Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 10, 21:45)
Man dabar atrodo, kad jei ateis kita savaitė, bus stebuklas. Išlikti.

Tas pats, bet visai kitas, nei piešiamas žiniasklauidoj. Labai protingas buvo, bet per daug užsiciklinęs.
Papildyta:
Man psichiatrė patarė, kaip išlikti, jei ta savaitė kryps ne taip" Įsivaizduok, kad tavo gyvybei nuo to, kas nutiktų, negresia pavojus"....

tai tu bijai mirti? nes tiesa pasakius neisivaizduoju, kaip tai turetu paguosti.

normanas prastas rasytojas. daugiau nieko apie ji nezinau.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 10, 21:49)
tai tu bijai mirti? nes tiesa pasakius neisivaizduoju, kaip tai turetu paguosti.

normanas prastas rasytojas. daugiau nieko apie ji nezinau.



Ne mirti, o kaip nepasivesti ir išlikti, nenugriūti ir t.t.

O aš drįsčaiu ginčytis, perskaičius jo knygą "Masturbaciją". Žodį valdo. Protas aštrus, žodžiai taiklūs ir smūginiai. Nesvarbu, kad tai antiromanas. Nepamirškim, kad pirmosios knygos, kurių neskaičiau, išlėistos, kai jam buvo vos 19 metų. O štai 29 jau jaučiasi skirtumas....ankstesnių nesinori skaityti. Ir man ta jo knyga daug davė. Nesvarbu, kad tai en poezija ar standartinė literatūra. Labai drąsus žmogus buvo. Ir gabus. Man jo kūryba susišaukia su Dalios Jazukevičiūtės gaivalizmu. Ne veltui jie gyvenime tapo draugais. Deja, nė ji, artima siela, nepajėgė jo atkalbėti nuo savižudybės.

Aišku, Mačernis sužibėjo savo "Vizijomis", nors jam buvo ne ką daugiau. Tačiau ne kiekvieną palyginsi. Džiaugiuosi, kad Vilis rašė....Jam tai buvo būdas save išrėkti, išbūti.
Papildyta:
einu, labos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 10 gruodžio 2014 - 21:57
Man labai patiko šita knyga:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 10 gruodžio 2014 - 22:04
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 10, 22:01)
. Labai drąsus žmogus buvo. Ir gabus.  Man jo kūryba susišaukia su Dalios Jazukevičiūtės gaivalizmu. Ne veltui jie gyvenime tapo draugais. Deja, nė ji, artima siela, nepajėgė jo atkalbėti nuo savižudybės.



Neskaičiau, apie kūrybą nieko negaliu pasakyti.Tik man atrodo, kad jei linkstama į savižudybę, tai viduje tupi negailestingas kritikas....ir kokie draugai gali jį/ją iš ten išprašyti? Jokie. Tik savo jėgomis.
Papildyta:
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 10, 21:23)
Kokią dar gėdą. Geriau Vilio Normano "Beprotnamį" ar "Masturbaciją" paskaityk, dings visos gėdos 4u.gif  Pamiršk, jo reikalas, jei jis bijo tikrų žmonių, tegul bendrauja su "normaliais".


Įdomu g.gif reiks gal kada paskaityt...
Papildyta:
QUOTE(cremaster @ 2014 12 10, 21:29)

buratinai, rukai? as vis paslystu ant cigaretes.


ot ir nerūko, pamatysi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 10, 14:44)
Kokie tie somatiniai pojūčiai?
O man gaila, kad aš nesukūriau šeimos. Bent kažkam rūpėčiau.


Būtent man tai tartum "atiminėja" rankas. Kaip tirpsta, bet netirpsta, sunku pakelti. Nemoku nupasakoti tiksliai. Vienužo nusvyra jos. "Nestovi" nei fiziškai, nei morališkai.
Dar būna, tarytum pila šaltą vandenį ant pečių (tas seniau būdavo labiau su konkrečiu stresu susiję, dabar gali bele kada būti).
Kažkur skaitinėjau, kad somatiniai pojūčiai reiškia, kad kažkas atsitiko ko nesitikėjai, arba neatsitiko ko tikėjaisi. Supaprastinau mintį, bet taip supratau esmę, kuri mano atveju, teisinga.
Kokio tu amžiaus, jei ne paslaptis?

QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 10, 18:09)
O jei galvą dažnai skauda, čia somatiniai dalykai?

Gali būti taip, gali ne.

QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 10, 18:18)
Ne ištisai kankinuos. Bet per pastaruosius trejus metus bent porą kartų per metus ar net mėnesį iš eilės buvo taip blogai, kad... Tačiau dažniausiai, kai būna taip blogai, aš sulendu į save ir bandau išlikti. Ir nekontaktuoju su niekuo beveik. Tik kai pagerėja, pradedu lįsti į pasaulį. tai nereiškia, kad apleidžiu darbus, vaikus, kt dalykus, darau tai sukandus dantis, kartais nejausdama žemės po kojom, kaip kosmose būdama, tačiau būnu mirusi, drebanti. Ir tik kai pradeda gerėt, tada galiu vėl domėtis kitais, prisiminti bičiulius.

Šiaip vasarą būna man geriausias laikas, nors vis tiek nerimas dažnai lanko, šiaip jau dabar tai mano pats ištikimiausias "draugas", kuris man labai "padeda" gyventi, veikti, bendrauti. Žiauriai pjauna. Ypač, kai dėl šūdo grūdo prasideda ir tenka gerti raminamus. Nors dažnai tiesiog kenčiu, negeriu vaistų.

Man ištisus šiuos metus žiauru, dabar tik atsipalaidavau, kai nedirbu. Ir tas ištisinis klaikus pojūtis visiškai atėmė iš manęs bet kokį džiaugsmą, norus, pajėgumus. Tikiuos tau neužeis, kad vaikų nepajėgsi prižiūrėti. Žinau, kaip nuvargina nerimai ir dar labiau užsuka tą kraupaus jausmo ratą.

QUOTE(Lining @ 2014 12 10, 18:23)

Night13, kalbėjai apie vairavimą: aš turiu teises jau seniai, bet nevairuoju, nes neįsivaizduoju, kaip galima vairuot tokios būsenos. O dar išsiblaškymas, kuris yra natūrali depresijos pasekmė.

Tokios stadijos, kaip aš šiemet visus metus buvau, net aš pati sutinku, kad nereikėtų vairuoti
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 10, 22:21)

Gali būti taip, gali ne.
Man ištisus šiuos metus žiauru, dabar tik atsipalaidavau, kai nedirbu. Ir tas ištisinis klaikus pojūtis visiškai atėmė iš manęs bet kokį džiaugsmą, norus, pajėgumus. Tikiuos tau neužeis, kad vaikų nepajėgsi prižiūrėti. Žinau, kaip nuvargina nerimai ir dar labiau užsuka tą kraupaus jausmo ratą.
Tokios stadijos, kaip aš šiemet visus metus buvau, net aš pati sutinku, kad nereikėtų vairuoti



buvo ir kai nesugebėjau, bet.....turėjau, nebuvo kitos išeities, gultis neleido...pavaikščiojau į stacionarą, o po mėnesio dar stipriau "trenkė" bloguams, iki psihozės, bet išgyvenau, po mėnesio atsistojau.
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 10, 23:38)
buvo ir kai nesugebėjau, bet.....turėjau, nebuvo kitos išeities, gultis neleido...pavaikščiojau į stacionarą, o po mėnesio dar stipriau "trenkė" bloguams, iki psihozės, bet išgyvenau, po mėnesio atsistojau.

Jei paskutinioji, būtų dzin jau ir tie vaikai, matyt, kaip kad būna gi. Aš vieno nesuprantu, kaip žmonės taip greit atsistoja. Aš kai jau smunku, tai vis sunkiau ir ilgiau reikia atsitiesimui. Ir va, visi metai praėjo. Seniau būdavo daugiau normalių dienų, kad ir gaišau.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 10, 22:21)
Būtent man tai tartum "atiminėja" rankas. Kaip tirpsta, bet netirpsta, sunku pakelti. Nemoku nupasakoti tiksliai. Vienužo nusvyra jos. "Nestovi" nei fiziškai, nei morališkai.
Dar būna, tarytum pila šaltą vandenį ant pečių (tas seniau būdavo labiau su konkrečiu stresu susiję, dabar gali bele kada būti).

Kokio tu amžiaus, jei ne paslaptis?

Pažįstami pojūčiai, tik man ne kaip vanduo pilamas atrodydavo, o lyg laužtų sprandą. Gėda rašyt savo amžių, jaučiuosi tokia mažvaikė, tarp 35 ir 40.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 10, 23:52)
Pažįstami pojūčiai, tik man ne kaip vanduo pilamas atrodydavo, o lyg laužtų sprandą. Gėda rašyt savo amžių, jaučiuosi tokia mažvaikė, tarp 35 ir 40.

Nesupratau, ar čia tau tiek, ar kitoms. biggrin.gif Mano iškrypusiu supratimu, JOKS amžius negali būti gėda.

Iš tikro, ir sakau, kad Dievas yra, nes dabar neturiu jokių pareigų, galiu su ramiai bloguoti, gulinėti, svajoti, nereikia krūpčioti nuo telefono ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 10 gruodžio 2014 - 23:00
QUOTE(Night13 @ 2014 12 10, 22:59)
Nesupratau, ar čia tau tiek, ar kitoms.  biggrin.gif Mano iškrypusiu supratimu, JOKS amžius negali būti gėda.

Iš tikro, ir sakau, kad Dievas yra, nes dabar neturiu jokių pareigų, galiu su ramiai bloguoti, gulinėti, svajoti, nereikia krūpčioti nuo telefono ir pan.

Man tiek. Gėda ne paties amžiaus, o nebrandumo.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 11, 00:09)
Man tiek. Gėda ne paties amžiaus, o nebrandumo.

Kame tas nebrandumas? Pvz?
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 10, 23:14)
Kame tas nebrandumas? Pvz?

Dabar neparašysiu, nes labai jau apsnūdus. Turiu omeny nelabai valdomus jausmus, arba: noriu, kad taip būtų ir man į viską nusispjaut; suvoki, kad realybėj kitaip yra, bet nieko pakeisti negali.
Atsakyti