Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 09, 16:40)
o aš jau vystu, trūksta poilsio, saulės šviesos ir ....kad palietų...


Man irgi atrodo, kad tu daug darai, kartais net nepasakytum kad taip kankiniesi. Na nežinau, seniai mačiau jau. Bet taip vis atrodydavo tavęs daug visur..
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 10, 13:44)
- O man gaila, kad aš nesukūriau šeimos. Bent kažkam rūpėčiau.
--Pažįstamas mane užblokavo fb, koks kvailas jausmas, kažkam taip nepatinki, kad net blokuoja.  smile.gif

- man ir gaila. bet nereiškia kad rūpėtumėm
-- nebūtinai nepatinki. aš ir daug išmėčiau, bet tik dėl to, kad per metus nė karto nesusirašom, tai kam laikyt unsure.gif
Atsakyti
Aš neatpažįstu Septynstygės, tu naujokė?
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 10, 01:43)
Ar kam nors, iš čia skaitančių/parašančių būna somatiniai pojūčiai? Ką dėl to darot, jei taip? Man seniau nelabai būdavo, dabar kaip kokia neįgali, kažkokia nesąmonė rankose. Visai "nestovi" man


Žiūrint kokie tie somatiniai. Skausmus kenti ir tiek, kai nustoji sureikšmint jie apmažėja. O jei šiaip silpnumas ir neįgalumas, kaip sakai. Sunku būti namie, labai viskas susijaukti gali. Aš tokiu atveju per jėgą verčiu save bent režimo laikytis, miegot normaliu laiku, eit į lauką bele kur pasibrūžint.
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 10, 15:22)
-- nebūtinai nepatinki. aš ir daug išmėčiau, bet tik dėl to, kad per metus nė karto nesusirašom, tai kam laikyt  unsure.gif

Nepatinku. Užblokavo po mūsų pokalbio. Ir taip nesmagu dabar, gėda.
Gal dar sukursim tas šeimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 10, 13:44)
O man gaila, kad aš nesukūriau šeimos. Bent kažkam rūpėčiau.
Pažįstamas mane užblokavo fb, koks kvailas jausmas, kažkam taip nepatinki, kad net blokuoja.  smile.gif


Niekad nesuplanuosi to, kad kažkam turėtum rūpėti. Ir netikiu kad įmanoma apskritai rūpėti. Gal kažkiek. Bet iš tikrųjų kiekvienas rūpinasi tik savimi, ir tai normalu. Man šeimos neturėjimas nebūtų sėkmė, ir nėra. Kad ir kaip tvirtai tikiu, jog ir aš niekuo negalėčiau pasirūpinti, vis tiek gaila.

Baisiau jei žmogus į akis pasako - tu man nepatinki. Bet ir tai, nu negali visiems patikt, kaip ir tau ne visi patinka. Fb mane kažkada kai kurios čia forumietės išmetė iš draugų. Bet tai žinojau kad nepatinku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 12 10, 15:33)
Baisiau jei žmogus į akis pasako - tu man nepatinki. Bet ir tai, nu negali visiems patikt, kaip ir tau ne visi patinka. Fb mane kažkada kai kurios čia forumietės išmetė iš draugų. Bet tai žinojau kad nepatinku smile.gif

Man keista, nes aš retai kam nepatinku biggrin.gif Mane išmeta ar blokuoja mano draugai, o čia jau, manau, bėda.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 09, 19:43)
Kas tave blogai laisto?  aggressive.gif  cray.gif
Papildyta:
kažkam reikėjo viską blaiviai suskaičiuoti ir padaryti išvadas.


Gyvenimas...gal ne tuo laisto...
QUOTE(Night13 @ 2014 12 10, 01:43)
Kokia mirus visiškai šita tema.

Septynstyge, kad ir kiek ant savęs dėtum, apsidairyk, kiek visko darai, pasiekei per paskutinius (gal ne vienerius) metus. Turint mažų vaikų, man tai atrodo žiauriai daug.


Ar kam nors, iš čia skaitančių/parašančių būna somatiniai pojūčiai? Ką dėl to darot, jei taip? Man seniau nelabai būdavo, dabar kaip kokia neįgali, kažkokia nesąmonė rankose. Visai "nestovi" man (todėl bananus valgau ne namie, Ondatra, cha cha cha). Šiaip raminantys padeda tam, bet dabar nedirbu, negi ryti juos kasdien, kad "stovėtų"..


Kas iš to, kad darau? Svarbu, kaip jaučiuos. O be to, ir veiklų rezultatas toks, kad kol kas mes skurde, nors "tiek visko darom". Gerai, gal pavyks, jei gyva išliksiu, užsidirbti netrukus iš veiklos, kurią žinai (nenoriu čia viešint), bet čia daugiau vienkartinis atvejis, sezoninis dalykas. O jei ir gyventume finansiškai normaliai, tos visos veiklos ir rezultatai mažai siejasi su mano dvasine, fizine sveikata, savijauta ir pan. Aš ant savęs nevarau, tik sakau, kad tau iš šalies viskas atrodo gražu ir gerai, bet...

O jei galvą dažnai skauda, čia somatiniai dalykai?
QUOTE(Lining @ 2014 12 10, 15:23)
Aš neatpažįstu Septynstygės, tu naujokė?

Ne naujokė. aš čia beveik nieko neatpažįstu....man tų nikų kaita - peilis. Aš nerimo fėja.

Atsakyti
Turiu du nikus, kartais susipainioju. O dieve doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idem: 10 gruodžio 2014 - 17:18
QUOTE(kliomba @ 2014 12 10, 15:17)
Man irgi atrodo, kad tu daug darai, kartais net nepasakytum kad taip kankiniesi. Na nežinau, seniai mačiau jau. Bet taip vis atrodydavo tavęs daug visur..



Ne ištisai kankinuos. Bet per pastaruosius trejus metus bent porą kartų per metus ar net mėnesį iš eilės buvo taip blogai, kad... Tačiau dažniausiai, kai būna taip blogai, aš sulendu į save ir bandau išlikti. Ir nekontaktuoju su niekuo beveik. Tik kai pagerėja, pradedu lįsti į pasaulį. tai nereiškia, kad apleidžiu darbus, vaikus, kt dalykus, darau tai sukandus dantis, kartais nejausdama žemės po kojom, kaip kosmose būdama, tačiau būnu mirusi, drebanti. Ir tik kai pradeda gerėt, tada galiu vėl domėtis kitais, prisiminti bičiulius.

Šiaip vasarą būna man geriausias laikas, nors vis tiek nerimas dažnai lanko, šiaip jau dabar tai mano pats ištikimiausias "draugas", kuris man labai "padeda" gyventi, veikti, bendrauti. Žiauriai pjauna. Ypač, kai dėl šūdo grūdo prasideda ir tenka gerti raminamus. Nors dažnai tiesiog kenčiu, negeriu vaistų.
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 10, 17:18)
Ne ištisai kankinuos. Bet per pastaruosius trejus metus bent porą kartų per metus ar net mėnesį iš eilės buvo taip blogai, kad... Tačiau dažniausiai, kai būna taip blogai, aš sulendu į save ir bandau išlikti. Ir nekontaktuoju su niekuo beveik. Tik kai pagerėja, pradedu lįsti į pasaulį. tai nereiškia, kad apleidžiu darbus, vaikus, kt dalykus, darau tai sukandus dantis, kartais nejausdama žemės po kojom, kaip kosmose būdama, tačiau būnu mirusi, drebanti. Ir tik kai pradeda gerėt, tada galiu vėl domėtis kitais, prisiminti bičiulius.

Šiaip vasarą būna man geriausias laikas, nors vis tiek nerimas dažnai lanko, šiaip jau dabar tai mano pats ištikimiausias "draugas", kuris man labai "padeda" gyventi, veikti, bendrauti. Žiauriai pjauna. Ypač, kai dėl šūdo grūdo prasideda ir tenka gerti raminamus. Nors dažnai tiesiog kenčiu, negeriu vaistų.

Man pastaruoju metu nerimas toks įprastas, kad nustebčiau, jei jo nejausčiau. Bet būdavo baisiau, kai visą kūną kaustydavo, tai dabartinis tikrai išgyvenamas. Gretimoj temoj paskaičiau, kad depresija, tai išpindėjimas, palinkėjau mintyse patirti visus jos malonumus. biggrin.gif
Night13, kalbėjai apie vairavimą: aš turiu teises jau seniai, bet nevairuoju, nes neįsivaizduoju, kaip galima vairuot tokios būsenos. O dar išsiblaškymas, kuris yra natūrali depresijos pasekmė.
Atsakyti
. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 10 gruodžio 2014 - 18:44