Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

QUOTE(mamyte oksana @ 2007 02 01, 21:25)
mirksiukas.gif mano mažiukui ši menesi 3metukai bus.tai as duodu nuo metuku jam žuvies taukus ištysus metus,jam patinka,ir kai pradėjo lankyti lopšelį nuo rugsėjo mėn.tai ne karto nesirgo biggrin.gif tik slogytė kartais pasirodo ir tiek.žuvies taukai yra geriau už visus vitaminus,tuo labiau,kad dabar yra pirkti įvairaus skonio ir mažyliams turi patikti.

Patarkit, please, kaip galima ikalbeti vaika gerti zuvu taukus, rimtai, nes maniskis na niekaip, kategoriskai nenori, ka tik nebandziau, i maista, su duona, saldaini zadejau ir t.t niekaip schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daniele @ 2007 02 05, 12:28)
Patarkit, please, kaip galima ikalbeti vaika gerti zuvu taukus, rimtai, nes maniskis na niekaip, kategoriskai nenori, ka tik nebandziau, i maista, su duona, saldaini zadejau ir t.t niekaip schmoll.gif  verysad.gif


Mane asmeniškai tai vien nuo kvapo žuvų taukų pykina schmoll.gif , o vat vaikui patinka, dar kai pastoviai aiškinu, kad nuo jų jis daug jėgos turės ir greitai augs, tai išvis su mielu noru geria cool.gif Bet kad jie labai jau stiprintų - schmoll.gif . Mums jie jokio stebuklingo poveikio nepadaro verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daniele @ 2007 02 05, 12:28)
Patarkit, please, kaip galima ikalbeti vaika gerti zuvu taukus, rimtai, nes maniskis na niekaip, kategoriskai nenori, ka tik nebandziau, i maista, su duona, saldaini zadejau ir t.t niekaip schmoll.gif  verysad.gif

nekankink vaiko lotuliukas.gif man nuo zodzio zuvies taukai jau kvapas buroje pasijaucia doh.gif nuo vaikystes atsimenu kaip mama dave,dabar yra kapsuliu tai bandyk gal jas praris doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 01 27, 12:06)
zinau ,kad visu kaltinimu negalima suversti darzeliui....bet as rimtai pradejau galvoti apie tai,kad nebelankyti mums jo.....nes vos tik nueinam 3 dienas ir sergam

As irgi taip galvoju.Iki darzo buvo normalus sveikas vaikas,nezinojau nei kas tie kosuliai,nei kas antibiotikai.Nuo rugsejo pradejome eiti-ir visas dziaugsmas baigesi.Isitisai ligos,istisai vaistai,as negaliu normaliai dirbti,nes vis imu nerarbingumus-vienu zodziu tikras kosmaras doh.gif.As tai del to kaltinu tik darza,nes kontaktuoja su kitais tikrai ne visai sveikais vaikais,tevai suvedu tokius apgydytus vaikus ir jie vienas nuo kito uzsikrecia.Bet mane daug kas ramina,kad is viso to isaugama,kad vaiko imunitetas susiformuoja iki 6 metu,bet ko tai manes tai visai neguodzia verysad.gif
Atsakyti
Mano dukra zuvies taukus irgi su mielu noru geria lotuliukas.gif , o as tai ju pakesti negaliu. Bet, kai ji juos geria tai veido israiska stengiuosi padaryti kuo malonesne bigsmile.gif Kas idomiausia ji geria paprastus zuvies taukus, be jokio ten apelsino skonio, o kai nupirkau zuvies taukus kapsulitese(beje yra vaikams kirtu), tai ji ju gerti nenorejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(doma_ @ 2007 02 01, 11:16)
Man rods ta vakcina pneumo vadinas  mirksiukas.gif

Mes ja skiepijomės, iš pradžių lyg ir padėjo, nesirgom...bet dabar vėl  doh.gif


Pneumo 23-tai skiepas 5metams.Mes irgi skiepijomes,bet sunku pasakyt ar padejo.Juk nezinom kaip butu,jei nebutume paskiepije. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(daniele @ 2007 02 05, 12:28)
Patarkit, please, kaip galima ikalbeti vaika gerti zuvu taukus, rimtai, nes maniskis na niekaip, kategoriskai nenori, ka tik nebandziau, i maista, su duona, saldaini zadejau ir t.t niekaip schmoll.gif  verysad.gif

Nezinau koks amzius,bet yra kapsulytem.Tokie mazi zirniukai spec. vaikams clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 01 31, 22:37)
Man atrodo tokį vaiką reikia visapusiškai ištirti  g.gif


Na tyremes,buvom pas pulmonologa,tai tipo alergiskas,istyre uz 110 Lt,ten gal 20 pagrindiniu,kuriems zmones buna alergiski,bet atsakymas neigiamas.Tai sako kazkam vistiek alergiskas.

QUOTE(Grąsilda @ 2007 02 01, 12:18)
O JUS PABANDYKIT<PAS APILINKINĘ GYD.paklausti del imunitetą stiprinančios vakcinos,atrodo vadinasi{pulmo} kainuoja apie 40lt


Mes geriam Rybomunyl tokius miltelius(130Lt) imunitetas ligoms susidaro ir tolesnis jo palaikymas,tai geriam nuo 11.13, i menesi karta,po 4 dienas,bet kaip serga taip serga toliau.

Beje geria ir vitaminus ir dar vit.C. Negalioja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazve: 07 vasario 2007 - 20:52
QUOTE(Mazve @ 2007 02 07, 20:50)
Na tyremes,buvom pas pulmonologa,tai tipo alergiskas,istyre uz 110 Lt,ten gal 20 pagrindiniu,kuriems zmones buna alergiski,bet atsakymas neigiamas.Tai sako kazkam vistiek alergiskas.
Mes geriam Rybomunyl tokius miltelius(130Lt) imunitetas ligoms susidaro ir tolesnis jo palaikymas,tai geriam nuo 11.13, i menesi karta,po 4 dienas,bet kaip serga taip serga toliau.

Beje geria ir vitaminus ir dar vit.C. Negalioja.



Mano vaikui po Ribomunyl irgi jokio poveikio nesimatė. Dabar bandom Bronchomunal'į gerti, bet kol kas serga kaip ir anksčiau verysad.gif
Atsakyti
o maniske su malonumu juos geria (citrinu skonio). pabandyk isreklamuot kaip deserta biggrin.gif as tai sakau kas pavalgys gaus deserta - i duodu....zuvu tauku. ir pati gerk.
ir niekada niekada jam girdint nesakyk kad jis ar ji ju negeria, ar kad prisimenu kaip ir as vaikysteje ju nenorejau. stebetina atminti vaikuciai turi
Atsakyti
Yra tokie vitaminai Marsieciai. Ir dukra juos be galo megsta, ir ligos kai juos geria nelimpa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėtarė @ 2007 02 12, 14:37)
Yra tokie vitaminai Marsieciai. Ir dukra juos be galo megsta, ir ligos kai juos geria nelimpa thumbup.gif

drinks_cheers.gif geras dalykas vitaminai smile.gif
Atsakyti
Mano dukra irgi juos gere. Ko gero biski atsparesne tapo. Bet manau zuvu taukai daugiau naudos turi bigsmile.gif
Atsakyti