Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

Ir aš saviškei išoperavau anginą,nors labai atkalbinėjo gydytojai,ir baigėsi ligos. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,
Maniske tai taip pat ligu maiselis. Tik pradejus vesti i darzeli nuo rugsejo istisai sirgo visokiais bronchitais anginom, ausu uzdegimais, vemimais ir nekalbant apie slogas.

Ir stai ka as padariau - pirmiausia suminimalizavau vaiko kruvi t.y. nutraukiau visus burelius ir pradejome leisti i darza po puse dienos. Sugirdziau 2 butleiukus eziuoles ir dar radau ale antibiotiku alternatyva Citrosept (naturalus greifruktu seklu ekstraktas), zodziu kai tik kokios bedos lenda tai ir to citrosept pagal rekomendacijas. Ir Tfu tfu tfu jau 2 men. traukiam be rimtesniu komplikaciju, o buvo 1 savaite darzas - 3 namie su antibiotkais.
Atsakyti
zinau ,kad visu kaltinimu negalima suversti darzeliui....bet as rimtai pradejau galvoti apie tai,kad nebelankyti mums jo.....nes vos tik nueinam 3 dienas ir sergam
Atsakyti
pas mus taipat namuose didžiulė vaistinė. nes kai serga tai abi,viena po kitos. nors nusišauk. ir nutarėm mes gyditis be antibiotikų,. praeita žiemą mažoji sirgo stipriu bronxitu,gyd. skyrė mums influcidą vietoje antib. sveikom aišku mes lėtai,bet pasveikom su gyd .priežiura nes karščiavom apie penkes paras doh.gif gyd.mus aiškino kad homeopatiniai vaistai skatina pati organizmą kovoti su liga todel taip letai sveikstama,kartu ir stiprinamas imunitetas. su antib. greičiau bet jie užmuša ir gerases ir blogases bakterijas,delto ir neturime imuniteto. tai dabar jei tik pradedam sirgti ,sloga,gerkle ar kosulys visada gydomės umkaloru,influcidu,jei gerkę skauda purškiam TANTUM VERDE. aišku ištisai vartojam vitaminus ir imunitetą stiprinančius preparatus. nežinau,bet šiais metai sirgome mažiau,ir pasisekė pasveikti be antibiot. tfu tfu tfu ..anksčiu mes sirgome ištisus metus.
Atsakyti
Maniskis tai tikras ligu maisas.Jau budamas 5 men. gulejo ligoninej su plauciu uzdegimu.Komp. vaistu knygele gal jau trecia,daktare jau nebezino ka ir daryt.O dabar tai is viso,kaip pradejo lankyti priesmokyklne klase,tai nuo spalio iki sausio 4 k sirgo bronchitu,o kur dar a nginos.Tik pasveiksta ir po savaites vel ziurek prasideda eiliniai kosuliai.Dabar geriausiai dar buvo stomatitas pripuoles.Na jau antra savaite sveikas,bet kazin ar dar ilgai tesis... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazve @ 2007 01 31, 20:16)
Maniskis tai tikras ligu maisas.Jau  budamas 5 men. gulejo ligoninej su plauciu uzdegimu.Komp. vaistu knygele gal jau trecia,daktare jau nebezino ka ir daryt.O dabar tai is viso,kaip pradejo lankyti priesmokyklne klase,tai nuo spalio iki sausio 4 k sirgo bronchitu,o kur dar  a  nginos.Tik pasveiksta ir po savaites vel ziurek prasideda eiliniai kosuliai.Dabar geriausiai dar buvo stomatitas pripuoles.Na jau antra savaite sveikas,bet kazin ar dar ilgai tesis...  verysad.gif

Man atrodo tokį vaiką reikia visapusiškai ištirti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazve @ 2007 01 31, 22:16)
Maniskis tai tikras ligu maisas.Jau  budamas 5 men. gulejo ligoninej su plauciu uzdegimu.Komp. vaistu knygele gal jau trecia,daktare jau nebezino ka ir daryt.O dabar tai is viso,kaip pradejo lankyti priesmokyklne klase,tai nuo spalio iki sausio 4 k sirgo bronchitu,o kur dar  a  nginos.Tik pasveiksta ir po savaites vel ziurek prasideda eiliniai kosuliai.Dabar geriausiai dar buvo stomatitas pripuoles.Na jau antra savaite sveikas,bet kazin ar dar ilgai tesis...  verysad.gif

O JUS PABANDYKIT<PAS APILINKINĘ GYD.paklausti del imunitetą stiprinančios vakcinos,atrodo vadinasi{pulmo} kainuoja apie 40lt
Atsakyti
QUOTE(Grąsilda @ 2007 02 01, 10:18)
O JUS PABANDYKIT<PAS APILINKINĘ GYD.paklausti del imunitetą stiprinančios vakcinos,atrodo vadinasi{pulmo} kainuoja apie 40lt



Man rods ta vakcina pneumo vadinas mirksiukas.gif

Mes ja skiepijomės, iš pradžių lyg ir padėjo, nesirgom...bet dabar vėl doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doma_ @ 2007 02 01, 13:16)
Man rods ta vakcina pneumo vadinas  mirksiukas.gif

Mes ja skiepijomės, iš pradžių lyg ir padėjo, nesirgom...bet dabar vėl  doh.gif


blush2.gif girdėjau ir apie pniaumo.mes skiepijomės bet tikrai ne šita. žodžiu geriau būtų pas gyd. klausti. mums visai nieko.
Atsakyti
mirksiukas.gif mano mažiukui ši menesi 3metukai bus.tai as duodu nuo metuku jam žuvies taukus ištysus metus,jam patinka,ir kai pradėjo lankyti lopšelį nuo rugsėjo mėn.tai ne karto nesirgo biggrin.gif tik slogytė kartais pasirodo ir tiek.žuvies taukai yra geriau už visus vitaminus,tuo labiau,kad dabar yra pirkti įvairaus skonio ir mažyliams turi patikti.
Atsakyti
mano vabalas serga ir serga. O kas liečia skiepus, esam visai neskiepyti dėl alergijos. verysad.gif
Atsakyti
Skiepik, neskiepik, jei vaikas linkes sirgti tai ir sirgs. Imunitetas silpnas, arba dar tik formuojasi - o darzelyje vaikai juk visokiu bacilu atnesa. Vieni vaikai uzsikrecia, o kiti ne. doh.gif Ir siap ligos labai paveldimas dalykas. Mano vyras vaikysteje nuolat sirgo ausu uzdegimu ir su sloga vaiksciodavo, o mano silpnoji vieta buvo ir yra blink.gif gerkle. Tai dukra nuolatos serga ausu uzdegimu, turi problemu su gerkle ir nosimi. g.gif
Atsakyti