Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

aciu uz patarimus,tik dar klausimelis g.gif ,o kodel dabar negalim gert ,nes vaikas sirgo ne per seniausiai ir ytariu,kad nusilpes imunitetas,nes gydem antibijotikais.gal sugerus nepakenkt,o gal kitokiu yra,kur dabar gert galma g.gif
Atsakyti
QUOTE(ungrida @ 2007 01 09, 08:36)
kodel dabar negalim gert ,nes vaikas sirgo ne per seniausiai ir ytariu,kad nusilpes imunitetas,

niekas nedraudžia gali duoti, tik klausimas ar padės g.gif . o mes kitam forume diskutavom šia tema ir nusprendem, kad vaikui 95 proc. ligų nuo žarnyno, todėl reikia vartoti produktus su geriosiomis bakterijomis, arba netgi sugerti kursą gerųjų bakterijų, be to žuvies taukai ir kasdieninis vaiko buvimas kieme (pradėt nuo pusvaladžio ir baigti 2-3 val.)
Atsakyti
QUOTE(ungrida @ 2007 01 09, 08:36)
aciu uz patarimus,tik dar klausimelis g.gif ,o kodel dabar negalim gert ,nes vaikas sirgo ne per seniausiai ir ytariu,kad nusilpes imunitetas,nes gydem antibijotikais.gal sugerus nepakenkt,o gal kitokiu yra,kur dabar gert galma g.gif



Manau, kad galit ir dabar. Mums gydytoja dabar rekomendavo po įv. ligų pastiprint organizmą. Tik mes bronchomunalį dabar vartojam.
Atsakyti
QUOTE(Nolina @ 2007 01 09, 09:23)
niekas nedraudžia gali duoti, tik klausimas ar padės  g.gif . o mes kitam forume diskutavom šia tema ir nusprendem, kad vaikui 95 proc. ligų nuo žarnyno, todėl reikia vartoti produktus su geriosiomis bakterijomis, arba netgi sugerti kursą gerųjų bakterijų, be to žuvies taukai ir kasdieninis vaiko buvimas kieme (pradėt nuo pusvaladžio ir baigti  2-3 val.)

taip, tai labai gerai stiprina imunitetą mirksiukas.gif
QUOTE(Buba @ 2007 01 09, 13:19)
Manau, kad galit ir dabar. Mums gydytoja dabar rekomendavo po įv. ligų pastiprint organizmą. Tik mes bronchomunalį dabar vartojam.

Bronchomunalis yra kitokio tipo, todėl ko gero jį ir rekomendavo, o anie kaip ir skiepai, ten geriama kursais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renolda: 09 sausio 2007 - 22:14
QUOTE(Buba @ 2007 01 09, 14:19)
Manau, kad galit ir dabar. Mums gydytoja dabar rekomendavo po įv. ligų pastiprint organizmą. Tik mes bronchomunalį dabar vartojam.


na mes esam jau 5 metuku,esam is sirgaliu klubo...ko tik neismeginom!pripaisytos visos tradicines ligos: adenoidai, alergija....siuo metu geriam ribomunili nuo rugsejo,poveikio jokio!!!ka tik persirgom plauciu uzdegimu!!tas buvo baisiai paslaptingas spejo tik is nuotraukos!kuria darem del sirdutes,kitaip ne nebutume suzinoje!nezinau manau kitais metais meginti bronchomunali,gal tas pades negi nuleisi rankas blink.gif darzeli lankom tik teoriskai,buna,kad net per menesi nepasirodom....turiu vilti,kad jis isaugs...ko linkiu ir visoms ligoniuku mamytems.
Atsakyti
jei vaiko imuninė nenusilpus tai reikia gerti pradėt vasarą, bet jei nusilpus tai galit ir dabar, kiek man aiškino daktarė negalima su jais vartot kitų vaistų, vitaminų ir pan. na aš pirkau visą dėžutę, tai ji mums kainavo 143 lt
Atsakyti
QUOTE(ingabat @ 2007 01 12, 12:12)
jei vaiko imuninė nenusilpus tai reikia gerti pradėt vasarą, bet jei nusilpus tai galit ir dabar, kiek man aiškino daktarė negalima su jais vartot kitų vaistų, vitaminų ir pan. na aš pirkau visą dėžutę, tai ji mums kainavo 143 lt



Skaitant matau, kad kiek gydytojų, tai tiek ir nuomonių bus g.gif . Mūsiškė aiškino, kad juos geriant galima (jei reikia) vartot ir vaistus ir vitaminus. Gal kas gali tikslią informaciją pateikt? Nes prie miltelių pridėtam aprašyme niekur nemačiau, kad būtų apie tai rašoma g.gif
Atsakyti

man jau depresija nepraejo ne 5 dienos ir mes vel sergam!!!!!vel sloga,kosulys... unsure.gif mamytes patarkit kur mums eiti ir ka daryti nes as jau nebezinau..... verysad.gif vaika jau nuo tu vaistu pykint pradejo...nusilpes baisiausiai...kaip man dar mandriau ta imuniteta sustiprint(geriam ribomunyl,zuvies taukus ,vitaminus,geafilus,tas vaikas gyvas tik ant vaistu
sad.gif )
Atsakyti
mum tai ir ligos kamuoja verysad.gif ,praeita kart panasiai kaip jums buvo tik mes truputi ilgiau istverem nesirge,bet kai vel emem sirkti padarem krauja is pirstelio ir slapimo tyrima,slapimas geras,o va kraujas ne koks gydom,beje kraujo tyrima dare pilna ir nusedima ir hemoglobina aiskina,kad jei kraujas silpnaS NEPASVEIKSIT REIK pirma krauja stiprint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ungrida @ 2007 01 19, 11:32)
mum tai ir ligos kamuoja verysad.gif ,praeita kart panasiai kaip jums buvo tik mes truputi ilgiau istverem nesirge,bet kai vel emem sirkti padarem krauja is pirstelio ir slapimo tyrima,slapimas geras,o va kraujas ne koks gydom,beje kraujo tyrima dare pilna ir nusedima ir hemoglobina aiskina,kad jei kraujas silpnaS NEPASVEIKSIT REIK pirma krauja stiprint ax.gif


mes krauja darem rudeni,aisku nepilna....tai pasake,kad hemoglobinas ant ribos!!!bet daryti nieko nereikia blink.gif ....kaip pasiskundziu,kad pas ji jokio apetito nera tai man pareiske,kad tas vaikas dar visai neblogai atrodo!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 01 19, 10:46)
mes krauja darem rudeni,aisku nepilna....

pabandyk gal dar kartą padaryti, o jei daktaras toks dundukas, gal pas kitą nuvesk, gal iš ntikrųjų vaikeliui reikia pagerti geležies preparatų, kad kraujuką sustiprintų, ir pati gal kokių liaudies preparatų kraujui stiprinti duok
Atsakyti
o kas per liaudies aparatai???cia turejai uomeny burokeliu morku sultis?
Atsakyti