Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Pinot noir @ 2014 06 20, 21:37)
- Bet gydytojų kompetencija.  doh.gif Man pasakė, kad net gydytojas  su nedidele patirtimi turėjo atpažinti, kad tai ne melanoma. Kad net nepanašu. Jei būčiau kur nors Amerikoj, galėčiau prisiteisti kompensaciją už patirtas moralines kančias per visą mėnesį biggrin.gif
Negalvok tu apie tą potvynį, prisigalvosi iki galvos skausmo. O gal galima susisiekti su tuo žmogumi kaip nors ir sužinoti?

- Bet gal geriau anksčiau pašalinti unsure.gif Aš, jei anksčiau tuo būčiau pasirūpinusi, tai būtų buvę geriau.
Po gimdos kaklelio polipo operacijos dvi savaites laukiau atsakymo, gydytoja sakė, kad išoperavo įtartiną darinį. Atėjo atsakymas, kad nieko blogo. unsure.gif Tai jau baigiu priprasti prie tokių stresinių situacijų, ir ko gero, su amžiumi jų daugės. Beliek guostis, kad gydant jau daug ką galima išgydyti.
- Susisiekiau, sakė, kad Saulėtame krante kol kas nelyja unsure.gif , Varna yra už šimto kilometrų nuo ten.
Kažkokia pasidariau, kad visko bijau, ir taip, kad net nieko negaliu daryti per tą baimę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medutė_: 20 birželio 2014 - 22:12
QUOTE(Medutė_ @ 2014 06 20, 23:04)

- Susisiekiau, sakė, kad Saulėtame krante kol kas nelyja unsure.gif , Varna yra už šimto kilometrų nuo ten.
Kažkokia pasidariau, kad visko bijau, ir taip, kad net nieko negaliu daryti  per tą baimę.

Na štai, ir ramiau turbūt tapo.
Aš irgi visko bijau.
O dar gydytojai labai linkę apsidrausti šiais laikais. Bet iš kitos pusės, gal geriau toks pagąsdinimas nei "nedažiūrėjimas".
Neseniai man nuo tų išgyvenimų sutriko širdies ritmas. tai gydytoja blaškėsi ir primygtinai reikalavo važiuoti į ligoninės priimamąjį. O aš atsisakiau, nes nenorėjau voliotis ten kelias valandas su lašelinėm, tuo labiau, kad nuo jų man pablogėja. tai ji, vargšė, nežinojo ką su manim daryt, tai teko dar ją ramint, kad man viskas bus gerai.

Šiandien man toks akmuo nuo širdies nusirito, įtampa nuslūgo, tai tikiuosi miegosiu jau kaip žmogus.
labanakt.
Ir dėl nieko nesijaudink.
Atsakyti
Labanakt smile.gif
Man labiau patinka, kai aptakiau, ramiau pasako ir negąsdina, nu taip žmogiškai, kad reikia pasitikrint ir viskas. Bet matyt ir gydytojams kartais suveikia psichologiniai faktoriai, būna pavargę, jaučiasi neįvertinti ir pan. g.gif
Todėl mokinuosi pati save nuteikti, kad neverta kristi į paniką išklausius tik vieno gydytojo nuomonę.
O šiaip ta diagnozė, aišku, prilygsta traumai, ir jausmai - potrauminiam stresui. Ir niekam tas neįdomu. Turi susigaudyti pati.

Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 06 20, 14:20)
Man irgi geriau, kai čia kas nors kalbasi  smile.gif
Man pastoviai vasarą gerklę skauda, ir dabar antibiotikus geriu  unsure.gif nors angina išoperuota.
Gal kas žinot, kaip teisingai kepti kiaulienos faršo vyniotinį? į keptuvę įdedu folijos, įpilu šiek tiek aliejaus, sulipdau vyniotinį su slyvomis ir abrikosais. Bet man pridega apačia. Ką reiktų daryti, kad nepridegtų?
Gal kas nors žinos  doh.gif
Papildyta:
Man irgi atrodo, kad reikia gerbti kiekvieno žmogaus pasirinkimą. Kas nori gyventi gyvenimą be forumo, kas su forumu, gal tik šiek tiek kebliau būna, kai vieną priklausomybę (pvz., nuo interneto) pakeičia kita (pvz. nuo alko, maisto, rūkymo, darbo ar pan.) Geriau būti laisvam ir nepriklausomam  biggrin.gif nu čia siekiamybė tokia  cool.gif
Kaip tau gyvenasi?



O tik vasarą skauda? negerai tie antibai verysad.gif Ne pūlinė, tik skauda stipriai? man lėtinė angina diagnozuota, visa vaikystė prasirgta, man lb padeda jox purskalas, dar db turiu zolini su medetkom ir dar kazkuo, jei tik suskausta, iskart purskiu ir praeina, ir aiku lb saugausi - jokiu saltu gerimu, ledus pamazu lb valgyt stengiuos.

Man visaip gyvenasi, bangom, su vaistais gyvenu, bet vieno doze sumazinau, vasara daugiau poilsio man,streso, tai gal nebloges, o buvo visko per rudeni, ziema, pavasari, lb daug sveikatos suede. sirdies permusimai, etc. nuo nervukų viskas. tai db bandysiu atsigaut smile.gif
Papildyta:
Aišku, smagu, kai blogai, vieniša arba norisi tik forume lindėt, bet kartais ta priklausomybė dar labiau pablogina situaciją, tai net geriau, jei ir nėra su kuo, tada esi priverstas ieškoti išeičių...nes niekur nemačiau, kad po 50 psl per dieną pripliurptų, tik čia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukuzbezdė @ 2014 06 21, 20:53)

Aišku, smagu, kai blogai, vieniša arba norisi tik forume lindėt, bet kartais ta priklausomybė dar labiau pablogina situaciją, tai net geriau, jei ir nėra su kuo, tada esi priverstas ieškoti išeičių...nes niekur nemačiau, kad po 50 psl per dieną pripliurptų, tik čia biggrin.gif

Kartais būna dienų, o tiksliau, vakarų, kai norisi tik forumuose lindėt. Ir gerai su kuo nors pasikalbėt. O priklausomybė, tai manau, kad ne, kokia gali būt priklausomybė nuo forumo. Galbūt tik palaikymo kokio nors norisi, kai negauni jo iš šalies, ar kokio gero žodžio.
O tiek psl. neprikalbėdavom net pačiais aktyviausiais laikais. Na, gal per kelias dienas biggrin.gif
Šiandien pramiegojau 11 val. Nepatikėjau, kai pamačiau laikrodyje valandas. matyt, įtampa nuslūgo.
Kaip ten kitos, kurios neišsiregistravę?

Tiesa, mano šuo sugrįžo iš mokymų. Tačiau, drausmės sumetimais man uždrausta jį mylėt ir reikšti bet kokius gerus jausmus, kad neišsiderintų. Ar ne nesąmonė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 06 21, 22:07)
Kartais būna dienų, o tiksliau, vakarų, kai norisi tik forumuose lindėt. Ir gerai su kuo nors pasikalbėt. O priklausomybė, tai manau, kad ne, kokia gali būt priklausomybė nuo forumo. Galbūt tik palaikymo kokio nors norisi, kai negauni jo iš šalies, ar kokio gero žodžio.
O tiek psl. neprikalbėdavom net pačiais aktyviausiais laikais. Na, gal per kelias dienas biggrin.gif
Šiandien pramiegojau 11 val. Nepatikėjau, kai pamačiau laikrodyje valandas. matyt, įtampa nuslūgo.
Kaip ten kitos, kurios neišsiregistravę?

Tiesa, mano šuo sugrįžo iš mokymų. Tačiau, drausmės sumetimais man uždrausta jį mylėt ir reikšti bet kokius gerus jausmus, kad neišsiderintų. Ar ne nesąmonė? g.gif



Na kaip ne priklausomybė, jei kas kelias minutes tikrini, kas ką parašė ir didelę dalį dienos ten praleidi, kaip vyras mano sakydamo - "vėl į rudumas nuėjai (dėl fono supermamos), vėl tik kulnai tavo matosi" biggrin.gif Bet savo laiku man labai to reikėjo, o po to pajaučiau, kad jau tikrai priklausomybė. Ir tikrai atsimenu, kad ne kartą per dieną būdavo tema prikalbama, per 2 dienas tai visada smile.gif

Kokie mokymai, koks šuo ir kas nutikę buvo? unsure.gif Tikrai atrodo nesąmonė, jog negalima elgtis kaip su gyvu padaru - reikšti emocijų, paskatinimų.
Atsakyti
Sveiki!

Nutrauksiu vientisą minčių srautą. smile.gif Bet dairausi bendra... Bendramičių? Sergu apie metus, tik prieš mėnesį pasiryžau gydytis. Iš pradžių ieškojau kažko panašaus FB, bet sulaukiau keistų pasisakymų, net egzorcizmo pasiūlymų. Bandau antrą kartą.
Atsakyti
QUOTE(Kukuzbezdė @ 2014 06 21, 19:53)
O tik vasarą skauda? negerai tie antibai verysad.gif Ne pūlinė, tik skauda stipriai? man lėtinė angina diagnozuota, visa vaikystė prasirgta, man lb padeda jox purskalas, dar db turiu zolini su medetkom ir dar kazkuo, jei tik suskausta, iskart purskiu ir praeina, ir aiku lb saugausi - jokiu saltu gerimu, ledus pamazu lb valgyt stengiuos.

Man visaip gyvenasi, bangom, su vaistais gyvenu, bet vieno doze sumazinau, vasara daugiau poilsio man,streso, tai gal nebloges, o buvo visko per rudeni, ziema, pavasari, lb daug sveikatos suede. sirdies permusimai, etc. nuo nervukų viskas. tai db bandysiu atsigaut smile.gif
Papildyta:
Aišku, smagu, kai blogai, vieniša arba norisi tik forume lindėt, bet kartais ta priklausomybė dar labiau pablogina situaciją, tai net geriau, jei ir nėra su kuo, tada esi priverstas ieškoti išeičių...nes niekur nemačiau, kad po 50 psl per dieną pripliurptų, tik čia biggrin.gif

Aš gerklę purškiu antibiotikais Bioparox. Man ir atrtodo, kad man nuo ledų ir karštos kavos blush2.gif angina išoperuota, sergu faringitu. O kaip to žolinio su medetkom pavadinimas?
Smagu, kad gerai smile.gif
Na šiek tiek priklausomybės yra, bet jei aš nuo jos geriau jaučiuosi, tai ax.gif Vis tiek atsiranda kas išklauso, pataria ką nors ar šiaip mintys susidėlioja parašius.
Papildyta:
QUOTE(Spurgytė @ 2014 06 22, 09:41)
Sveiki!

Nutrauksiu vientisą minčių srautą. smile.gif Bet dairausi bendra... Bendramičių? Sergu apie metus, tik prieš mėnesį pasiryžau gydytis. Iš pradžių ieškojau kažko panašaus FB, bet sulaukiau keistų pasisakymų, net egzorcizmo pasiūlymų. Bandau antrą kartą.


Gerai, kad gydaisi. 4u.gif
Čia buvo ir besigydančių, ir jau pasigydžiusių, manau, kad bus su kuo pabendrauti, tik dabar dauguma kažkur dingę, kažkuo užsiėmę.
Nuo egzorcizmo pasiūlymų bėk kuo toliau, kaip ir nuo tokių kaip " nieko čia tokio", "tinginių liga", "užsidėk spalvotus akinius ir gyvenimas taps spalvotas" .
Papildyta:
QUOTE(Pinot noir @ 2014 06 21, 22:07)
- Galbūt tik palaikymo kokio nors norisi, kai negauni jo iš šalies, ar kokio gero žodžio.
- Tiesa, mano šuo sugrįžo iš mokymų. Tačiau, drausmės sumetimais man uždrausta jį mylėt ir reikšti bet kokius gerus jausmus, kad neišsiderintų. Ar ne nesąmonė? g.gif


- aha , ir man taip
- Pinot, gal vėliau leis ir tau su juo bendrauti? Nors mes turėjom paprastą šuniuką , jį mylėjom, bet ir visko mokėm: "negalima", "Sėdėt"- tai užaugo protingas ir paklusdavo komandoms, o uošviai mylėjo, bet nieko nemokė, tai tas nieko ir neklauso, išlepintas toks. unsure.gif
Man atrodo, kad jei jau ko nors vaikystėje išmoko, tai atmintyje jam jau nebeišsitrins, net nuo meilės. g.gif
Papildyta:
Spurgyte,
nedink, bendrauk, atsiras gal kas su panašia patirtim ar panašiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 06 22, 10:57)
Čia buvo ir besigydančių, ir jau pasigydžiusių, manau, kad bus su kuo pabendrauti, tik dabar dauguma kažkur dingę, kažkuo užsiėmę.
Nuo egzorcizmo pasiūlymų bėk kuo toliau, kaip ir nuo tokių kaip " nieko čia tokio", "tinginių liga", "užsidėk spalvotus akinius ir gyvenimas taps spalvotas" .


Mhm, prieš tai atsargiai peržiūrėjau temą, egzorcizmo lyg ir niekas nesiūlė. smile.gif

Tikriausiai ir toliau šypsočiausi bei apgaudinėčiau save ir kitus, bet prasidėjo siaubingos panikos atakos. Emocijos ir išgyvenimai taip kaupėsi, nerado išėjimo, tad pradėjo reikštis priepuoliais. O jų jau taip paprastai nepaslėpsi.
Atsakyti
QUOTE(Spurgytė @ 2014 06 22, 10:09)
Mhm, prieš tai atsargiai peržiūrėjau temą, egzorcizmo lyg ir niekas nesiūlė. smile.gif

Tikriausiai ir toliau šypsočiausi bei apgaudinėčiau save ir kitus, bet prasidėjo siaubingos panikos atakos. Emocijos ir išgyvenimai taip kaupėsi, nerado išėjimo, tad pradėjo reikštis priepuoliais. O jų jau taip paprastai nepaslėpsi.


Kaip siūlo gydytis?

Man yra buvę panikos atakos. Man nuo labai įtempto darbo, mokymosi, dar šeimą reikėjo derinti smile.gif
Bet jau praeityje viskas.

Ligų temoje yra tema Vegetodistonija, ten panašią patirtį daug kas turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medutė_: 22 birželio 2014 - 10:23
QUOTE(Medutė_ @ 2014 06 22, 11:21)
Kaip siūlo gydytis?

Man yra buvę panikos atakos. Man nuo labai įtempto darbo, mokymosi, dar šeimą reikėjo derinti  smile.gif
Bet jau praeityje viskas.

Ligų temoje yra tema Vegetodistonija, ten panašią patirtį daug kas turi.


Šiuo metu vartoju AD ir raminamuosius. Na, ir pritaikė dar palaikomąją psichoterapiją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgytė: 22 birželio 2014 - 10:33
QUOTE(Spurgytė @ 2014 06 22, 10:32)
Šiuo metu vartoju AD ir raminamuosius. Na, ir pritaikė dar palaikomąją psichoterapiją.


manau, kad bus gerai smile.gif

Man padėjo patarimai gerai valgyti, gerai pailsėti - aš net sau skirdavau savaitgalius būtent poilsiui, kad tempas sulėtėtų.
Bet kiekvienai nuo skirtingų priežasčių prasideda, ir nuo skirtingų pasveikstama smile.gif
Manau, kad PA gali prasidėti ir nuo emocijų susikaupimo unsure.gif , savęs nerealizavimo ir pan.
Šiaip tai pagalvojus, tai ir man emocijos kaupėsi, aš į jas nekreipiau dėmesio, paskui prasidėjo PA. Paskui dėjau daug pastangų , kad nukreipčiau savo mintis nuo artėjančio ar jau esančios panikos atakos. Pvz., be ledinuko ar Nervoheelo niekur neidavau, nes čiulpiant šiek tiek dėmesys, skonio pojūtis koncentruojasi kitur; skambindavau artimiems žmonėms, bekalbant jau pasijaudavau geriau. Stengiausi galvoti, kad tai laikina.
Atsakyti