Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Nu jau atrodo tikrai nusibaigė mūsų tema..
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 06 16, 11:38)
Nu jau atrodo tikrai nusibaigė mūsų tema..


gaila, bet matyt viskam ateina pabaiga.
šiandien sapnavau, kad rašau labai gražius laiškus, bet jie visi atsiduria šiukšlių dėžėje.
man reikšmė labai aiški, aišku, su šia tema tai nesusiję.
Atsakyti
Tik šiaip įdomu, kuo visos pakeitė tą buvusį poreikį čia paplepėt.
Aš tai kažkaip atitolau. Ir šiaip visokie reikalai, yra kur aiškintis smile.gif
Nors pasiilgstu depresikių, nostalgija kažkokia.
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 06 16, 23:58)
Tik šiaip įdomu, kuo visos pakeitė tą buvusį poreikį čia paplepėt.
Aš tai kažkaip atitolau. Ir šiaip visokie reikalai, yra kur aiškintis smile.gif
Nors pasiilgstu depresikių, nostalgija kažkokia.


Matyt, gyvenimu pakeitė. smile.gif
aš irgi pasiilgstu. Jei ne paplepėt, tai paskaityt, nes labai įdomiai čia visad būdavo. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos, kaip gyvenasi?

Matau, kad apgailestaujat dėl temos 'apmirimo', o man atrodo, kad visai gerai, kad žmonės pradeda gyventi, ne forume, o gyvenime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukuzbezdė @ 2014 06 19, 10:51)
Sveikos gyvos, kaip gyvenasi?

Matau, kad apgailestaujat dėl temos 'apmirimo', o man atrodo, kad visai gerai, kad žmonės pradeda gyventi, ne forume, o gyvenime smile.gif


Sveikos, kas dar retkarčiais įkiša nosį čionai. smile.gif
Pasiilgau vakarų, kai būdavo ką čia skaityt.
Bet iš tiesų, viskas turi savo laiką.
Gal ir geriau gyventi tikrą gyvenimą.
Bet geriau, kai būna blogai ir norisi pasikalbėti, galima rasti su kuo būtent čia.
4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 06 19, 16:19)
Sveikos, kas dar retkarčiais įkiša nosį čionai. smile.gif
Pasiilgau vakarų, kai būdavo ką čia skaityt.
Bet  iš tiesų, viskas turi savo laiką.
Gal ir geriau gyventi tikrą gyvenimą.
Bet geriau, kai būna blogai ir norisi pasikalbėti, galima rasti su kuo būtent čia.
4u.gif


Man irgi geriau, kai čia kas nors kalbasi smile.gif
Man pastoviai vasarą gerklę skauda, ir dabar antibiotikus geriu unsure.gif nors angina išoperuota.
Gal kas žinot, kaip teisingai kepti kiaulienos faršo vyniotinį? į keptuvę įdedu folijos, įpilu šiek tiek aliejaus, sulipdau vyniotinį su slyvomis ir abrikosais. Bet man pridega apačia. Ką reiktų daryti, kad nepridegtų?
Gal kas nors žinos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Kukuzbezdė @ 2014 06 19, 09:51)
Sveikos gyvos, kaip gyvenasi?

Matau, kad apgailestaujat dėl temos 'apmirimo', o man atrodo, kad visai gerai, kad žmonės pradeda gyventi, ne forume, o gyvenime smile.gif


Man irgi atrodo, kad reikia gerbti kiekvieno žmogaus pasirinkimą. Kas nori gyventi gyvenimą be forumo, kas su forumu, gal tik šiek tiek kebliau būna, kai vieną priklausomybę (pvz., nuo interneto) pakeičia kita (pvz. nuo alko, maisto, rūkymo, darbo ar pan.) Geriau būti laisvam ir nepriklausomam biggrin.gif nu čia siekiamybė tokia cool.gif
Kaip tau gyvenasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medutė_: 20 birželio 2014 - 14:21
QUOTE(Medutė_ @ 2014 06 20, 15:20)
Man irgi geriau, kai čia kas nors kalbasi  smile.gif

Gal kas žinot, kaip teisingai kepti kiaulienos faršo vyniotinį? į keptuvę įdedu folijos, įpilu šiek tiek aliejaus, sulipdau vyniotinį su slyvomis ir abrikosais. Bet man pridega apačia. Ką reiktų daryti, kad nepridegtų?
Gal kas nors žinos  doh.gif


Tu turi galvoj kepti orkaitėj? tai orkaitėj nereikia aliejaus, arba folija kažkokiu būdu suplyšta? Arba geriau naudoti kepimo popierių ar kepimo rankoves?

Nu jau man kaip gyvenasi, tai dievaži. doh.gif
Papasakočiau savo anekdotus, susijusius su gydytojų diagnozių nustatymais, bet dar turiu viską "apgromuliuot". Nes keiktis labai norisi. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot noir: 20 birželio 2014 - 19:20
QUOTE(Pinot noir @ 2014 06 20, 19:16)
Tu turi galvoj kepti orkaitėj? tai orkaitėj nereikia aliejaus, arba folija kažkokiu būdu suplyšta? Arba geriau naudoti kepimo popierių ar kepimo rankoves?

Nu jau man kaip gyvenasi, tai dievaži. doh.gif
Papasakočiau savo anekdotus, susijusius su gydytojų diagnozių nustatymais, bet dar turiu viską "apgromuliuot". Nes keiktis labai norisi. smile.gif


Ačiū, pamėginsiu kepti rankovėje arba folijoje be aliejaus blush2.gif
Pinot, papasakok ax.gif Stengiuosi nebebijoti jokių diagnozių unsure.gif
Vakar artimas žmogus išskrido į Bulgariją , į Burgasą, atostogauti, o šiandien sužinojau, kad Varnoje potvyniai doh.gif tai labai nervuojuosi. Per vieną parą iškrito vieno mėnesio kritulių kiekis. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 06 20, 20:43)
Ačiū, pamėginsiu kepti rankovėje arba folijoje be aliejaus  blush2.gif
Pinot, papasakok  ax.gif  Stengiuosi nebebijoti jokių diagnozių  unsure.gif
Vakar artimas žmogus išskrido į Bulgariją , į Burgasą, atostogauti, o  šiandien sužinojau, kad Varnoje potvyniai  doh.gif tai labai nervuojuosi. Per vieną parą iškrito vieno mėnesio kritulių kiekis. unsure.gif

Žinai, man parašė tokią diagnozę vienas daktaras, kad mėnesį gyvenau jau save laidodama. odos darinys galvos srity, parašė kodą ir pavadinimą iš kurio išeina viena iš melanomos atmainų, žodžiu odos vėžys. doh.gif Gavau siuntimą tirti ir išpjauti. Šiandien buvau tame onko skyriuj, drebančiom rankom ir kojom. Ir ką, pasirodė, visiškai nepiktybinis, ir svarbiausia, niekada nesupiktybėsiantis dalykas. Kurį reikia šalinti tik kosmetiniais sumetimais, ne skalpeliu, o lazeriu. Ką aš ir padarysiu kada nors. Bet ką aš išgyvenau per šitą laikotarpį, tai niekam nelinkiu.doh.gif O dar depresikė. unsure.gif
--
Tai gal nieko blogo nenutiks dėl to potvyni0? Gal nereikia jaudintis iš anksto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot noir: 20 birželio 2014 - 19:56
QUOTE(Pinot noir @ 2014 06 20, 19:53)
- Bet ką aš išgyvenau per šitą laikotarpį, tai niekam nelinkiu.doh.gif    O dar depresikė. unsure.gif
--
-Tai gal nieko blogo nenutiks dėl to potvyni0? Gal nereikia jaudintis iš anksto?


- Pinot, man jau yra tekę susidurti su panašia diagnoze doh.gif Baimė iki šiol didesnė už mane.
Man pašalino bazaliomą su lazeriu.Nors iš pradžių galvojo, kad reikia su skalpeliu, bet veido srityje, tai - su lazeriu. Bijau, kad neatsinaujintų, nes su lazeriu atseit ne tai efektyvu kaip su skalpeliu. Bus matyt.
Bet gerai, kad tau nepasitvirtino. Aš irgi turiu tokį iškilimą galvos srityje, nuo gimimo, bet gydytojams dar nerodžiau.
- Bandau nesijaudinti, bet matyt neturiu daugiau apie ką galvoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 06 20, 21:51)
- Pinot, man jau yra tekę susidurti su panašia diagnoze  doh.gif  Baimė iki šiol didesnė už mane.
Man pašalino bazaliomą su lazeriu.Nors iš pradžių galvojo, kad reikia su skalpeliu, bet veido srityje, tai - su lazeriu. Bijau, kad neatsinaujintų, nes su lazeriu atseit ne tai efektyvu kaip su skalpeliu. Bus matyt.
Bet gerai, kad tau nepasitvirtino. Aš irgi turiu tokį iškilimą galvos srityje, nuo gimimo, bet gydytojams dar nerodžiau.
- Bandau nesijaudinti, bet matyt neturiu daugiau apie ką galvoti  doh.gif

Bet gydytojų kompetencija. doh.gif Man pasakė, kad net gydytojas su nedidele patirtimi turėjo atpažinti, kad tai ne melanoma. Kad net nepanašu. Jei būčiau kur nors Amerikoj, galėčiau prisiteisti kompensaciją už patirtas moralines kančias per visą mėnesį biggrin.gif
Negalvok tu apie tą potvynį, prisigalvosi iki galvos skausmo. O gal galima susisiekti su tuo žmogumi kaip nors ir sužinoti?
Atsakyti