Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Lining @ 2014 12 10, 20:26)
Kodėl aš sau leidžiu tokia būt, kitas klausimas.  Jaučiuosi kaip mokinukė, tol lipsiu ant galvos, kol leis. Ir gėda dabar.


Nežinau ar čia panašu. Bet man būna, kad norisi pačiai sau parodyt, kokia aš bloga, ir galiu pradėt ėsti kokį žmogų, ar bjauriai kalbėt, ir tarsi bandyt ribas, kiek tas žmogus pakęs, o kada jau neteks kantrybės. Bet čia nesąmoningai kažkaip vyksta. Paskui būna ir gėda ir gaila labai.
Papildyta:
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 10, 21:41)
Zinau, visa ėjo palaispniui, po daug, per daug ir dabar taip organizmas reaguoja į daug ką. Alia žinojimas mažai tepadeda.


Tai va, kad žinojimas nepadeda. Žinau visą puokštę savo savybių, baimių, fobijų, jaudulių ir ko tik nori, dėl ko nesąmoningai tas nerimas ar dusuliai purto, ar negaliu adekvačiai elgtis daugelyje situacijų. Žinau bet vis tiek yra. O nuo ko būna geriau, ar blogiau, nelabai suprantu. Na gal šiek tiek tik.
Papildyta:
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 10, 22:01)
Ne mirti, o kaip nepasivesti ir išlikti, nenugriūti ir t.t.


Galvok kad jei griūsi, ir nugriūsi, ir dzin. Koks skirtumas.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 10, 22:01)
Man labai patiko šita knyga:
user posted image




Įdomu....
QUOTE(Night13 @ 2014 12 10, 22:45)
Jei paskutinioji, būtų dzin jau ir tie vaikai, matyt, kaip kad būna gi. Aš vieno nesuprantu, kaip žmonės taip greit atsistoja. Aš kai jau smunku, tai vis sunkiau ir ilgiau reikia atsitiesimui. Ir va, visi metai praėjo. Seniau būdavo daugiau normalių dienų, kad ir gaišau.



Buvo nekart paskutinioji, kai žiūri į savo kūdikį ar vaikus, bet nesuvoki jau nieko, nejauti nei meilės, , nei rūpesčio , visiškas abejingumas, nori sau nusičežinti plaukus, nori save eliminuoti, nes nebegali iškęst, nebegali, bet kenti....vien tik tavo savo būseną, matai šalia vyrą, bet.....esi visiškai viena, nemoku net nupasakoti, baisingas jausmas, kai supranti, kad viskas, tu kažkur kitur ir tau niekas negali padėt.

Netausoju savęs, paskui perdegu ir....bet yra vaikai ir nors viskas "dzin", vis tiek darai, nors esi pragare.

Man dažnai blogai fiziškai, bet jei nėra blogai ir psichiškai, aš jau džiaugiuos ir gyvenu "gerai". Dabar taip jaučiuos. Karštis galvoj, tempė manoji ta nuolatinė, galvą skauda, jėgš visai nėra, širdį permušinėja, bet niekur nesidėsiu, svarbu, stoags vietoje. Užtat jau tikrai neberizikuosiu ir vaistų neatsisakysiu, gal jau visą gyvenimą, nes ačiū, daugiau to mano kūnas neitvertų. Ir taip jau sudrožti nervai ir sveikata. Bet kol būsiu gyva, eisiu, nors ir griūdama.

Man tas greitai atsistojimas neatrodo greitai . kai viena diena - tarsi šimtas metų. Kai atrodo, kad niekad nepagerės.....Tačiau, matyt, prisiverčiu mobilizuoti save, nes nu nei vyras, nei vaikai nekalti dėl to, kad man blogai.....Ir išgyventi reikia, tad net pasiekus ribą, kai jau psihozė kvėpuoja į veidą, todėl nemečiau darbų...Tačiau dabar galvoju, kad kartais ir be reikalo, nes kokia kaina visa tai dariau. (sveikatos)
Papildyta:
QUOTE(kliomba @ 2014 12 11, 03:11)
Papildyta:
Galvok kad jei griūsi, ir nugriūsi, ir dzin. Koks skirtumas.



Nu jo, gal ir išeitis, būtų net lengviau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 11 gruodžio 2014 - 09:23
Pasirodo, mano šiandienos negalavimas susijęs su mm.

Kaip nervina, kad mane labai troškina. Čia jau, matyt, nuo vaistų. Ir ypač, kai tenka pasirodyti, stresas, matyt, savo padaro. Tai mirk juokais, kaip aš apžaidžiu tą troškulį...Ir šiaip visa šlapia būnu..
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 12 11, 03:11)
Nežinau ar čia panašu. Bet man būna, kad norisi pačiai sau parodyt, kokia aš bloga, ir galiu pradėt ėsti kokį žmogų, ar bjauriai kalbėt, ir tarsi bandyt ribas, kiek tas žmogus pakęs, o kada jau neteks kantrybės. Bet čia nesąmoningai kažkaip vyksta. Paskui būna ir gėda ir gaila labai.

Būtent taip ir yra.
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 11, 18:54)
Kaip nervina, kad mane labai troškina. Čia jau, matyt, nuo vaistų. Ir ypač, kai tenka pasirodyti, stresas, matyt, savo padaro. Tai mirk juokais, kaip aš apžaidžiu tą troškulį...Ir šiaip visa šlapia būnu..

Ir seniai tu taip gyveni?
Atsakyti
rukau

as arba ant prozako arba ant rukalu

Medute,prajuokinai
nesusitaikiau su diedu(nei susipykau,tiesa sakant),tiesiog issiskyrem
"susiradau" kita.tiksliau pastebejau,kad mane kabina.ilgametis klientas,niekad nieko nepastedavau,buvau istikima zmona.
ziauriai grazus ir fainas.visiskas senbernis.nenori jokios seimos anei buities.nori tik meiles ir pasimylejimu.pasirodo patikau as jam n metu.nedrasus labai.o as noriu vaiku ir kepti kotletus.bet kadangi man Dievas akivaizdziai siuncia atvirkstinius variantus,tai ir as jau lauziuosi.

seksas ir pasimatymai vietoj vaiku ir kotletu.
yeeeeeeeeee biggrin.gif

Pinot 4u.gif

laikykites visos,nepanikuojam.
Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 12 12, 01:25)

neatrenku kas tu buvai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 11, 20:53)
Būtent taip ir yra.

Ir seniai tu taip gyveni?



Su troškuliu ar su troškuliu stresinėse situacijose? smile.gif

va dabar nėra streso, bet vis tiek troškina, nežinau, neskaičiuoju, kiek, porą metų, manau. geriu begalę vandens ir tūkstantį kartų wc lankau, bet ką daryt, kai to negaliu fiziškai padaryt? Kenčiu, nemirštu smile.gif

Buratinuk, ir aš nebeatpažįstu tavo nosies unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(buratinas:) @ 2014 12 12, 01:25)
rukau


ziauriai grazus ir fainas.visiskas senbernis.nenori jokios seimos anei buities.nori tik meiles ir pasimylejimu.pasirodo patikau as jam n metu.nedrasus labai.o as noriu vaiku ir kepti kotletus.bet kadangi man Dievas akivaizdziai siuncia atvirkstinius variantus,tai ir as jau lauziuosi.

seksas ir pasimatymai vietoj vaiku ir kotletu.
yeeeeeeeeee biggrin.gif
  




Nu o gal kada užsimanys buratiniškų kotletų , o jei ne, pats kaltas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 12 gruodžio 2014 - 10:12
labas rytas,geriam kava smile.gif

parasysiu I az,kas as tokia
ai,ar skaudejo galva vienam taske virs menesio,tai ejau tikrintis,rado labai auksta spaudima,vaiksciojau su aparatu 12 val spaudimas gerokai virs ribu,dar gydytoja net nepalietus pasake,kad itempti kaklo ir peciu raumenys,o palietus,tai kaip akmuo sako
zodziu geriu raumenis atpalaiduojancius ir spaudima mazinancius vaistus.
dar rado cista kiausideje,operuos.

esu isitempes buratinas.

Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 12 12, 12:36)
ai,ar skaudejo galva vienam taske virs menesio,tai ejau tikrintis,rado labai auksta spaudima

vaje, ir man dažnai suskausta galvą vienam taške, paprastai pakaušyje, nors kiek anksčiau tikrinę spaudimas kiek mažiau nei norma g.gif

Užjaučiu dėl sveikatos problemų, viskas susitvarkys 4u.gif

Merginos, ar jūs pačios eksperimentuojat su vaistų gėrimo tvarkaraščiu? Tarkim mano vaistukai (Fluanxol) mane ramina, tampu kiek apatiška, žinoma, dingsta įkyrios mintys ir nerimas, bet tuo pačiu ir trukdo susikoncentruoti, būti žvaliai, todėl kai to reikia, aš negeriu tablečių porą dienų, arba tik po vieną unsure.gif Kaži, ar labai blogai darau. Taip, nerimas grįžta jau po dviejų dienų, širdies mušimas, pergyvenimai ir pan., bet įvykdau savo reikalus (atbūnu darbo pokalbį) ir toliau geriu vaistus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 12 12, 12:36)
esu isitempes buratinas.


Oi prijuokinai su tais kotletais. Matai kaip gražūs diedai krenta į akiratį, kai laisva patampi smile.gif
Ar cista tokia didelė? Pas mus mažų neoperuoja, pasako gimdyk ir dings.
Papildyta:
QUOTE(deraramos @ 2014 12 12, 13:29)
Merginos, ar jūs pačios eksperimentuojat su vaistų gėrimo tvarkaraščiu?


Gal nuo vaistų priklauso. Geriau su gydytoja tarkis, tokiais vaistais nepaeksperimentuosi. Ir nuo nerimą slopinančių natūralu kad žvali nebūsi, tai ir renkiesi kas geriau.
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2014 12 12, 14:29)
Merginos, ar jūs pačios eksperimentuojat su vaistų gėrimo tvarkaraščiu? Tarkim mano vaistukai (Fluanxol) mane ramina, tampu kiek apatiška, žinoma, dingsta įkyrios mintys ir nerimas, bet tuo pačiu ir trukdo susikoncentruoti, būti žvaliai, todėl kai to reikia, aš negeriu tablečių porą dienų, arba tik po vieną unsure.gif Kaži, ar labai blogai darau. Taip, nerimas grįžta jau po dviejų dienų, širdies mušimas, pergyvenimai ir pan., bet įvykdau savo reikalus (atbūnu darbo pokalbį) ir toliau geriu vaistus blink.gif

Neeksperimentuoju sąmoningai, nebent taip išeina. Bet aš nejautri vaistams. Kiek mg geri fluanxolio? Aš 2mg ir, buvo, kad porą dienų neišgėriau ir nieko nejaučiau. Nors aš geriu dar ir kitų psich. vaistų.
Papildyta:
Beje, kažkoks vaistų derinys su fluanxoliu mane migdydavo. Dabartinis ne.
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 12 12, 14:32)
Gal nuo vaistų priklauso. Geriau su gydytoja tarkis, tokiais vaistais nepaeksperimentuosi. Ir nuo nerimą slopinančių natūralu kad žvali nebūsi, tai ir renkiesi kas geriau.

Suprantu, bet pavartojus juos ilgesnį laiką be pertraukų sau patampu į daržovę, nieko nesinori, viską tingiu unsure.gif Gal organizmas taip jautriai reaguoja į vaistus, kitokių nesu gėrus.

QUOTE(Night13 @ 2014 12 12, 15:06)
Neeksperimentuoju sąmoningai, nebent taip išeina. Bet aš nejautri vaistams. Kiek mg geri fluanxolio? Aš 2mg ir, buvo, kad porą dienų neišgėriau ir nieko nejaučiau. Nors aš geriu dar ir kitų psich. vaistų.
Papildyta:
Beje, kažkoks vaistų derinys su fluanxoliu mane migdydavo. Dabartinis ne.

Gal jau atsiradęs įprotis, kiek laiko vartoji? Aš geriu po 2 tab. (2 x 0,5 mg) per dieną. O kaži galima ir nerimą nuslopinti, ir turėti energijos, žvalumo? wub.gif
Atsakyti