Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Pinot noir @ 2014 12 12, 23:08)
Gyvenčiau viena, tai negaminčiau iš viso ir kažką valgyčiau iš vienkartinių lėkščių. smile.gif

Kaip ilgą laiką buvus viena, galiu paneigti – valgyt norisi, sriubų norisi, troškinių norisi, ech...
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 12 12, 23:08)

Gyvenčiau viena, tai negaminčiau iš viso ir kažką valgyčiau iš vienkartinių lėkščių. smile.gif

zinok panasiai ir gyvenu, nu kartais kokia misraine sumakaluoju
bet blogai nemoket est daryt
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 12, 22:50)



as zinai, gotisa, kai prisijungiau cia, galvojau, nu ****, kas jau kas, tu tikrai turi islisti is to sudo. turi potencijos. pasirodo, as nieko nezinau. baaam. pfef. gausiu per veida, bet nejau niekaip negali susiimti? jeigu sedi stabo istikta (patikek, zinau, kas tas yra), bet dar gi kvepuoji, tai ta jega, kur kvepuoji tiesiog isnaudoji kitkam. turi galet.



Viskas su ja yra daugmaž gerai ir bus gerai.....

Ir kvėpuoja ji, ir kitam sugeba padėti, ir sau net.

Atsakyti
Uzkniso.

Kaktoj karštis, galvą skauda.

retai būna, kad visapusiškai gerai jausčiaus. daug atiduočiau, kad tą karštį kaktos atimtų kas. vasarą žiemą tas pats.
Atsakyti
Nepradėkit gert moteros, šiukštu schmoll.gif Aš pati turiu tėvą alkoholiką, pati labai lengvai pernešu alkoholį (niekad nesu nusigėrusi), bet baisu, kad neįnikčiau į kokį vyną ar kokteiliukus.

QUOTE(Lining @ 2014 12 13, 08:51)
Kaip ilgą laiką buvus viena, galiu paneigti – valgyt norisi, sriubų norisi, troškinių norisi, ech...


QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 13, 09:01)
zinok panasiai ir gyvenu, nu kartais kokia misraine sumakaluoju
bet blogai nemoket est daryt

Va va, kai man tenka nors dieną be vyro praleisti, irgi į trasą išeina greitmaistis biggrin.gif Gaminti "šeimyniškai" nemoku, vakar bandžiau čili sriubą išvirti, tokia skysta išėjo doh.gif

QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 13, 11:43)
Uzkniso.

Kaktoj karštis, galvą skauda.

retai būna, kad visapusiškai gerai jausčiaus. daug atiduočiau, kad tą karštį kaktos atimtų kas. vasarą žiemą tas pats.

laikykis 4u.gif kaip suprantu, depresija tau jau įsisenėjusi su fiziniais pojūčiais, negi nėra kaip sau padėti (vaistų pagalba)? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2014 12 13, 12:26)
negi nėra kaip sau padėti (vaistų pagalba)? unsure.gif

tai kad nepadeda tie vaistai
Atsakyti
Pagaliau vel lt 😊 gėris belen koks.o mano šuns vaikiukai kokie faini wub.gif Gaila bus kai atsiras nauji namai.

Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2014 12 13, 12:26)
Nepradėkit gert moteros, šiukštu schmoll.gif Aš pati turiu tėvą alkoholiką, pati labai lengvai pernešu alkoholį (niekad nesu nusigėrusi), bet baisu, kad neįnikčiau į kokį vyną ar kokteiliukus.
Va va, kai man tenka nors dieną be vyro praleisti, irgi į trasą išeina greitmaistis biggrin.gif Gaminti "šeimyniškai" nemoku, vakar bandžiau čili sriubą išvirti, tokia skysta išėjo doh.gif
laikykis 4u.gif kaip suprantu, depresija tau jau įsisenėjusi su fiziniais pojūčiais, negi nėra kaip sau padėti (vaistų pagalba)? unsure.gif



Na man temperatūra nuolatinė nedidelė reali, ne pojūtis.


laikaus, bet atsibodo.

ir depresija tokia visai nedidelė, tik įsiėdęs desperacijos jausmas, nerimas, kurio negaliu kontroliuot, nekokia sveikata. aišku, ją nervukai sugadino.

Pusantros taurės vyno išgėriau.

kažkokia iliuzija tas gyvenimas. sapnas.

"ir visa tai praeis"...

"ir tai praeis..."
Papildyta:
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 13, 16:16)
tai kad nepadeda tie vaistai



tik apmalšina pojūčius, palengvina,padeda ištvert, kai labai sunku, sudaržovina, suzombina, bet negydo.....aš tokia visa jautri įsilelektrinusi styga, kad manęs net vaistai nesuzombina....na nebent daug kvetiapino vakarais. tada atsijuingiu, nebegaliu nieko daryt, nulaužia, narkotikai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 13 gruodžio 2014 - 19:25
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 13, 19:27)
tada atsijuingiu, nebegaliu nieko daryt, nulaužia, narkotikai.

kaip as noriu tokio jausmo
kaip noriu atsijungt!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 13, 19:31)
kaip as noriu tokio jausmo
kaip noriu atsijungt!!!!!!!!!!!!!



galėčiau, pasidalinčiau tabletėm.

man labai nepatinka tas jausmas. kai tu - nebe tu, kai ....

bet kai yra blogai, tai palaima. miegot amžinybę. jmei tik gali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 13 gruodžio 2014 - 19:33
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 13, 19:33)
galėčiau, pasidalinčiau tabletėm.

man labai nepatinka tas jausmas. kai tu  - nebe tu, kai ....

bet kai yra blogai, tai palaima. miegot amžinybę. jmei tik gali.

ne, nereik
as noriu kazkaip atsipalaiduot
o miegot amzinybe negaliu, nebent savaitgali
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 13, 19:27)
Na man temperatūra nuolatinė nedidelė reali, ne pojūtis.
laikaus, bet atsibodo.

ir depresija tokia visai nedidelė, tik įsiėdęs desperacijos jausmas, nerimas, kurio negaliu kontroliuot, nekokia sveikata. aišku, ją nervukai sugadino.

Pusantros taurės vyno išgėriau.

kažkokia iliuzija tas gyvenimas. sapnas.

"ir visa tai praeis"...

"ir tai praeis..."
Papildyta:
tik apmalšina pojūčius, palengvina,padeda ištvert, kai labai sunku, sudaržovina, suzombina, bet negydo.....aš tokia visa jautri įsilelektrinusi styga, kad manęs net vaistai nesuzombina....na nebent daug kvetiapino vakarais. tada atsijuingiu, nebegaliu nieko daryt, nulaužia, narkotikai.

O as kai pradejau gert ad,pasijutau kaip is naujo gimus,100% pagerejimas,padariau 2men pertrauka ir visu pajegumu gryzo depresija.db vel geriu ir viskas gerai.
Atsakyti