Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

QUOTE(coco @ 2007 02 13, 10:42)
Gal zinai koki stebuklinga buda? mirksiukas.gif Pasidalink smile.gif

Maniskiui buvo tas pats, kosuliai, dusuiai, alergijos ir t. t. doh.gif pasidarem iminologinius tyrimus ir paaiskejo, kad truksta imunoglobulino A, kuris ir saugo nuo visokiausiu bacilu verysad.gif Taigi kol vaikas budavo namuose, kad ir persaldavo ar kojas atsaldavo, beveik niekad del to nesusirgdavo, uztekdavo tik nuvesti i darza, ar kokia drauge su snargliotu vaiku ateidavo i svecius, maniskiui iskarto prasidedavo sloga, po keliu val. laringitinis kosulys, keliato valandu begyje buvo galima stebeti kaip viskas leidziasi iki plauciu ir baigdavosi ar bronchitu arba plauciu uzdegimu verysad.gif
Taigi teko imtis ryztingu priemoniu unsure.gif Nusprendziau, kad geriau busiu nelabai mandagi, bet saugosiu savo vaika g.gif pirmiausia atsisakeme darzo, toliau i svecius eidavome tik issiaiskine ar ten bus visi sveiki, tiesiai sviesiai pasakydavau draugams, kad pas mus ateisite, kaip pasveiksite. Negaliu sakyti, kad visi mane palaike, buvo visko, bet man buvo svarbiausia mano vaikas, negalejau istisai jo farsiruoti antibiotikais, nuo ju imunitetas dar labiau silpneja. Tiesa dar gereme esberitoks(tada buvo tik Vokieciu vaistneje), valgem zalius putpeliu kiausinius su lukstais ir, tik pajutus pirmuosius kosulio simtomus duodavau ciulpti influcida. Taip ir nezinau kas tiksliai padejo, bet iki mokyklos mano vaikas tas bedas isaugo, labai nustebau, kaip mokesi pirmoje klaseje, nuejau jo pasiimti po pamoku, o klaseje 3 vaikai, visa klase sirgo ripu, o mes tais metais gripo isvengeme visiskai. Zodziu saugojau nuo kontakto, taciau kasdien , ir prie -10 vaikas budavo lauke, ir esant tik 12 laipsniu maidydavau juroje.
Tai toks tas musu stebuklingas budas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 15 vasario 2007 - 17:41
QUOTE(Silvute @ 2007 02 15, 16:45)
o man kas - pazyma is gydytojos atnesciau nesunkiai. Nes mano gydytoja yra priesingos nuomones - sloga, lengvas kosulys tikrai nera liga ir tuo labiau, jeigu po ju nebuna jokiu komplikaciju.
Beje priimu patarimus, kaip sloga gydyti.

Tai parasytu, kad kokia nors alergija, nes nerasytu, kad pulinga sloga - sveikas vaikas.
Bet pastoviai negerai, nes maniskei buvo angina (atseit, tik nesiotoja) be temperaturu, gerkles skausmu ir pan., kol sirdele pradejo streikuoti.
O sloga pabandyk padaryti labai suraus vandens ir kad itrauktu i nosi (tik ar mazas vaikas trauks) kelias dienas po kelis kartus. Mamai kazkada buvo bjauri sloga, tai padejo. Bet kai dabar tas juros vanduo yra, gal jau organizmai priprate g.gif
Atsakyti
labas mamytes 4u.gif mamo dukryte irgi dažnas ligoniukas. Bet man sake kad tokio amžiaus vaikams adenojdų operuoti negalima, nes jie labai greitai atauga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ritux24 @ 2007 02 15, 20:23)
labas mamytes 4u.gif mamo dukryte irgi dažnas ligoniukas. Bet man sake kad tokio amžiaus vaikams adenojdų operuoti negalima, nes jie labai greitai atauga schmoll.gif


Vieni sako, kad galima, kiti - ne. Mums irgi pavasarį reiks į Santariškes eiti konsultuotis dėl adenoidų šalinimo. Tai net nežinau ar pjauti, ar ne g.gif Kaip čia tam vaikui geriau?
Atsakyti
QUOTE(ritux24 @ 2007 02 15, 20:23)
labas mamytes 4u.gif mamo dukryte irgi dažnas ligoniukas. Bet man sake kad tokio amžiaus vaikams adenojdų operuoti negalima, nes jie labai greitai atauga schmoll.gif

nzn kiek metu taviskiai - nepazymeta.
Dukrai adenoidus operavo triju metu. Kadangi buvo ir kitokiu ivairiu problemeliu, tai dare daline narkoze - vaikas nebuvo uzmigdytas
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 02 16, 12:57)
nzn kiek metu taviskiai - nepazymeta.

Maniskei yra 5 metukai. ir gydytojas liepe neoperuoti, nes tokio amziaus vaikams labai greitai atauga ax.gif
Atsakyti
o man kas - pazyma is gydytojos atnesciau nesunkiai. Nes mano gydytoja yra priesingos nuomones - sloga, lengvas kosulys tikrai nera liga ir tuo labiau, jeigu po ju nebuna jokiu komplikacitau

tau gal ir nieko,bet kiti vaikai nuo taviskio uzsikrecia,nes pastebejau,kad mano vaikui gana kontakto ir su sloguojanciu vaiku!gaila,kad ziuri,kad tik tau butu geriau,o apie kitus nepagalvoji bash.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 02 16, 19:53)
tau gal ir nieko,bet kiti vaikai nuo taviskio uzsikrecia,nes pastebejau,kad mano vaikui gana kontakto ir su sloguojanciu vaiku!gaila,kad ziuri,kad tik tau butu geriau,o apie kitus nepagalvoji bash.gif

tai ir sakau, vietoj to, kad kaltintum kitus, rupinkis savo vaiko imunitetu ( nes tai, kad vaikas uzsikrecia nuo paprasciausios slogos, tai tikrai parodo imuniteto silpnuma) - visa laika jo stereliose salygose neislaikysi. Ir jeigu sergantis vaikas darzelyje yra tokia problema, kad neturi, kur jo deti (reikia tavo arba aukles prieziuros), tai mokykloje ir mokslo spragos po to susidaro.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 02 16, 20:13)
tai ir sakau, vietoj to, kad kaltintum kitus, rupinkis savo vaiko imunitetu ( nes tai, kad vaikas uzsikrecia nuo paprasciausios slogos, tai tikrai parodo imuniteto silpnuma) - visa laika jo stereliose salygose neislaikysi. Ir jeigu sergantis vaikas darzelyje yra tokia problema, kad neturi, kur jo deti (reikia tavo arba aukles prieziuros), tai mokykloje ir mokslo spragos po to susidaro.

Paprastai vaiko imunitetas susiformuoja iki mokyklos,o mokslo metais serga zymiai reciau.Bent jau tokia yra mediku nuomone.
O sloga mano dukros grupeje serga visi 100 proc. lankanciu vaiku,rupinkis nesirupinus.Todel vienintelis dalykas-vengti kontakto su kitais tokias vaikais.Ir jeigu tevu,galvojanciu ne tik apie tai,kad ikisu savo vaika i grupe,nesvarbu kokia jo sveikata,butu maziau,tai ir ligu butu maziau.Sloga yra virusinis nosies gleivines uzdegimas ir ja galima uzsikresti.
Atsakyti
Sveikutes! Niugi apie adenoidus ir as girdejau kad atauga. Ir drauge sake, kad 3m dukrytei isoperavo, o jei daba 6 m ir sako, kad jau lyg ataugo. Bet jei vaikas visai neprakvepuoja tai manau, kad ne pati geriausia iseitis buvo laukti tuos dar 3m ir tada vistiek operuoti. Mes ir neislipam is ligu verysad.gif niu va ir daba pries kelias valandas mano pupai buvo 39,2. siaubas nzn ka daryti, o pirmadieni leisiu i darzely nes kitos iseities nera verysad.gif . Pagalbos prasau mamyciu kaip pagydyti vaika per tris dienas aisq skamba juokingai bet gal imanoma gal zinot stebuklingu vaistu g.gif
Atsakyti
QUOTE(coco @ 2007 02 16, 20:21)
Paprastai vaiko imunitetas susiformuoja iki mokyklos,o mokslo metais serga zymiai reciau.Bent jau tokia yra mediku nuomone.

taip yra tada, jeigu vaikas lanko darzeli ir turi kontakta su visokiais virusais ir bacilomis. Tada, taip, sutinku - vaiko imunitetas bresta, stipreja ir mokykloje ( o dalis vaiku ir anksciau) serga jau maziau.
Bet jeigu vaikas visa laika augintas stereliomis salygomis, tai mokykloje pirmus metus jisai dazniausiai ir praserga.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 02 16, 20:13)
tai ir sakau, vietoj to, kad kaltintum kitus, rupinkis savo vaiko imunitetu ( nes tai, kad vaikas uzsikrecia nuo paprasciausios slogos, tai tikrai parodo imuniteto silpnuma) - visa laika jo stereliose salygose neislaikysi. Ir jeigu sergantis vaikas darzelyje yra tokia problema, kad neturi, kur jo deti (reikia tavo arba aukles prieziuros), tai mokykloje ir mokslo spragos po to susidaro.


as imunitetu rupinuosi ir nelaikau jo kaip kiausinio,bet ziema nuogo iskisus per langa taip pat nelaikau(kad imuniteta igytu)...per tokius tevus ir negaliu vaiko vesti i darzeli,kaip tu man siulai tam vaikui imuniteta sustiprint serganti vilkt i darzeli???????? huh.gif ....man labai pikta,kad yra tokiu tevu ir tokiu aukletoju,kurios leidzia vesti sergancius vaikus....tarp kitko jei tavo vaikas istisai serga sloga nemanau,kad jo imunitetas labai stiprus....
Atsakyti