Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Vakar savim nusivyliau, buvo be galo liūdna ir apmaudu, kad per 1,5 val taip mane nerimas pakirto, kad leisgyvė buvau....skaudėjo galvą, viską. Durniausia, kad realiai nebuvo priežasties tam nerimui, tiesiog, matyt, esu jau tokia patapusi, nenormaliai reaguojanti ir reikia žinot, kad nereikia leisti sau lįsti į tokias situacijas. Bet ati kaip nervina verysad.gif Išgėriau po visko kvetiapino ir nulūžau po valandos, anksčiau gerti negalėjau, nes turėjau būti žvali, formoj.
Atsakyti
sveikos,
si menesi jau 4kasos skausmo priepuolis buvo,siandien iskviete greitaja,eilini karta sulasino vaistu,persviete ir pasake as nezinau kodel tau skauda ir kas tau yra...ir paleido namo,tik ryte liepe gryzt pasidaryt echo.
skausmas baisus...
Atsakyti
QUOTE(Kukuzbezdė @ 2014 06 28, 11:02)
 
realiai nebuvo priežasties tam nerimui, tiesiog, matyt, esu jau tokia patapusi, nenormaliai reaguojanti  ir reikia žinot, kad nereikia leisti sau lįsti į tokias situacijas. Bet ati kaip nervina verysad.gif Išgėriau po visko kvetiapino ir nulūžau po valandos, anksčiau gerti negalėjau, nes turėjau būti žvali, formoj.


dažniausiai ir nebūna tos vienos priežasties nerimui. Iš viso, gali nebūti normalios priežasties.
man priežastim kartais tampa ir koks nors voratinkly lauke pagautas besimakaluojantis drugelis. g.gif

Kvetiapinas? Ar tai AD? Nuo ko jis?
QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 06 30, 04:36)
sveikos,
si menesi jau 4kasos skausmo priepuolis buvo,siandien iskviete greitaja,eilini karta sulasino vaistu,persviete ir pasake as nezinau kodel tau skauda ir kas tau yra...ir paleido namo,tik ryte liepe gryzt pasidaryt echo.
skausmas baisus...

Vargšiukas, užjaučiu. kas gi tau yra tiek laiko? Lėtinis? Ar pasidarei echo?
O kaip su AD, ar vis dar padeda?
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 06 30, 20:59)
dažniausiai ir nebūna tos vienos priežasties nerimui. Iš viso, gali nebūti normalios priežasties.
man priežastim kartais tampa ir koks nors voratinkly lauke pagautas besimakaluojantis drugelis. g.gif

Kvetiapinas? Ar tai AD? Nuo ko jis?

Vargšiukas, užjaučiu. kas gi tau yra tiek laiko? Lėtinis? Ar pasidarei echo?
O kaip su AD, ar vis dar padeda?

jo,padare echo,bet jie nemato jokio kasos uzdegimo.lt balandzio men letini nustate,prirase vaistu,priepuoliu nebuvo kokius 2men,db vel prasidejo...gerai,kad penktad jau gryztu i lt...
Atsakyti
QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 06 30, 21:16)
jo,padare echo,bet jie nemato jokio kasos uzdegimo.lt balandzio men letini nustate,prirase vaistu,priepuoliu nebuvo kokius 2men,db vel prasidejo...gerai,kad penktad jau gryztu i lt...

o kasos uždegimo kraujas nerodo? unsure.gif
šiaip tai apmaudu, ir dietos laikaisi, ir vis tiek skausmai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 07 02, 15:33)
o kasos uždegimo kraujas nerodo?  unsure.gif
šiaip tai apmaudu, ir dietos laikaisi, ir vis tiek skausmai  doh.gif


Su tais skausmais tai būna kažkaip keista. Šiuo atveju gal uždegimas, arba ne kasos, o galbūt kitas organas duoda skausmus į tą vietą. Gal LT ištirs?

Vienu metu man labai skaudinėjo dešinę pilvo pusę, iki tokio lygio, kad jau galvojau čia koks apendiksas. Kada ištyrė, nerado nieko, jokių pakitimų ar uždegimų nei organizme, nei kraujyje. Va tuo metu ir nustojo skaudėt. g.gif

Noriu pasakyt, kad man asmeniškai būna daugiau psichologiniai skausmai kažko ir nuolat. Aišku, tai daug geriau lyginant su tikra liga, bet amžinai tenka kankintis visokiose nežinomybėse. O ypač, kai streso padaugėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot noir: 02 liepos 2014 - 15:24
QUOTE(Pinot noir @ 2014 07 02, 15:09)

Noriu pasakyt, kad man asmeniškai būna daugiau psichologiniai skausmai kažko ir nuolat. Aišku, tai daug geriau lyginant su  tikra liga, bet  amžinai tenka kankintis visokiose nežinomybėse. O ypač, kai streso padaugėja.


Man irgi ...man buvo, kad vieną kartą pavalgiau kažko riebiai(bandelės su sveistu) ir pykino unsure.gif Paskui pasikaičiau apie kasos uždegimą, koks jis pavojingas, ir labai įsijaučiau. Bijojau, tai laikiausi dietos, nes galvojau, kad jei suvalgysiu kažką riebesnio ar kepto, tai prasidės skausmai. Ir taip gal kokius keturis mėnesius, tai labai pagražėjau, sukūdau, tik oda apie nagus pradėjo luptis, nes matyt jau trūko organizmui kažkokių vitaminų.
Ir iš tikrųjų kažką suvalgius ne dietiško man pradėdavo skaudėti, bet pakenčiamai, o tai lėmė , kad vėl bijojau.
Paskui kažkaip pakeičiau aplinką, kurioje tiek kankinausi doh.gif ir vienas žmogus mane įkalbėjo pamėginti kažko suvalgyti, nes nieko neatsitiks, ir tikrai - suvalgiau - ir beveik nieko. Paskui pradėjau valgyti, paskaudėdavo, bet pakenčiamai. O dabar būna, kad paskauda kartais, bet jau taip nebeimu į galvą.
Planuoju laikytis dietos, nes sveriu jau 80 kg doh.gif Bet kaip laikytis, kai nėra stimulo.
Bet čia tik mano atvejis, beje echoskopija man jokių pakitimų nerodė, tik užsilenkusią tulžies pūslę. Skaičiau, kad nerviškai suspazmuoja ir užsilenkia. Nu, bet , jei man labiau nervinė įtampa, tai ir spazmuoja.
Atsakyti
gal kuri zino kokia gera knyga apie neurolingvistini programavima> jauciu kad nebesuprantu saves, pastoviai nelaiminga, viskuo nepatenkinta, besiskundzianti gyvenimu, jau ir draugiu sumazejo, nes atrodo nebeturiu ka linksmo pasakyti, tik savo problemomis skustis, atrodo, kad pradedu bijoti zmoniu, ir bijoti reiksti savo nuomone, jauciuosi vienisa ir nezinau kaip padeti sau smile.gif knygos, sportas... ar dar kas nors, ,,
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 07 02, 14:33)
o kasos uždegimo kraujas nerodo?  unsure.gif
šiaip tai apmaudu, ir dietos laikaisi, ir vis tiek skausmai  doh.gif


nerode nieko,sake viskas normos ribose,dare visus tyrimus.
QUOTE(Pinot noir @ 2014 07 02, 15:09)
Su tais skausmais tai būna kažkaip keista. Šiuo atveju gal uždegimas, arba ne kasos, o galbūt kitas organas duoda skausmus į tą vietą. Gal LT ištirs?

Vienu metu man labai skaudinėjo dešinę pilvo pusę, iki tokio lygio, kad jau galvojau čia koks apendiksas. Kada ištyrė, nerado nieko, jokių pakitimų ar  uždegimų nei organizme, nei kraujyje. Va tuo metu ir nustojo skaudėt. g.gif

Noriu pasakyt, kad man asmeniškai būna daugiau psichologiniai skausmai kažko ir nuolat. Aišku, tai daug geriau lyginant su  tikra liga, bet  amžinai tenka kankintis visokiose nežinomybėse. O ypač, kai streso padaugėja.

jie man nustate letini kasos uzdegima,cia jie nieko nemato,pagal juos esu sveika,jie sako ,kad nesupranta kaip man lt nustate kasos uzdegima,lt sako kaip jie nemato cia to uzdegimo doh.gif isoperuotas man ir apendiksas ir tulzis.

QUOTE(Medutė_ @ 2014 07 02, 15:55)
Man irgi ...man buvo, kad vieną kartą pavalgiau kažko riebiai(bandelės su sveistu) ir pykino  unsure.gif  Paskui pasikaičiau apie kasos uždegimą, koks jis pavojingas, ir labai įsijaučiau. Bijojau, tai laikiausi dietos, nes galvojau, kad jei suvalgysiu kažką riebesnio ar kepto, tai prasidės skausmai. Ir taip gal kokius keturis mėnesius, tai labai pagražėjau, sukūdau, tik oda apie nagus pradėjo luptis, nes matyt jau trūko organizmui kažkokių vitaminų.
Ir iš tikrųjų kažką suvalgius ne dietiško man pradėdavo skaudėti, bet pakenčiamai, o tai lėmė , kad vėl bijojau.
Paskui kažkaip pakeičiau aplinką, kurioje tiek kankinausi  doh.gif  ir vienas žmogus mane įkalbėjo pamėginti kažko suvalgyti, nes nieko neatsitiks, ir tikrai - suvalgiau - ir beveik nieko. Paskui pradėjau valgyti, paskaudėdavo, bet pakenčiamai. O dabar būna, kad paskauda kartais, bet jau taip nebeimu į galvą.
Planuoju laikytis dietos, nes sveriu jau 80 kg  doh.gif  Bet kaip laikytis, kai nėra stimulo.
Bet čia tik mano atvejis, beje echoskopija man jokių pakitimų nerodė, tik užsilenkusią tulžies pūslę. Skaičiau, kad nerviškai suspazmuoja ir užsilenkia. Nu, bet , jei man labiau nervinė įtampa, tai ir spazmuoja.


pas mane ner tulzies pusles-isoperuota.
keisciausia,kad kad as kartais nusizengiu maistui-lb lb retai ir nebuna nieko,o vat kai buvo priepuolis,tai valgiau tik varske ir vakarienei pomidorai su agurkais,juk nekaltas maistas...
QUOTE(indriukas2014 @ 2014 07 03, 21:25)
gal kuri zino kokia gera knyga apie neurolingvistini programavima> jauciu kad nebesuprantu saves, pastoviai nelaiminga, viskuo nepatenkinta, besiskundzianti gyvenimu, jau ir draugiu sumazejo, nes atrodo nebeturiu ka linksmo pasakyti, tik savo problemomis skustis, atrodo, kad pradedu bijoti zmoniu, ir bijoti reiksti savo nuomone, jauciuosi vienisa  ir nezinau kaip padeti sau smile.gif knygos, sportas... ar dar kas nors, ,,

cia turbut bus visai ne tavo ieskoma tema,bet turiu elektronine psichologine knyga "pykcio dieta",nebloga.parasyk meila jei nori-atsiusiu.




jeeeee ryt atostoooogos prasideda smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 07 04, 01:57)
jeeeee ryt atostoooogos prasideda smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  thumbup.gif


Sveikinu su atostogom wub.gif
Jei neranda jokių uždegimo požymių, tai pamėgink stuburą išsitirti, kartais nervinės šaknelės ar kaip ten gali duoti aštrų skausmą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 06 30, 20:59)
dažniausiai ir nebūna tos vienos priežasties nerimui. Iš viso, gali nebūti normalios priežasties.
man priežastim kartais tampa ir koks nors voratinkly lauke pagautas besimakaluojantis drugelis. g.gif

Kvetiapinas? Ar tai AD? Nuo ko jis?





joooo, labiausiai mane ir pjauna tas nerimas verysad.gif

kvetiapinas man išgelbėjo gyvenimą, jei taip galima sakyti, neuroleptikas, nup durnumo. alia lb migdantis. ir brangus.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 07 04, 07:38)
Sveikinu su atostogom wub.gif
Jei neranda jokių uždegimo požymių, tai pamėgink stuburą išsitirti, kartais nervinės šaknelės ar kaip ten gali duoti aštrų skausmą  unsure.gif

vakar su skausmais nuveze i priemima,tai tyrimai nerodo jokiu uzdegimo pozymiu,bet daktaras patvirtino ,kad kasos uzdegimas.liepe dar skrandi issitirt(brrrr)o siaip sake gydymo ner...sulasino 2lasines ir paleido namo.
Atsakyti