Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 07 06, 22:22)
vakar su skausmais nuveze i priemima,tai tyrimai nerodo jokiu uzdegimo pozymiu,bet daktaras patvirtino ,kad kasos uzdegimas.liepe dar skrandi issitirt(brrrr)o siaip sake gydymo ner...sulasino 2lasines ir paleido namo.

Man yra gastroskopiją darę, nemalonu tik apie dvi minutes, bet viską sužinai, ar nėra kokių žaizdelių ir pan. Ten visi virškinimo organai susiję, tai gal išsitirk , ramiau bus unsure.gif
nu čia įdomiai, kad nėr gydymo. Esu girdėjusi, kad alkoholikai net po kasos operacijos, jei nebegeria, tai gali visai dar be skausmų gyventi.
O tu ir dietos laikaisi, ir niekad alko per daug nevartojai ,turėtų gi pagerėti kažkaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medutė_: 07 liepos 2014 - 10:31
Ech..visos ligos nuo nervų ir tik viena iš meilės ...
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 07 07, 12:09)
Ech..visos ligos nuo nervų ir tik viena iš meilės ...

biggrin.gif
Tai jau tikrai.
Atsakyti
Gyvenau su draugu apie tris metus drauge ir pas mus parsikraustė jo mama (sveika, energinga, galinti savimi kuo puikiausiai pasirūpinti, vairuojanti automobilį, moteris). Nepasakosiu, kodėl taip įvyko- tai jau kita istorija. Naudojamės viena virtuve ir visais san.mazgais visi trys bendrai.
Pagyvenę taip 8 mėn, mes susituokėm. Ir tada aš ėmiau po truputį kalbinti savąjį, jog reiktų pasieškoti savo kampo. Vistik namas – mamos, o dar yra du broliai, kurie tikrai ateityje pretenduos į šį turtą.
Bet..manasis nelabai suprato apie ką aš kalbu („jug gerai ir taip; kiek daug žmonių taip gyvena ir nesiskundžia“). Atsirado tarpusavio ginčai ir nesutarimai. Vos tik aš imu kalbėti ta tema, jis iškarto supyksta. Siūliau įvairius variantus: keltis gyventi į sodą- NE, atsiskirti nuo mamos- NE, pastatyti atskirą priestatą (pirmiau išmokėjus broliams jų dalį), kuriame gyventumes mes patys, arba mama (ji pati netgi sutiko)- NE.
Aš šaukdavau ant savo vyro, spausdavau jį, kankindavau ir jį, ir save. Konfliktai baigdavosi tuo, kad mane tiesios ištikdavo nerviniai priepuoliai...
Bet... vieną dieną įvyko tarsi lūžis. Po jo dar vieno neištęsėto pažado, aš nurimau. Jokių priekaištų, konfliktų, jokių norų. Labai mėgdavau po darbo kapstytis darže ir šiltnamyje, bet dabar nueinu ten, pastoviu, pažiūriu, apsisuku ir išeinu. Mėgdavau gaminti valgį, dabar labai retai tai bedarau. Tiesiog nebeturiu jėgų, esu apatiška. Mane apėmė begalinis liūdesys, tuštumos jausmas. Gaila veltui bėgančio laiko (artėja trisdešimtmetis). Labai dažnai verkiu, tiesiog ašaros liejasi upeliais, noriu aš to, ar nenoriu. Vyras galvoja, kad ant jo pykstu, bet mano širdyje nėra nė krislelio pykčio, tiesiog liūdesys.. Tai tęsiasi apie pusmetį. Gal tai depresija?
Atsakyti
QUOTE(pupa-spurga @ 2014 07 07, 14:16)
. Mėgdavau gaminti valgį, dabar labai retai tai bedarau. Tiesiog nebeturiu jėgų, esu apatiška. Mane apėmė begalinis liūdesys, tuštumos jausmas. Gaila veltui bėgančio laiko (artėja trisdešimtmetis). Labai dažnai verkiu, tiesiog ašaros liejasi upeliais, noriu aš to, ar nenoriu. Vyras galvoja, kad ant jo pykstu, bet mano širdyje nėra nė krislelio pykčio, tiesiog liūdesys.. Tai tęsiasi apie pusmetį. Gal tai depresija?


Gal nukreipei visą pyktį į save ? Gal ir depresija.. Čia reiktų kreiptis poliklinikoje į psichologą ar psichiatrą. profesionaliai padėtų.
Mano nuomone, tai geriau atsiskirti nuo tėvų ir kurti savo gyvenimą. Aš nesijausčiau laisvai gyvendama su man svetimais žmonėmis. Tik klausimas, ką daryti su vyru? Gal padėtų toks iššūkis, kad palikti jį saugiai pas mamą, o pačiai pradėti po truputį kurti savo gyvenimą. Ir veltui bėgantis laikas gal bėgtų nebe veltui. Sakoma, kad geriau nekeisti savo vyro, o keistis pačiai, tada gali būti ir jam akstinas keistis, nors nebūtinai. Klausimas, ar jums reikalingi tokie santykiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medutė_: 07 liepos 2014 - 15:23
QUOTE(Medutė_ @ 2014 07 07, 10:30)
Man yra gastroskopiją darę, nemalonu tik apie dvi minutes, bet viską sužinai, ar nėra kokių žaizdelių ir pan. Ten visi virškinimo organai susiję, tai gal išsitirk , ramiau bus  unsure.gif
nu čia įdomiai, kad nėr gydymo. Esu girdėjusi, kad alkoholikai net po kasos operacijos, jei nebegeria, tai gali visai dar be skausmų gyventi.
O tu ir dietos laikaisi, ir niekad alko per daug nevartojai ,turėtų gi pagerėti kažkaip.

jo,man liepe pasidaryt skrandzio tyrima,bet as esu ji turejus pries operacija-prievartavimas per burna,nenoriu jo lb.dar echo eisiu daryt,nes ir liepe.

per tokius karscius sugebejau pasigaut gerkles skausma doh.gif

bet siaip tai super viskas,ramybe,sunys,dziaugsmas smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 07 08, 01:13)
jo,man liepe pasidaryt skrandzio tyrima,bet as esu ji turejus pries operacija-prievartavimas per burna,nenoriu jo lb.dar echo eisiu daryt,nes ir liepe.

per tokius karscius sugebejau pasigaut gerkles skausma doh.gif

bet siaip tai super viskas,ramybe,sunys,dziaugsmas smile.gif  wub.gif


man irgi gerklę skaudėjo, neapsiėjau be antibų, manau, kad buvo virusas kažkoks. unsure.gif o aš tai viską pasigaunu doh.gif
o dėl tyrimų, gal geriau būtų atsigulti į ligoninę, kad ištirtų viską .
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Galvoju,gal cia butu galima sulaukt atsakymo.Geriu valdoxan jau 3 menesiai ir gana sparciai pradejo augt svoris,daugiau nevalgau,judejimas vasara kaip tik didesnis... Kol nenuejau pas savo gyd. tylomis pradejau ta valdoxana itarinet. Ar yra kam nuo jo auges svoris? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 06 25, 22:24)
Matyt, organizmas labai prašo atostogų. g.gif


Šiuo metu atostogauju. Gera, kai gali veikti, ką nori. Nepriklausau tai žmonių kategorijai, kuri negali gyventi be darbo.
Papildyta:
QUOTE(Medutė_ @ 2014 07 02, 15:55)
Planuoju laikytis dietos, nes sveriu jau 80 kg  doh.gif  Bet kaip laikytis, kai nėra stimulo.


Man irgi verkiant reikia laikytis dietos. Jau baisu svertis, bet sugebu ištverti mažai reguliariai valgant tik pusį dienos. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Kukuzbezdė @ 2014 07 04, 21:58)
kvetiapinas man išgelbėjo gyvenimą, jei taip galima sakyti, neuroleptikas, nup durnumo. alia lb migdantis. ir brangus.


Man kvetiapinas netinka, nuo jo išgėrus vakare, kitą visą dieną jaučiuosi psvaigusi.O kaip Tu?
Atsakyti
QUOTE(mansunku @ 2014 07 13, 19:32)
Šiuo metu atostogauju. Gera, kai gali veikti, ką nori. Nepriklausau tai žmonių kategorijai, kuri negali gyventi be darbo.


Aš irgi galiu gyventi be darbo smile.gif

Smagu, kad parašei, nes tema jau visai "užlūžo" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mansunku @ 2014 07 13, 19:32)
Šiuo metu atostogauju. Gera, kai gali veikti, ką nori. Nepriklausau tai žmonių kategorijai, kuri negali gyventi be darbo.
Papildyta:
Man irgi verkiant reikia laikytis dietos. Jau baisu svertis, bet sugebu ištverti mažai reguliariai valgant tik pusį dienos. doh.gif
Papildyta:
Man kvetiapinas netinka, nuo jo išgėrus vakare, kitą visą dieną jaučiuosi psvaigusi.O kaip Tu?



Jei XR išgeriu 19,30 h (400 mg ar 200mg), tai ryte normaliai jaučiuos, bet sunkiai keliuosi...

db pradėjau gerti ne XR is ne seroquel firmos, tai dar geriau, išgeriu prieš miegą (valandą prieš) ir nulūžtu, ryte kaip agurkėlis, bet db geriu tik 200mg, tikiuos, neatkrisiu.
Atsakyti
Mergicos, o aš šiandien palaidojau savo mamą...
Atsakyti