Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(deraramos @ 2014 12 12, 16:16)
Suprantu, bet pavartojus juos ilgesnį laiką be pertraukų sau patampu į daržovę, nieko nesinori, viską tingiu  unsure.gif  Gal organizmas taip jautriai reaguoja į vaistus, kitokių nesu gėrus.
Gal jau atsiradęs įprotis, kiek laiko vartoji? Aš geriu po 2 tab. (2 x 0,5 mg) per dieną. O kaži galima ir nerimą nuslopinti, ir turėti energijos, žvalumo? wub.gif

Esu juos gėrus/nutraukus viso jau nepamenu kiek kartų, bet ne 2 ir ne 3 jau bus. O dabar 3mėn., kai geriu. Tai aš vartoju dvigubai didesnę dozę, bet energijos jaučiu, kad neturiu dėl depresūchos labiau, nei dėl vaistų (nuo vaistų, spėju, kad ne). Man kaip tik aiškino, kad jie turėtų duoti energijos. Tai tik įrodo, kad skirtingoms personoms ir dar skirtingi vaistų deriniai veikia skirtingai, todėl čia netinka "draugei buvo taip ir taip", nes tau gali būt visiškai kitaip. O tu geri juos ryte ar vakare? Gal geriau vakare tavo atveju? O šiaip sakyk gyd., kad į daržovę virsti.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 12, 15:26)
Esu juos gėrus/nutraukus viso jau nepamenu kiek kartų, bet ne 2 ir ne 3 jau bus. O dabar 3mėn., kai geriu. Tai aš vartoju dvigubai didesnę dozę, bet energijos jaučiu, kad neturiu dėl depresūchos labiau, nei dėl vaistų (nuo vaistų, spėju, kad ne). Man kaip tik aiškino, kad jie turėtų duoti energijos. Tai tik įrodo, kad skirtingoms personoms ir dar skirtingi vaistų deriniai veikia skirtingai, todėl čia netinka "draugei buvo taip ir taip", nes tau gali būt visiškai kitaip. O tu geri juos ryte ar vakare? Gal geriau vakare tavo atveju? O šiaip sakyk gyd., kad į daržovę virsti.

Va ir man taip aiškino, bet nė per kur g.gif Geriu ryte ir popiet. Kartais užmiršus antra tabletė nusikelia į vakarą. Labai išbalansuoja miegą, miegu po 12 val. Laiko negaila, bet vis vien toks įtartinai "energizuojantis" šalutinis poveikis.

Šiandien va be tabletės, pilu rašto darbą mokslams kaip reikiant biggrin.gif Bet jau žinau, kad vakare bus sunku užmigti, vėl širdies dunksnių klausysiuos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2014 12 12, 16:50)
Va ir man taip aiškino, bet nė per kur g.gif Geriu ryte ir popiet. Kartais užmiršus antra tabletė nusikelia į vakarą. Labai išbalansuoja miegą, miegu po 12 val. Laiko negaila, bet vis vien toks įtartinai "energizuojantis" šalutinis poveikis.

Šiandien va be tabletės, pilu rašto darbą mokslams kaip reikiant biggrin.gif Bet jau žinau, kad vakare bus sunku užmigti, vėl širdies dunksnių klausysiuos schmoll.gif

Aš ir mečiau ne kartą dėl mieguistumo, tik ir laukdavau, kada galėsiu akis užmerkt ir darbe būnant. Kaip įdomiai padalino tą dozę tau... Aš geriu vienukart. Tavo vietoj bandyčiau gerti vakare. O sekantį kartą sakyčiau gydytojai, kad negaliu nieko doro veikti su tais vaistais ir per daug miegu.
Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 12 12, 01:25)


seksas ir pasimatymai vietoj vaiku ir kotletu.
yeeeeeeeeee biggrin.gif
 
Pinot 4u.gif

laikykites visos,nepanikuojam.


fainai tu rašai smile.gif visai nieko ir pasimatymai su pasimylėjimais. wub.gif
Aš niekad nenorėjau valgyti daryti, o vaikų norėjau, nors rūpintis ir valgį gaminti turiu prisiverst. Už tai užplūsta neigiamos emocijos, nepilnavertiškumo jausmas ir persivalgymas cool.gif
Įmanoma gyventi ir per daug valgyt nedarant, bet kaip išjungti tą vidinį kritiką, tai niekaip doh.gif
O tu nerūkyk ir ieškokis tokio, kad tau tiktų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(buratinas:) @ 2014 12 12, 12:36)

esu isitempes buratinas.


Lūžtu biggrin.gif

Man kai pakyla spaudimas, tai kaklas sunkus pasidaro. Būna pervargus, susinervinus.
Reikia išmokt atsipalaiduot.

Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 12 12, 01:25)
 
seksas ir pasimatymai vietoj vaiku ir kotletu.
yeeeeeeeeee biggrin.gif
   


O ką, visai neblogai. Gal net pavydžiu. Gal net labai.

Iš kur žinai, gal paskui užsimanys ir kotletų su vaikais. Būna ir su senberniais.

Buratinai, laikykis 4u.gif
Bus tų kotletų smile.gif
Atsakyti
Nu va, buratinas išsikalbėjo, o kitos ir užpavydėjo smile.gif Kaimyno žolė visad žalesnė....

Dabar jus paerzinsiu - aš namie beveik negaminu, t. y, žymiai mažiau nei vyras, jis net lečą ir paprikas marinavo žiemai, ir labai skaniai tongue.gif

O čia, kad nebepavydėtumėt - užtat mano vyras ilgai nedirbo smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 12 gruodžio 2014 - 22:21
photo: Long Exposure Photograph of Fireflies

user posted image

as irgi negaminu. ir meiles nenoriu. ir vaiku. as is vis nezinau ko noriu. nieko matyt.
Atsakyti
Gaminti yra virš savižudybės. Aš nemoku ir nesiruošiu išmokti. Foto nei šis, nei tas. Duok kitą.
Atsakyti
ne, nu.
sita dejau kazkada?
Clare Stran

user posted image

gaminti smagu ir esti kitiem patinka. as megstu gerti daug alkoholio, jis mano zaizdas degina skaudziai ir tuo pat ramina. o esti vidutiniskai. visiskai nuobodus procesas.

siaip tai px tos nuotraukos, kaip ir sie kuzdesiai. pasitvirtinimai.

as zinai, gotisa, kai prisijungiau cia, galvojau, nu ****, kas jau kas, tu tikrai turi islisti is to sudo. turi potencijos. pasirodo, as nieko nezinau. baaam. pfef. gausiu per veida, bet nejau niekaip negali susiimti? jeigu sedi stabo istikta (patikek, zinau, kas tas yra), bet dar gi kvepuoji, tai ta jega, kur kvepuoji tiesiog isnaudoji kitkam. turi galet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cremaster: 12 gruodžio 2014 - 22:59
Nepamenu, ar dėjai, bet šita dvasios bent turi. Gal tikrai pradėt gerti ir man... Vienas man kala į galvą, kad man reikia gerti. Ir daug. Sako, išgysiu nuo depresijų. Nei aš noriu gerti, nei ką, bet raudoną vyną galėčiau siurbti. Ar iškart degtinės imtis? Maž greitesnis poveikis
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 12, 22:21)

Dabar jus paerzinsiu - aš namie beveik negaminu, t. y, žymiai mažiau nei vyras, jis net lečą ir paprikas marinavo žiemai, ir labai skaniai tongue.gif


Aš ir dirbu, ir gaminu, ir iš viso esu kažkokia devyniarankė. Ypač šiais metais. Kai ką reikia užglušint, tai matyt todėl, nes šiaip ne ypatingai linkus.
O vyrai, kurie gamina, marinuoja ir panašiai - man pagarbos vertas dalykas.
Toks visada buvo mano tėvas.
Nors mano vyras kartais irgi gamina, bet ne paprastą maistą, o kokį specialų gurmanišką. Bet jau kai pagamina, tai labai... . Tiesa, tai būna kelis kartus per metus.
Gaminimas - nedėkingas darbas. Daug triūso, o suvalgoma greitai.
Gyvenčiau viena, tai negaminčiau iš viso ir kažką valgyčiau iš vienkartinių lėkščių. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 12, 22:50)
ne, nu.
sita dejau kazkada?
Clare Stran

user posted image

Dėjai.
QUOTE(Night13 @ 2014 12 12, 22:58)
Nepamenu, ar dėjai, bet šita dvasios bent turi. Gal tikrai pradėt gerti ir man... Vienas man kala į galvą, kad man reikia gerti. Ir daug. Sako, išgysiu nuo depresijų. Nei aš noriu gerti, nei ką, bet raudoną vyną galėčiau siurbti. Ar iškart degtinės imtis? MaSuprantu, ką turi omeny, bet gyvenimas keičiasi labai greitai. Sakai, viskas vyko realiam pasauly, betgi matai, kad ir pati dabar labai intensyviai dalyvauji internetiniam. Tie vyrai, kuriuos matai kaip potencialius kandidatus – negali žinot, kur jie ir kaip išties ieško. Visi mes prisitaikom. Man atrodo, kad tau labai sunku tai suprasti, nes tu seniai gyveni šeimoj. [B] O ko ten žiūri?greitesnis poveikis

Negerk. Šią visą savaitę girtuokliavau vakarais, tai toks nedžiuginantis šiandien rytas. Labai slegiantis net sakyčiau, nelįsiu iš po kaldros.
Atsakyti