Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 13, 19:35)
ne, nereik
as noriu kazkaip atsipalaiduot
o miegot amzinybe negaliu, nebent savaitgali


ir aš negaliu, net savaitgalį.

ir neduočiau, pagalvok, kaip atsipalaiduot galėtum.

QUOTE(meja82meja @ 2014 12 13, 20:15)
O as kai pradejau gert ad,pasijutau kaip is naujo gimus,100% pagerejimas,padariau 2men pertrauka ir visu pajegumu gryzo depresija.db vel geriu ir viskas gerai.



gal per anksti nutraukei vaistus....

Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 13, 19:27)
kvetiapino

kiek geri per karta?
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 13, 20:29)
ir aš negaliu, net savaitgalį.

ir neduočiau, pagalvok, kaip atsipalaiduot galėtum.
gal per anksti nutraukei vaistus....

Ir as taip manau.bet gp man vis sako,kad ilgiausiai 6men juos reik gert,o ne metu metus,lb nenoriai raso.o mano daktaras lt sake kad maziausiai 6men turesiu gert.na db pertrauka darysiu kai grysiu i lt visam.99%jog vasara ta padarysiu.
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 13, 09:01)
bet blogai nemoket est daryt


Tai nebūtina mokėt. Paimi receptą ir darai.
Man kartais visai nieko gamint. Kažkaip ramina. Aišku jei gaunasi, kai nesigauna dar blogiau būna.
Papildyta:
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 13, 19:33)
man labai nepatinka tas jausmas. kai tu  - nebe tu, kai ....


Aha, ir man jausmas nemalonus. Bet toks net ne nuo vaistų gali būt.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 12 13, 23:23)
Ir as taip manau.bet gp man vis sako,kad ilgiausiai 6men juos reik gert,o ne metu metus,lb nenoriai raso.o mano daktaras lt sake kad maziausiai 6men turesiu gert.na db pertrauka darysiu kai grysiu i lt visam.99%jog vasara ta padarysiu.



Aš ir girdėjau, kad mažiausiai reikia pusę metų gerti, o geriausiai metus, kad neatkristum, o jei dabar atkritai ir buvo blogai nutraukus vaistus, tai gerk mažiausiai metus, kad nebūtų bajerių. Kiekvienas atkritimas tik blogins situaciją ir tada tikrai gali tekti gerti vaistus metų metus. Kad po vasaros paskui nepablogėtų......Arba ga;li su mažinti dozę vasarą.

QUOTE(kliomba @ 2014 12 14, 01:54)

Papildyta:
Aha, ir man jausmas nemalonus. Bet toks net ne nuo vaistų gali būt.



taip, žinau, ką turi omeny, bet kai anų išgeri, išvis esi ne tu visom prasmėm, nebegali nei savo kūno valdyt, nei smegenų. tik griūt į lovą ir atsijungt.
Papildyta:
QUOTE(cremaster @ 2014 12 13, 21:45)
kiek geri per karta?



Geriu tik vakare. 400 mg. Kai nenoriu iškart atsijungt, tada 200mg. Yra tekę gerti ir 600, 800mg. Kai pirmąkart išgėriau 600 mg, kojom nepaėjau, vos nenualpau, kūdikio ant rankų nenulaikiau. Sykį perdozavau, gal 2000 mg išgėriau (iš pykčio, buvau susipykusi su vyru), tai už pusvaland-io košmaras prasidėjo, maniau mirsiu, išsikviečiau greitąją, dar paėjau kojom, išvežė į reanimaciją, greit per pusdienį atpumpavo lašinėm. Felčeris vis klausė - prisipažink, kad esi narkomanė, kad pavartojai - o aš jam vos lemendama žodžius - jūs nežinot, kas yra psichotropiniai vaistai....
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 14, 08:09)
Sykį perdozavau, gal 2000 mg išgėriau (iš pykčio, buvau susipykusi su vyru), tai už pusvaland-io košmaras prasidėjo, maniau mirsiu,

nemanau kad nuo tiek mirtum
Atsakyti
Sveiki,

galima prisijungti? sergu lengva depresijos forma, geriu raminamuosius (antidepresantų nenoriu dar..). Viskas gyvenime klostosi gerai, jokių sukrėtimų nebuvo, gal tik didelis nuovargis... tiesiog vieną penktadienio prieš mėnesį prasidėjo nerimo priepolis, supratau, kad grįžo depresija.. labai gėda iš pradžių buvo, nes lyg ir neturiu, kuo skųstis, gal tik vienatve. bet tikrai gyvenime žymiai sunkesnius periodus išgyvenau be jokių raminamųjų, o dabar, kai viskas yra gerai, prasidėjo toji depresija. priežasčių nerandu, bet tenka susitaikyti.

tai taip ir gyvenu kaip kokie alkoholikai "one day at a time" dabar. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 14, 11:04)
nemanau kad nuo tiek mirtum



Ir aš nemanau, juk net sąmoninga buvau, bet labai išgąsdino tokioa būsena, daugiau niekada jos nenorėčaiu patirti, užtat daugiau niekad nebandžiau daugiau išgerti....Nes širdis plakė kaip nežinau kas, išsivemti nėjo, jau vos prakalbėjau ir paėjau, viskas kaip sapne, pro rūką, baisu.
Papildyta:
QUOTE(Zarazka @ 2014 12 14, 12:58)
Sveiki,

galima prisijungti? sergu lengva depresijos forma, geriu raminamuosius (antidepresantų nenoriu dar..). Viskas gyvenime klostosi gerai, jokių sukrėtimų nebuvo, gal tik didelis nuovargis... tiesiog vieną penktadienio prieš mėnesį prasidėjo nerimo priepolis, supratau, kad grįžo depresija.. labai gėda iš pradžių buvo, nes lyg ir neturiu, kuo skųstis, gal tik vienatve. bet tikrai gyvenime žymiai sunkesnius periodus išgyvenau be jokių raminamųjų, o dabar, kai viskas yra gerai, prasidėjo toji depresija. priežasčių nerandu, bet tenka susitaikyti.

tai taip ir gyvenu kaip kokie alkoholikai "one day at a time" dabar. smile.gif



Esi gėrusi antidepresantus? Kodėl renkies raminamus? Juk jie negydo, o tik apglušina, be to, prie jų priprantama,skirtingai nei prie AD, man būna stiprus nerimas, ir tai raminamus egriu, kai jau tikrai labai blogai...

Jau geriau gerk tada jonažolių tabletes ar arbatą, kuri gydo lengvą ir vidutinę depresiją, o raminamus avrtok tik tada, kai bus nerimo priepuolis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 14 gruodžio 2014 - 14:59
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 14, 15:51)
Ir aš nemanau, juk net sąmoninga buvau, bet labai išgąsdino tokioa būsena, daugiau niekada jos nenorėčaiu patirti, užtat daugiau niekad nebandžiau daugiau išgerti....Nes širdis plakė kaip nežinau kas, išsivemti nėjo, jau vos prakalbėjau ir paėjau, viskas kaip sapne, pro rūką, baisu.
Papildyta:
Esi gėrusi antidepresantus? Kodėl renkies raminamus? Juk jie negydo, o tik apglušina, be to, prie jų priprantama,skirtingai nei prie AD, man būna stiprus nerimas, ir tai raminamus egriu, kai jau tikrai labai blogai...

Jau geriau gerk tada jonažolių tabletes ar arbatą, kuri gydo lengvą ir vidutinę depresiją, o raminamus avrtok tik tada, kai bus nerimo priepuolis 4u.gif



Kad tos arbatos ir vaistažoliniai raminamieji visai manęs neveikia. Gal nebent labai ilgą laiką gerčiau. Bet kiek teko bandyti, poveikio nepajaučiau jokio.

AD gėrusi nesu, manau, kad čia sunkioji artilerija, ar ne taip? Esu ir kalbų prisiklausiusi, kad juos sunku gerus atitaikyti, šalutiniai poveikiai stiprūs. Raminamuosius geriu retai, kai matau, kad jau labai bloga diena ir negaliu savęs sukontroliuoti. Tai jų išgėrusi bent jau iš lovos galiu pakilti, pavalgyti ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zarazka @ 2014 12 14, 15:21)
Kad tos arbatos ir vaistažoliniai raminamieji visai manęs neveikia. Gal nebent labai ilgą laiką gerčiau. Bet kiek teko bandyti, poveikio nepajaučiau jokio.

AD gėrusi nesu, manau, kad čia sunkioji artilerija, ar ne taip? Esu ir kalbų prisiklausiusi, kad juos sunku gerus atitaikyti, šalutiniai poveikiai stiprūs. Raminamuosius geriu retai, kai matau, kad jau labai bloga diena ir negaliu savęs sukontroliuoti. Tai jų išgėrusi bent jau iš lovos galiu pakilti, pavalgyti ir pan. smile.gif



Gal ne taip geri, tabletes gal pabandyk, arba vietoj cheminiu raminamuju Valeradix zoliniu pagerk kelias savaites, menesi. Pasifloros tableciu.

Ad - ne sunkioji artilerija, apskritai ne visus veikia ir ne visus vienodai, salutiniiai irgi nebutinai pasireiskia, o jei ir pasireiskia, tai dazniausiai vartojimo pradzioje.

Taip kad jei nėra labai blogai, geriau zolinius gerk, pasistprink savo nervu sistema B vitaminu, geriausia leidziamu, pailsek ir ziurek, kaip bus.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 12, 23:50)
as zinai, gotisa, kai prisijungiau cia, galvojau, nu ****, kas jau kas, tu tikrai turi islisti is to sudo. turi potencijos. pasirodo, as nieko nezinau. baaam. pfef. gausiu per veida, bet nejau niekaip negali susiimti? jeigu sedi stabo istikta (patikek, zinau, kas tas yra), bet dar gi kvepuoji, tai ta jega, kur kvepuoji tiesiog isnaudoji kitkam. turi galet.

aš pati nieko nežinau. atkrentu taip netikėtai ir ilgam, vis sunkiau. nėr čia ko muštis, nei pykti. - nu nesusiimiau. dabar pailsėjau, jaučiuos žmogum, bet tokiu skystu žmogum grindjuostės aukščio. toks jausmas, kad ir kiek besispradyčiau, mano tie spardymaisi, kaip viščiuko "cyp cyp", kurį perrėkia buldobo bosu tariamas "au au". bijau galvot kaip bus, todėl negalvoju. nu nenoriu aš būti kažkokia neįgalia. dabar jau geriau, gal jau ir nesu, net spalvas aplinkui matau. man pačiai keista, kaip aš visko nebaigiau, jau taip juoda juoda buvo. iš tikro gal ir per mažai aš stengiuosi, labai pasimetu, kai tamsybės užgožia.
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 14, 16:33)
Gal ne taip geri, tabletes gal pabandyk, arba vietoj cheminiu raminamuju Valeradix zoliniu pagerk kelias savaites, menesi. Pasifloros tableciu.

Ad - ne sunkioji artilerija, apskritai ne visus veikia ir ne visus vienodai, salutiniiai irgi nebutinai pasireiskia, o jei ir pasireiskia, tai dazniausiai vartojimo pradzioje.

Taip kad jei nėra labai blogai, geriau zolinius gerk, pasistprink savo nervu sistema B vitaminu, geriausia leidziamu, pailsek ir ziurek, kaip bus.


Aš tabletes ir bandžiau kelis kartus. Ne Valeradix, o kažkokias kitokias. Gal reikia pamėginti ir šitas. Ačiū. smile.gif
Atsakyti