagesti. Eziuole nandem, sildymus, bioptrono lempa. Drusku kamb....Dabar vel perziuriu foruma, vel pasiruosus kovoti, norim buti sveiki.
Parasykit kaip jus laikotes, ar sveiki 4u.gif
Atsakyti
Labutis, sirgaliuku mamytes, mes tokie patys. Nuo rugsejo pradejom lankyti darzeli ir prasidejo musu ligeles. Iki to laiko be antibiotiku gyvenome, jei sukosti, srbateliu duodavau, na dar kokio sirupo ir praeidavo. O nuo rugsejo iki dabar niekaip neissisergam. 3d.darze, 3-4 savaites namie. Pradedam sloguot, po to koset... Gerem nemazai antibiotiku, visokiu imuniteta stiprin.lasiuku-eziuole,influcid.Valgom daug naminiu obuoliu,saldytu uogu. Drusku kambari buvom, bioptrono lempa sildau...
Va, vel namuose, kita savaite pas gydytoja, dar savaite namuose...
Dabar dar galvoju keisti darzeli bandyt, nes visai nenori eiti. O kai pasveiksta, tai eina su verksmais. Jau pradejau galvot kad nuo streso cia jam. Nes kai tik aprengiu grupej, i asaras, nosis pradeda begti.
Ech, nezinau, norim buti sveikesni.
Sako sanatorijos padeda, sake gydytoja poliklinikoj siuntimo neduoda, tik ligoninej. O su slogom ir pakosuliukais neguldo g.gif
O is tiesu kokia tvarka papulti i sanatorija su siuntimu?
Gal kas papasakos?
Atsakyti
QUOTE(mamy @ 2007 04 20, 17:47)
Sako sanatorijos padeda, sake gydytoja poliklinikoj siuntimo neduoda, tik ligoninej. O su slogom ir pakosuliukais neguldo g.gif
O is tiesu kokia tvarka papulti i sanatorija su siuntimu?
Gal kas papasakos?

Jeigu vaikutis persirgo plauciu uzdegimu,turit teise is karto reikalauti siuntimo pas apylinkes gyd.ir jokios ligonines cia nereikalingos.Zinoma,po slogos ar kosuliuku kelialapio nieks neskirs,bet po plauciu uzdegimo jis priklauso.Tik gyd. nevisada geranoriskai ji pasiulo,cia jau reik patiems pakovoti. mirksiukas.gif
Syki ir as po eilinio plauciu uzdegimo,tikraja ta zodzio prasme isplesiau ta kelialapi.Maniau sanatorija nors kiek pades sustiprinti sveikata.Deja,teko nusivilti.Ir i sanatorija daugiau uz jokius pinigus nevaziuociau.
Atsakyti
QUOTE(leni @ 2007 04 22, 10:35)
i sanatorija daugiau uz jokius pinigus nevaziuociau.


O mums sanatorija ("Pušyno kelias") ir labai patiko, ir padėjo thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, musu mazoji ir is tu sirgaliu buvo ir del antibijotiku vienai mamytei visiskai pritariu kuo ju daugiau geri tuo imunitetas silpnesnis musu dukrai pries du metus visiskai pasitvirtino tik imunitetas jai buvo taip krites kad jau po visu dveju menesiu anginu, slogu didelem dozem antibijotiku ir t.t. gavom meningita. dabar jei jau koks persalimas ar ta pati angina puikia issiverciam tik su medum ir arbatom bei tais paciais tradiciniais metodais, karsti jei jis didelis siek tiek vaikisko paracitamolio antibijotiku per tuos du metus naudojom tik viena karta (aciu pakako ju jau) patikekit pilnai uztenka anginai medaus lygiai per toki pat laika isgija kaip su antibijotikais o slogyte drusku maiselius ant nosies dedam ir tai taip pat veiksmingai padeda na jei ne tai hemopatinais vaistukai. smile.gif
Atsakyti
Mano dukryte ir vel serga.2 dienas nuejo i darzeli ir vel pozymiai panasus i bronchito verysad.gif Geriam dabar stodali ir tikimes,kad neprireiks antibiotiku g.gif Reikia gerti daug skysciu,o as negaliu isiulyti nei vieno puodelio arbatytes.Tai apsunkina gijima,bet neisisvaizduoju kaip isiulyti...padariau ridiko su medum sirupelio,bet mazoji purtosi vien nuo jo kvapo,o apie ragavima nei kalbos nera...
Atsakyti
QUOTE(mamy @ 2007 04 20, 16:25)
Mes irgi tokie patys, 3 dienos  darze, 3-4 savaites namuose verysad.gif Slogeles, kosuliukai, vemimai. Buvom Rota per tas dieneles ejimo i darza pasigave. Jau nervai baigia pagesti. Eziuole nandem, sildymus, bioptrono lempa. Drusku kamb....Dabar vel perziuriu foruma, vel pasiruosus kovoti, norim buti sveiki.
Parasykit kaip jus laikotes, ar sveiki  4u.gif

Ir pas mus beveik ta pati situacija, savaite darze, 1-2 sav. sergam. Gydytoja, kaip pamato mus tai uz galvos susiemia. Siulo mums nueit i drusku kambari. Matau ir tu su vaikuciu lankeisi, ar kiek nors padejo?
Atsakyti
QUOTE(=maza= @ 2007 04 24, 22:53)
Ir pas mus beveik ta pati situacija, savaite darze, 1-2 sav. sergam. Gydytoja, kaip pamato mus tai uz galvos susiemia. Siulo mums nueit i drusku kambari. Matau ir tu su vaikuciu lankeisi, ar kiek nors padejo?

Taip, buvom drusku kambari, mums ispuole ziema, kaip tik siaute gripas, tai mes paejom 5 dienas, sako reikia bent 10 siansu pora kartu per metus. Tai va, pasigavom nauja bacija ir apsirgom. Vel buvau uzsirasius pavasari (laukiau 3 savaites) kai atejo eile, suluzo mano masinukas, orai nekokie su visuomeniniu transportu pabijojau vaziuoti. Dar buvau praeitais metais, po ligos, tai buvau patenkinta, tikrai nesirgo,nezinau,pratempem ir ziema ir pavasari su mazom keliu dienu slogikem, tada dar nevedziau i darza g.gif
Siaip sako labai padeda. Drauge po ligonines,plauciu uzdegimo, su vaikuciu buvo. Isvaiksciojo visa 10 kartu, tuo metu i darza nevede. Po kurso darze 2 savaites isbuvo be slogos ir kosuliuku, o po to susirado mociute (tikrai pasiseke, as nesuradau) kuri vos vaikas pradeda sloguot buna su juo namuose.. . g.gif
Siaip tai verta pabandyti. Na, siuo metu laiku, jei yra galimybe nulekti prie juros vaikscioti su vaikais, natur jodas, druska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamy @ 2007 04 25, 11:30)
Taip, buvom drusku kambari, mums ispuole ziema, kaip tik siaute gripas, tai mes paejom 5 dienas, sako reikia bent 10 siansu pora kartu per metus. Tai va, pasigavom nauja bacija ir apsirgom. Vel buvau uzsirasius pavasari (laukiau 3 savaites) kai atejo eile, suluzo mano masinukas, orai nekokie su visuomeniniu transportu pabijojau vaziuoti. Dar buvau praeitais metais, po ligos, tai buvau patenkinta, tikrai nesirgo,nezinau,pratempem ir ziema ir pavasari su mazom keliu dienu slogikem, tada dar nevedziau i darza g.gif
Siaip sako labai padeda. Drauge po ligonines,plauciu uzdegimo, su vaikuciu buvo. Isvaiksciojo visa 10 kartu, tuo metu i darza nevede. Po kurso darze 2 savaites isbuvo be slogos ir kosuliuku, o po to susirado mociute (tikrai pasiseke, as nesuradau) kuri vos vaikas pradeda sloguot buna su juo namuose.. . g.gif
Siaip tai verta pabandyti. Na, siuo metu laiku, jei yra galimybe nulekti prie juros vaikscioti su vaikais, natur jodas, druska smile.gif

Labutis! Aciu uz atsakima bigsmile.gif Buvau siandien nuejus ten uzsiregistruot. Sake privaloma 10 seansu + 1 nemokamai thumbup.gif Turi paskambint ir pranest kada galesim eiti. biggrin.gif
Atsakyti