Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

o as vien del tos priezasties dirbti negaliu....o nuo namu jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 02 14, 14:06)
o as vien del tos priezasties dirbti negaliu....o nuo namu jau  doh.gif

Suprantu, kaip sunku unsure.gif Man irgi stogas jau vaziavo, kai as su vaiku 11 men pabuvau. Paskui grizau baigti magistrantura, tai geriau pasidare. Stengiuosi viska suspeti ir dirbti, ir su vaiku bendrauti! ax.gif O tu nenusimink - vaikai juk po biski auga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 02 13, 16:01)
nu as pati puikiai ta suprantu ir savo vaikui noriu tik geriausio...,bet pasakyk man ta stebuklinga buda,nes nei grudinimas,nei ribomunyl,nei zuvu taukai,nei vitaminai nepadeda......kaip namie buna kontaktuoja su vaikais ir nieko....

Jeigu zinociau ta recepta, tai mano vaikai nesirgtu, bet sutik, kad vieni vaikai net ir eidami i darzeli serga reciau uz kitus.
Mano dukterecia is viso i darzeli negalejo eiti, augo su mociute. Tik paskutiniais metais i priesmokykline grupe leido. Bet irgi buvo savaite eina, o menesi namuose buna. O dabar jau tai isaugo, mokykla lanko normaliai.

Tik va idomu, kiek pas tave namuose tu vaiku lankosi, kad sakai, jog budamas namuose vaikas kontaktuoja su kitais vaikais?
Papildyta:
QUOTE(Agninga @ 2007 02 13, 17:01)
O pats blogiausias dalykas, kad darzeliuose yra visokiu tevu vaiku- vieni net nekreipia demesio, kad vaikui snarglys iki zemes ir kosti. Tempia i darza ir viskas.
Ech.

o as slogos nelaikau liga.
Jeigu vaikas sloguoja ir butent nuo slogos kosti ( snargliai gerkle kutena), tai keliauja normaliai i darzeli. Su tokiu poziuriu as mazosios visai i darza neisleisciau, nes sloga pas ja galima sakyti nuolatine. Is pradziu galvojo, kad alergine ( iki galo nepasitvirtina, nes tepineliai neparodo alerginos), po to, kad gal nuo adenoidu ( vasara operavome), bet sloga kaip nepraeina, taip nepraeina.
Jau net ir vaistu ne visada duodu ( nes kiek gi galima), bet dazniausiai vaika is darzelio pasiimu apsisnargliavusi. As namuose nosi vis nuvalau ( kaip refleksas susidare), o darzely nieks nenuvalo, tai i dienos pabaiga ir buna vaizdelis. Ypac jeigu yra tas momentas, kai sloga pulinga.
Ir tikrai nusispjauti, ka aplinkiniai galvoja. Mano vaikui tai nepatogumu nesudaro, niekur daugiau nenukeliauja, net ir gydytoja priprato prie tos slogos ir nezino, ka daugiau pasiulyti. Sunus taip pat nuo seses neuzsikrecia.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 02 15, 09:19)
As namuose nosi vis nuvalau ( kaip refleksas susidare), o darzely nieks nenuvalo, tai i dienos pabaiga ir buna vaizdelis. Ypac jeigu yra tas momentas, kai sloga pulinga.
Ir tikrai nusispjauti, ka aplinkiniai galvoja. Mano vaikui tai nepatogumu nesudaro, niekur daugiau nenukeliauja, net ir gydytoja priprato prie tos slogos ir nezino, ka daugiau pasiulyti. Sunus taip pat nuo seses neuzsikrecia.

Gerai, kai pas jus tevai ramus, maniskes grupej, kadangi buvo 4-5 tevai, kurie galvoja, kad pulinga sloga - liga (beje, gydytojai tam pritaria), issikovojom, kad sergantys vaikai i darzeli nevedami.
Nes kitus vaikus irgi reikia gerbti. Nors aukletojos dabar slogas "kontroliuoja" biggrin.gif - liepia issipusti.
O taviske prie jos iprato, sunus irgi, nes pastoviai budami su uzkratu organizmai ipranta (kaip skiepai gaunasi: jei suserga tai labai lengvai). O kiti tevai nori, kad vaikas laisvai kvepuotu...
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 02 15, 10:19)

o as slogos nelaikau liga.
Jeigu vaikas sloguoja ir butent nuo slogos kosti ( snargliai gerkle kutena), tai keliauja normaliai i darzeli. Su tokiu poziuriu as mazosios visai i darza neisleisciau, nes sloga pas ja galima sakyti nuolatine. Is pradziu galvojo, kad alergine ( iki galo nepasitvirtina, nes tepineliai neparodo alerginos), po to, kad gal nuo adenoidu ( vasara operavome), bet sloga kaip nepraeina, taip nepraeina.
Jau net ir vaistu ne visada duodu ( nes kiek gi galima), bet dazniausiai vaika is darzelio pasiimu apsisnargliavusi. As namuose nosi vis nuvalau ( kaip refleksas susidare), o darzely nieks nenuvalo, tai i dienos pabaiga ir buna vaizdelis. Ypac jeigu yra tas momentas, kai sloga pulinga.
Ir tikrai nusispjauti, ka aplinkiniai galvoja. Mano vaikui tai nepatogumu nesudaro, niekur daugiau nenukeliauja, net ir gydytoja priprato prie tos slogos ir nezino, ka daugiau pasiulyti. Sunus taip pat nuo seses neuzsikrecia.

O tai kas pagal tave yra sloga? Tu ka pati labai sveika jautiesi,kai i darba sloguojanti eini?
Na ir poziuris doh.gif O man nenusispjaut.Sergancio vaiko po darzus netampau,kitu nesargdinu.
Atsakyti
QUOTE(Adalija @ 2007 02 14, 14:02)
Aisku blogai, kai sergancius vaikus atveda i darzeli g.gif As tai labai dziaugiuosi, kad mano mama gali priziureti dukra, kai ji serga 4u.gif , nes kitaip is biliuteniu neislisciau. doh.gif


O aš auklę pastoviai samdau. Jau atrodo mergina ir didelė, bet kadangi biuletenių nelabai galiu pasiimti, tai kitos išeities nėra.
Atsakyti
sveikutes, noriu ir as pasidalinti savo vargais ir atradimais smile.gif Kai pirmas vaikas pradejo eiti i darzeli, taip i ji ir ejo, savaite ten, savaite namie, mazam savo broliui vis bacilu parnesdamas.Ir ligoninej ne karta teko gulet... Zuvu taukai nepadejo, C vit., ne, plius pradejo skustis , kad skauda rankas, kojas, o kadangi paciai taip buve, bandziau duot kalcio is vaistines, bet kaip keliaus naktim , taip ir keliaus tept ivairiais homeopatiniais tepaliukais. Mazasis is viso, atrodo, nezinojo, ka reiskia nesirgt, vasara koki menesi tik sveikas pabuvo, kosulys ant kosulio, sloga pastovi, viduriavimai visokie siaubu siaubas, jau paciai depresija prasidejo. Vat ir turiu as kaimyne, gydytoja, ji karts nuo karto man pasiulydavo tokios produkcijos, naturalus maisto papildai, ypac geras kalcis, kazkokius medalius uz isradima del jo pasisavinimo laimejes ir t.t. Galvoju cia su savo ekologiskais papildais, matem mes tokiu, bet po keturiu metu jos grazaus siulymo, o mano grazaus atsisakymo, vis delto pasiemiau as vaikam tu papildu( kalcio su suderintais vitaminais, cinko, kordicepso), nes jau neviltis ir gydytoju vizitai iki kaklo buvo. Nu zinokit, tpfu, tpfu, tpfu, didziausia liga dabar sloga, o viduriavimas uzsibaigia vos prasidejes, gerkle skaudancia irgi ju kalciu gydau. tai jei turit kokiu pazistamu , kurie "Tianchi" produkcija parduoda, surizikuokit patiketi, blogiau tikrai nebus smile.gif Mano atveju labai tiko ax.gif
Atsakyti
O man sloga yra liga biggrin.gif . Na aišku kai nedidelė sloga aš irgi leidžiu į darželį( na kai kelių kartų per dieną užtenka išsipūsti), bet kai kosti- tai ne.

Va dabar vis mąstau ką daryti, kitą savaitę leisti - ar ne ? Gripo epidemija jau kai kuriuose miestuose paskelbta. g.gif
Atsakyti
Kai mano dukrai prasideda sloga, tai dazniausiai ji pereina i ausu uzdegima schmoll.gif Viskas prasideda nedidelia sloga(be kosulio), pavaiksto savaite i darzeli ir per iseigines pradeda ausi skaudeti g.gif Dabar ji jau 3 savaites namie, ausu uzdegimas praejo, bet slogyte nedidele yra, tai dar siandien pas lora vesiu. Gal ka patars. Nes jau su ta sloga nezinau, ka daryti. Adenoidus ispjoveme, pasidare geriau, bet dabar kazkaip vel naktimis knarkia schmoll.gif
As galvojau kita savaite jau leisti i darzeli, bet jei sneka, kad gripo epidemija - tai nezinau, ka daryti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adalija: 15 vasario 2007 - 12:15
Mes irgi nuolat sergam ehhhhh...kada jau ta ziema baigsis:((
Atsakyti
QUOTE(Adalija @ 2007 02 15, 13:14)
Kai mano dukrai prasideda sloga, tai dazniausiai ji pereina i ausu uzdegima schmoll.gif Viskas prasideda nedidelia sloga(be kosulio), pavaiksto savaite i darzeli ir per iseigines pradeda ausi skaudeti  g.gif Dabar  ji jau 3 savaites namie, ausu uzdegimas praejo, bet slogyte nedidele yra, tai dar siandien pas lora vesiu. Gal ka patars. Nes jau su ta sloga nezinau, ka daryti. Adenoidus ispjoveme, pasidare geriau, bet dabar kazkaip vel naktimis knarkia schmoll.gif
As galvojau kita savaite jau leisti i darzeli, bet jei sneka, kad gripo epidemija - tai nezinau, ka daryti? g.gif

mums irgi tas pats doh.gif vaikui 3m. Vasara zada operuot adenoidus vien del ausu doh.gif Naktim tai neknarkia, bet kvepuoja pro burna. Kai sloga buna ir tie adenoidai suregave. O kai ne sloga viskas gerai, kvepuoja pro nosi. Na kai nueisim pas LOR, ziuresim ka pasakys
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 02 15, 11:13)
Gerai, kai pas jus tevai ramus, maniskes grupej, kadangi buvo 4-5 tevai, kurie galvoja, kad pulinga sloga - liga (beje, gydytojai tam pritaria), issikovojom, kad sergantys vaikai i darzeli nevedami. 

o man kas - pazyma is gydytojos atnesciau nesunkiai. Nes mano gydytoja yra priesingos nuomones - sloga, lengvas kosulys tikrai nera liga ir tuo labiau, jeigu po ju nebuna jokiu komplikaciju.
Beje priimu patarimus, kaip sloga gydyti.
Kaip minejau, alerginiai vaistai slogos neveikia, adenoidai isoperuoti, o visokie vartojami vaistai turi itakos tol, kol jie vartojami - o toliau vel toks pats ciklas. Is pradziu vandenelis bega, tada kiek uzsikemsa nosis ir tada jau kelias dienas valosi su pulinga sloga.
QUOTE(coco @ 2007 02 15, 12:27)
O tai kas pagal tave yra sloga? Tu ka pati labai sveika jautiesi,kai i darba sloguojanti eini?

Sloga yra organizmo reakcija i kazkoki dirgikli. Ir jeigu jinai neissaukia jokios didesnes organizmo reakcijos - kad ir temperaturos, as jos nelaikau liga.
O pati, su sloga i darba einu - kazkaip nekilo ideja vien tik del to nedarbinguma pasiimti. Pasirupinu vaistais, kurie palengvina mano savijauta ir viskas.
Pvz man siaubingiausia savijauta buna pacioje slogos pradzioje, kai yra tokia varvanti sloga -snypsk nesnypstes, o jinai vistiek varva. Tai tokiu atveju man kuo puikiausia padeda geltonas actifed ( cia po vaiku pabandziau). Isgeri kelis kartus ir sloga sustabdyta. Tik svarbu nepadauginti, nes tada jau kita problema pradeda kamuoti - nosis uzsikemsa.
Atsakyti