Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Lining @ 2014 12 08, 07:50)
Oho, kiek senų dalyvių pasirodė. Kai pradėjau rašyt, labai greit tema numirė, net buvau susirūpinus, kad dėl manęs.


Tikrai ne dėl tavęs, nemanau kad taip būna čia, jog dėl ko nors tema numirtų. Na jei koks nepatinkantis ar kitoks žmogus ateidavo, tai dar paūmėdavo diskusijos, nes gi visi vieni kitus pamokint nori smile.gif
Tiesiog vienu metu daug išėjo, dėl įvairių priežasčių. O kitos matyt išsisėmė.
Atsakyti
Cremaster, laukiam picture of the day. Paskutinę iškritikavau, vėl susireikšminimas ar kas, bet daugiau nedėjai. Aš kaupiau tavo nuotraukas, tiesą sakant.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 08, 07:50)
Oho, kiek senų dalyvių pasirodė. Kai pradėjau rašyt, labai greit tema numirė, net buvau susirūpinus, kad dėl manęs.


Man būna, kad atrodo, kai kas nors blogai vyksta, tai per mane . O jei kas gero vyksta - tai per kitus smile.gif Nors suprantu, kad taip nėra. Bet būnu pasaulio bamba, jei kam nors nesiseka unsure.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(kliomba @ 2014 12 08, 16:30)
Na jei koks nepatinkantis ar kitoks žmogus ateidavo, tai dar paūmėdavo diskusijos, nes gi visi vieni kitus pamokint nori smile.gif

Taip, kiekvienas gali pasimokyti tik iš savęs. g.gif
Papildyta:
QUOTE(buratinas:) @ 2014 12 06, 02:24)
linkejimai visoms,ypac Klombai wub.gif myliu,kaip visada


Kaip tau sekasi? Gal susitaikėt ar kitą radai? blush2.gif
Jei neatsakysi, tai galvosiu, kad manęs nemyli ir netgi baisiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 08, 20:43)
Man būna, kad atrodo, kai kas nors blogai vyksta, tai per mane . O jei kas gero vyksta - tai per kitus  smile.gif  Nors suprantu, kad taip nėra. Bet būnu pasaulio bamba, jei kam nors nesiseka  unsure.gif  doh.gif

Aha, jau toks susireikšminimas biggrin.gif Viskas per mane ir su manim.
Atsakyti
Gerai, picture of the day:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 09 gruodžio 2014 - 10:48
Skeleton of a pigeon studied by Charles Darwin, Annie Leibovitz 2010

user posted image

reikia idirbio pastebeti viska slepiancius paprastus dalykus. ir itikinti save, kad bet kas geriau negu niekas (siaurai tariant).

ner laiko.

na va, ir trier'as cia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cremaster: 09 gruodžio 2014 - 10:55
QUOTE(cremaster @ 2014 12 09, 10:54)

na va, ir trier'as cia.

Labai atsiprašau biggrin.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad tema subujojo smile.gif

o aš jau vystu, trūksta poilsio, saulės šviesos ir ....kad palietų...
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 09, 16:40)
Kaip smagu, kad tema subujojo smile.gif

o aš jau vystu, trūksta poilsio, saulės šviesos ir ....kad palietų...


Kas tave blogai laisto? aggressive.gif cray.gif
Papildyta:
QUOTE(cremaster @ 2014 12 09, 10:54)
Skeleton of a pigeon studied by Charles Darwin, Annie Leibovitz 2010

reikia idirbio pastebeti viska slepiancius paprastus dalykus. ir itikinti save, kad bet kas geriau negu niekas (siaurai tariant).

ner laiko.

na va, ir trier'as cia.


kažkam reikėjo viską blaiviai suskaičiuoti ir padaryti išvadas.
Atsakyti
Kokia mirus visiškai šita tema.

Septynstyge, kad ir kiek ant savęs dėtum, apsidairyk, kiek visko darai, pasiekei per paskutinius (gal ne vienerius) metus. Turint mažų vaikų, man tai atrodo žiauriai daug.

Kai bandau save su kuo palyginti (nors žinau, kad nereikia), pagalvoju, kad Dievas tikrai tikrai yra. Kažkas mane tikrai saugo, kad neturėdama energijos, nuolat nerimaudama, neturėčiau per daug rūpesčių. Kad ir nuo tos pačios šeimos turėjimo apsaugojo (nu gerai, didele dalim, tai savo protu, bet kitiems gi "nepavyksta").

Ar kam nors, iš čia skaitančių/parašančių būna somatiniai pojūčiai? Ką dėl to darot, jei taip? Man seniau nelabai būdavo, dabar kaip kokia neįgali, kažkokia nesąmonė rankose. Visai "nestovi" man (todėl bananus valgau ne namie, Ondatra, cha cha cha). Šiaip raminantys padeda tam, bet dabar nedirbu, negi ryti juos kasdien, kad "stovėtų"..

Atsakyti
somatinius tiesiog kenciu arba, jei imanoma ignoruoju, ka cia daugiau su jais padarysi. is tiesu, kol nepasirinkau kada baigti, tol gyvenu. negaliu pakesti to merdejimo, nebent tai butu tikslas per se. todel jeigu jis apima, tai savotiskai man patinka. as jau nieko nebijau, nebent pacios baimes. na, kai kas gal tiesiog nelabai malonu.
is kitos puses man ir ne depresija.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 10, 01:43)
Kai bandau save su kuo palyginti (nors žinau, kad nereikia), pagalvoju, kad Dievas tikrai tikrai yra. Kažkas mane tikrai saugo, kad neturėdama energijos, nuolat nerimaudama, neturėčiau per daug rūpesčių. Kad ir nuo tos pačios šeimos turėjimo apsaugojo (nu gerai, didele dalim, tai savo protu, bet kitiems gi "nepavyksta").

Ar kam nors, iš čia skaitančių/parašančių būna somatiniai pojūčiai? Ką dėl to darot, jei taip? Man seniau nelabai būdavo, dabar kaip kokia neįgali, kažkokia nesąmonė rankose. Visai "nestovi" man (todėl bananus valgau ne namie, Ondatra, cha cha cha). Šiaip raminantys padeda tam, bet dabar nedirbu, negi ryti juos kasdien, kad "stovėtų"..

Kokie tie somatiniai pojūčiai?
O man gaila, kad aš nesukūriau šeimos. Bent kažkam rūpėčiau.
Pažįstamas mane užblokavo fb, koks kvailas jausmas, kažkam taip nepatinki, kad net blokuoja. smile.gif
Atsakyti