Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Lining @ 2014 12 10, 13:44)
Kokie tie somatiniai pojūčiai?
O man gaila, kad aš nesukūriau šeimos. Bent kažkam rūpėčiau.
Pažįstamas mane užblokavo fb, koks kvailas jausmas, kažkam taip nepatinki, kad net blokuoja.  smile.gif


o kam tau tokie nepasiekiami, kurie nuo tavęs bėga ir blokuoja? doh.gif Sakyčiau, kad atkrito, nes ...
toks jo gyvenimo būdas,
jums nepakeliui
nes nori, kad jį "pagautum" tokį narcistinį ir nepasiekiamą, ir juo pasirūpintum kaip mama. Tuomet atsilygintų naujais pabėgimais ir grįžimais. bet ar čia gyvenimas būtų? unsure.gif ( nu fantazuoju aš čia ax.gif , nepiktai)
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 10, 19:54)
o kam tau tokie nepasiekiami, kurie nuo tavęs bėga ir blokuoja?  doh.gif Sakyčiau, kad atkrito, nes ...
toks jo  gyvenimo būdas,
jums nepakeliui
nes nori, kad jį "pagautum" tokį narcistinį ir nepasiekiamą, ir juo pasirūpintum kaip mama. Tuomet atsilygintų naujais pabėgimais ir grįžimais. bet ar čia gyvenimas būtų?  unsure.gif ( nu fantazuoju aš čia  ax.gif , nepiktai)

Rimtai pafantazavai biggrin.gif Bet aš irgi tam daug vietos palikau. Iš tiesų užblokavo, nes buvau ciniška, vulgari ir be ribų. Dar ilgai pakentė. Kodėl aš sau leidžiu tokia būt, kitas klausimas. Jaučiuosi kaip mokinukė, tol lipsiu ant galvos, kol leis. Ir gėda dabar.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 10, 17:23)
Man pastaruoju metu nerimas toks įprastas, kad nustebčiau, jei jo nejausčiau. Bet būdavo baisiau, kai visą kūną kaustydavo, tai dabartinis tikrai išgyvenamas. Gretimoj temoj paskaičiau, kad depresija, tai išpindėjimas, palinkėjau mintyse patirti visus jos malonumus. biggrin.gif
Night13, kalbėjai apie vairavimą: aš turiu teises jau seniai, bet nevairuoju, nes neįsivaizduoju, kaip galima vairuot tokios būsenos. O dar išsiblaškymas, kuris yra natūrali depresijos pasekmė.



man nerimas ne kausto kūną, o, rodos, drebu visa, pradeda skaudėti galvą, viską, negaliu nė dirbti, nė mokytis, nė kalbėt, nė gyvent, kai jau visai blogai, tenka gerti vaistus, tokia būsena žudo.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 10, 20:26)
Rimtai pafantazavai  biggrin.gif Bet aš irgi tam daug vietos palikau. Iš tiesų užblokavo, nes buvau ciniška, vulgari ir be ribų. Dar ilgai pakentė. Kodėl aš sau leidžiu tokia būt, kitas klausimas.  Jaučiuosi kaip mokinukė, tol lipsiu ant galvos, kol leis. Ir gėda dabar.


Gal pajuokavo? blink.gif
nu ir kam lipti ant galvos? Aš taip daryčiau nebent iš baimės, kad atstums. Paskui bent jau pasiteisinimas, kad buvau bjauri ir pan. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 10, 20:51)
man nerimas ne kausto kūną, o, rodos, drebu visa, pradeda skaudėti galvą, viską, negaliu nė dirbti, nė mokytis, nė kalbėt, nė gyvent, kai jau visai blogai, tenka gerti vaistus, tokia būsena žudo.


blogai jautiesi unsure.gif na, bet juk tai nebus ilgam.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 10, 21:03)
Gal pajuokavo?  blink.gif
nu ir kam lipti ant galvos? Aš taip daryčiau nebent iš baimės, kad atstums. Paskui bent jau pasiteisinimas, kad buvau bjauri ir pan. unsure.gif
Papildyta:
blogai jautiesi  unsure.gif na, bet juk tai nebus ilgam.



nea, šią akimirką ne, tik aprašiau savo nerimo būsenas, su kuriomis susiduriu labai dažnai, jei ne kasdien, kartais jis pakenčiamas, galiu gyventi, o kartais.....

daabr žiūriu filmą su vyru, pagaliau iš 10 filmų vienas berods užkabino. Užtat du labai gerus prieš tai žiūrėjau....Vienas vadinasi "Skustuvo ašmenys"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 10 gruodžio 2014 - 21:18
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 10, 20:51)
man nerimas ne kausto kūną, o, rodos, drebu visa, pradeda skaudėti galvą, viską, negaliu nė dirbti, nė mokytis, nė kalbėt, nė gyvent, kai jau visai blogai, tenka gerti vaistus, tokia būsena žudo.

Kad ir kaip banaliai skamba, man sportas padeda kelioms valandoms.

QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 10, 21:03)
Gal pajuokavo?  blink.gif
nu ir kam lipti ant galvos? Aš taip daryčiau nebent iš baimės, kad atstums. Paskui bent jau pasiteisinimas, kad buvau bjauri ir pan. unsure.gif
Papildyta:
blogai jautiesi  unsure.gif na, bet juk tai nebus ilgam.

Nejuokavo. Sakė, gana, nesielk taip, nekalbėk. Ai, bet mes seni pažįstami, ko aš čia jaudinuosi, jis irgi toli gražu ne tobulas. (Bet jausmas toks, kad net norėčiau, kad jo nebūtų, tokią mano gėdą žino.)
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 10, 21:17)
Kad ir kaip banaliai skamba, man sportas padeda kelioms valandoms.
Nejuokavo. Sakė, gana, nesielk taip, nekalbėk. Ai, bet mes seni pažįstami, ko aš čia jaudinuosi, jis irgi toli gražu ne tobulas. (Bet jausmas toks, kad net norėčiau, kad jo nebūtų, tokią mano gėdą žino.)



Tikiu, bet ką daryti, kai turi įdėmiai klausytis, sėdėti paskaitose, tarkim, ar ruoštis pasirodyti, o tu visa drebui viduje, įsiskauda galva, širdis plaka kaip pasiutusi, širdis tabaluoja, dusina......

Žodž, tada tegelbsti vaistai. ir viltis.

durniausia, kad dažnai tai prasideda labai nejučia, tarsi spąstai, arba dėl menkos priežasties, kai normalus žmogus neimtų galvon ar jaustųsi gerai.....

anksčiau to nebuvo, bet su laiku gavau ir šią dovaną prie visos puokštės. Jau mokausi gyventi su tuo.
Papildyta:
QUOTE(Lining @ 2014 12 10, 21:17)
Kad ir kaip banaliai skamba, man sportas padeda kelioms valandoms.
Nejuokavo. Sakė, gana, nesielk taip, nekalbėk. Ai, bet mes seni pažįstami, ko aš čia jaudinuosi, jis irgi toli gražu ne tobulas. (Bet jausmas toks, kad net norėčiau, kad jo nebūtų, tokią mano gėdą žino.)



Kokią dar gėdą. Geriau Vilio Normano "Beprotnamį" ar "Masturbaciją" paskaityk, dings visos gėdos 4u.gif Pamiršk, jo reikalas, jei jis bijo tikrų žmonių, tegul bendrauja su "normaliais".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 10 gruodžio 2014 - 21:23
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 10, 21:19)
Tikiu, bet ką daryti, kai turi įdėmiai klausytis, sėdėti paskaitose, tarkim, ar ruoštis pasirodyti, o tu visa drebui viduje, įsiskauda galva, širdis plaka kaip pasiutusi, širdis tabaluoja, dusina......

priezastis zinai to, ar ne?
bet matyt visus istinka tokie jausmai, tik priklausom kiek adekvaciai. nes sutikit, nerima jausti del tam tikru priezasciu yra netgi normalu. zinoma, jeigu panikuoji, del to, kad neradai rasiklio taseje, tai jau keistoka.

as jauciu tustybe visko. ir tai kas mane tenkina issitrina ilgainiui i mazolius. kaip narkomanija cia. prieini tam tikra momenta ir reikia lauztis. tiek jau to. visi turi savu minusu.

buratinai, rukai? as vis paslystu ant cigaretes.
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 10, 21:23)
Tikiu, bet ką daryti, kai turi įdėmiai klausytis, sėdėti paskaitose, tarkim, ar ruoštis pasirodyti, o tu visa drebui viduje, įsiskauda galva, širdis plaka kaip pasiutusi, širdis tabaluoja, dusina......

Žodž, tada tegelbsti vaistai. ir viltis.

durniausia, kad dažnai tai prasideda labai nejučia, tarsi spąstai, arba dėl menkos priežasties, kai normalus žmogus neimtų galvon ar jaustųsi gerai.....

anksčiau to nebuvo, bet su laiku gavau ir šią dovaną prie visos puokštės. Jau mokausi gyventi su tuo.
Papildyta:
Kokią dar gėdą. Geriau Vilio Normano "Beprotnamį" ar "Masturbaciją" paskaityk, dings visos gėdos 4u.gif  Pamiršk, jo reikalas, jei jis bijo tikrų žmonių, tegul bendrauja su "normaliais".

Kadangi aš netrumpai lankiau terapiją, tai supratau, kad tas nerimas neateina iš niekur.
Normano skaičiau pirmą knygą, kažkaip nesinori kritikuot. Man patiko jo knyga su psichoanalitiku, ten tokia dialogo formos diskusija. Įdomu. Kažin kuo jis pats sirgo. Depresija ar rimčiau kažkas?
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 10, 21:29)
priezastis zinai to, ar ne?
bet matyt visus istinka tokie jausmai, tik priklausom kiek adekvaciai. nes sutikit, nerima jausti del tam tikru priezasciu yra netgi normalu. zinoma, jeigu panikuoji, del to, kad neradai rasiklio taseje, tai jau keistoka.

as jauciu tustybe visko. ir tai kas mane tenkina issitrina ilgainiui i mazolius. kaip narkomanija cia. prieini tam tikra momenta ir reikia lauztis. tiek jau to.  visi turi savu minusu.

buratinai, rukai? as vis paslystu ant cigaretes.



Zinau, visa ėjo palaispniui, po daug, per daug ir dabar taip organizmas reaguoja į daug ką. Alia žinojimas mažai tepadeda.

O tuštybės jausmas, desperacijos jausmas, visa ko iliuzijos ar gilaus įsiėdusio egzistencinio liūdesio irgi man nesvetimas, bet aš jį veju šalin, nes ir taip sunku judėt. Bet kartais man to reikia, tada tiesiog leidžiu sau būt su tuo.

Aš vis žaidžiu su cigaretėm, dabarr, tiksliau, su sukamom tabako cigaretėm. bet bandau ir neįklimpt. nei metus, nei įpratus per daug.

Įdomu, ar manęs laukianti ateinanti savaitė man praeis kažkaip, ar ne....kaip sapnas, reikės nežmoniškos stiprybės. Amen.
Papildyta:
QUOTE(Lining @ 2014 12 10, 21:37)
Kadangi aš netrumpai lankiau terapiją, tai supratau, kad tas nerimas neateina iš niekur.
Normano skaičiau pirmą knygą, kažkaip nesinori kritikuot. Man patiko jo knyga su psichoanalitiku, ten tokia dialogo formos diskusija. Įdomu.  Kažin kuo jis pats sirgo. Depresija ar rimčiau kažkas?



Nežinau.....Aš skaičiau tik jo naujausią knygą "Masturbacija" ir ji man labai patiko, stipri, gaivaiška, daug tiesos ir t.t. Toks susikaupęs užtaisas.

Ko negaliu pasakyti apie dabar skaitomą knygą "Beprotnamis"...silpnokai, nesvarbu,kad patirtis, tikėjausi žymiai daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 10 gruodžio 2014 - 21:42
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 10, 21:38)
Įdomu, ar manęs laukianti ateinanti savaitė man praeis kažkaip, ar ne....kaip sapnas, reikės nežmoniškos stiprybės. Amen.

savaite praeis. ir ateis kita.

o normanas cia kas toks? tas kur upej rado?
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 10, 21:42)
savaite praeis. ir ateis kita.

o normanas cia kas toks? tas kur upej rado?



Man dabar atrodo, kad jei ateis kita savaitė, bus stebuklas. Išlikti.

Tas pats, bet visai kitas, nei piešiamas žiniasklauidoj. Labai protingas buvo, bet per daug užsiciklinęs.
Papildyta:
Man psichiatrė patarė, kaip išlikti, jei ta savaitė kryps ne taip" Įsivaizduok, kad tavo gyvybei nuo to, kas nutiktų, negresia pavojus"....

Bet aš manau, kad fizinei sveikatai ne taip ir paptasta atlaikyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 10 gruodžio 2014 - 21:47