Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

pabandyk pasiskaitineti čia
Atsakyti
aciu labai drinks_cheers.gif
Atsakyti
dar va čia lisudies medicina
Atsakyti
dar karta dekui rolleyes.gif , o kokiu arbatzoliu gerai duoti persalus,as duodu ciobreli arba gripoli nuperku ax.gif
Atsakyti
dar patarciau grudinti vaikuti. Kai pasveiks, po truputi pratinkit prie saltesnio vandenuko, miegokit gerai isvedintam kambaryje ar prie atviros orlaides. Vietoj ribomunil galite duoti Imunital laselius. Stiprinkit krauja maistu. Daugiau bukit grynam ore, ir kiek galima labiau, bent kuriam laikui apsaugokit nuo ligotu zmoniu.
Atsakyti
kad lyg ir daugeli situ dalyku darom.....taip lemta mano vaikuciui tikriausiai..... verysad.gif
Atsakyti
belieka tiketis, kad su amzium sustipres organizmas ir sugebes pakelti virusus. Laikykites tongue.gif
Atsakyti
tai as taip ir tikiuosi,nes kazkur paskaiciau kaip isaugama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 01 19, 15:51)
kad lyg ir daugeli situ dalyku darom.....taip lemta mano vaikuciui tikriausiai..... verysad.gif

nu ir mums taip buvo,ypac praeita ziema,au buvau puolus i nevilti,pirmadieni antibiotikus baigiam,penktadieni vel pradedam,ir taip be galo,visa miela ziemuze,mergaite liko kaip be kraujo,nusilpusi,ko tik nedaviau ir atrodo kokiu tik gydymo budu neismasciau,ir imuniteto stprintojai ir koju kaitinimai ir t.t....vasara praleidom normaliai,o tik prasidejus rugsejui vel ta pti istorija,vel gerkle apsipuliavus,kosulys,temperatura ir aisku antibiotikai,tai pasigriebusi nusitysiau vaika i naturalios medicinos vaistine r sakau duokit k nors,nes dar vienos tokios ziemos neistversiu.ji man pasiule JALEA REAL su eziuole ir vitaminais(ampules).vienoje pakuoteje yra 20 mpuliu,kurias reikia ryte ant tuscio skrandzio isgerti,is pradziu mergaite protestuodavo,nes tas saldumas is ryto ,jai nepatikdavo,bet paskui priprato,ir taip sugerem penkias dezes,kelis kartus buvo pradejus koseti,bet duodavau ciobreliu uzpiltines skiestos vandenuku ir viskas,pora dienu ir vel gerai,tai,kad nuo rugsejo tempiam be antibiotiku,tuo labai dziaugiuosi,nes pailsejo vaiko organizmas,atsigavo imnitetas.Tai tik musu asmenine patirtis,bet,jei kam pades labai dziaugciausi,nes pati jau buvau pasiruosus sokti nuo tilto,tokia depresija isivariau su vaiko ligom.ir dar labai geras dalykas,kai kamuoja sausas kosulys ir vaikiukas negali ramiai miegoti yra-uzkaitinti nemaza puoda vandens i ji beriu visas vaistazoles ,kokias turiu po ranka,-liepu ziedus,ramuneles,eukalipto lapus,metos lapelius,ciobrelius,kai uzverda,nukeliu nuo ugnies, ir isuku puoda i adijala,siek tiek pradengiu dangti,kad garai po truputi eitu ir padedu salia loveles ant grindu.geriau,kad maziukas guletu veideliu i ta puse,kur puodas(tik,kad garai neliestu veiduko),ir taip tegu miega,kai vandenukas atausta,vel uzkaitinu ir taip viena naktele mamai be miego,bet vaikas issimiega ramiai be kosuliu.aisku,as cia dviracio neisradau,ir turbut daug mamyciu taip daro,bet tikrai labai veiksmingas budas ypac vaikuciams,linkusiems i sausa astmini kosuli.
Papildyta:
QUOTE(jovitn @ 2007 01 19, 16:20)
tai as taip ir tikiuosi,nes kazkur paskaiciau kaip isaugama  ax.gif

sako,kad isaugama,mano vyresnelis kaip ir isaugo is tu ligu sulyg 7 gyvenimo metais,bet liko kita-pastoviu pulingu anginu palikimas-pazeisti jautrus sanariai,dabar jam 15 ir vaikiskom ligom neserga ir sveikata nesiskundzia,o va sanariai neduoda saves pamirsti .
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2007 01 19, 16:45)
sako,kad isaugama,mano vyresnelis kaip ir isaugo is tu ligu sulyg 7 gyvenimo metais,bet liko kita-pastoviu pulingu anginu palikimas-pazeisti jautrus sanariai,dabar jam 15 ir vaikiskom ligom neserga ir sveikata nesiskundzia,o va sanariai neduoda saves pamirsti .

O angina neisoperuota? Nes mes dicke papjaustem, kai pradejo skustis skausmai ir dabar jau nieko.
O maze tikrai isaugo, spali jau galvojau prasidejo, o paskui praejo ir iki dabar (tikiuosi ir toliau) sveika (tfu tfu tfu).
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 01 19, 18:11)
O angina neisoperuota? Nes mes dicke papjaustem, kai pradejo skustis skausmai ir dabar jau nieko.
O maze tikrai isaugo, spali jau galvojau prasidejo, o paskui praejo ir iki dabar (tikiuosi ir toliau) sveika (tfu tfu tfu).

ne,neisoperuota,tuo momentu,kai reikejo beveik vsiskai neoperuodavo,o dabar,tai kaip jau ir poreikio nebera,bet i tikruju,mano nuomone,jei vaikas daznai serga angina,reikia operuoti,nes kenkia ne tik daznas sirgimas,bet ir "dovaneles"kurias palieka.
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2007 01 23, 13:47)
ne,neisoperuota,tuo momentu,kai reikejo beveik vsiskai neoperuodavo,o dabar,tai kaip jau ir poreikio nebera,bet i tikruju,mano nuomone,jei vaikas daznai serga angina,reikia operuoti,nes kenkia ne tik daznas sirgimas,bet ir "dovaneles"kurias palieka.

As patenkinta, kad isoperavom. Ir kazkaip gydytoja sake, kad ji operuotu. Nes maniske tai visai gerai sirgdavo - istisai... Sugeria antibiotikus, puliu nera, kada netycia paziuri gerkle (kad ir po savaites) vel didziausi puliai (be temperaturos, be gerkles skausmo...). Tai jau kai sirdute pradejo streikuoti susirupinom. O dabar thumbup.gif pernai viena diena i mokykla neja - slogavo biggrin.gif
Ir mazei tikiuosi jau praeina, bet ji man siaip nepatinka - labai balta, darem krauja -geras. Ir nezinau, ar cia ligos ieskoti, ar i soliariuma nuvesti lotuliukas.gif
Atsakyti