Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

night13, tiltus vis matuojies, ar visi aiskus jau?
klomba, gotisa cia. is pirmu zodziu aisku gi.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 06, 00:53)
night13, tiltus vis matuojies, ar visi aiskus jau?
klomba, gotisa cia. is pirmu zodziu aisku gi.


Och. Panaši atrodė bet nepažinau. Nesitikėjau čia tiek sugrįžtančių. Kaip koks absolventų meetas, ar kaip ten vadinasi.
Gerai, o kas tu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 12 06, 01:50)
Och. Panaši atrodė bet nepažinau. Nesitikėjau čia tiek sugrįžtančių. Kaip koks absolventų meetas, ar kaip ten vadinasi.
Gerai, o kas tu? smile.gif


taigi cia pateles myletoja,sudu baseino plaukike,piesku valdove biggrin.gif
ja atpazinti nereikia ne pirmo sakinio

linkejimai visoms,ypac Klombai wub.gif myliu,kaip visada
Atsakyti
Cremaster, nesimatuoju, išmatuoti jau visi. Viiiisai nėr jėgos tam. Dabartinis hobis yra gulėti ir nejudėti (kartais ir tai sunku). Nors dabar baikė jau, buvo laikas, kai maisto medžiagų nesugebėdavau 50m nušliaužti. doh.gif O db, va, jau ir čia rašinėju.

[Trepteli su kerzu C ant kojos už seno niko minėjimą.]
Pffffffff. Prisireginsiu iš naujo.

Pažanga. Prabudau ne 13val. dienos.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 06, 00:37)
BS, užstrigo žodžiai apie paėmimą į dangų.  doh.gif Kai nuolat, diena iš dienos, gaišdavau tiek, kad jei nebūtina, išvis nepasikeldavau, gulėdavau lovoj, ir galvodavau, gal TEN bus geriau. Ir sekanti mintis: o jeigu ne...  Baisiausia, kad tada atrodo, kad niekad TAI nesibaigs. doh.gif Žiūriu, kad ir baigiasi jau dalinai, nualina šitą netobulą žmonių rūšį visokios D. Aš jau nebetikiu, kad atsitiesiu tiek, kad būsiu normalus žmogus. Jej bogu, neįgali aš visąlaik jau.  unsure.gif


TEN nėra. Na, bent jau mano požiūriu. Blogai arba gerai gali būti (arba nebūti) ČIA. Gal ne dabar. Blin, tebeturiu vilties, kad kada nors gerai bus čia ir dabar. Bent jau pakenčiamai, o ne vien šita klampi dvokianti pelkė.

Man būna geriau, būna blogiau. Būna visai blogai. Būna visai gerai. Turiu pasakyti, kad pripratau neblogai maskuotis, su savim apsitvarkyti, ramiai pasakyti artimiems, kad atsiknistų, kai man nesinori nieko matyti ar daryti. Kažkiek kartais net prie hobių sugrįžtu, bet valios pastangomis, o paskui, pasirodo, tai visai ramina. Pripratau atlikti visas pareigas, kad nenukentėtų darbas ir pagrindinės funkcijos, praustis neatpratau, galva visada išplauta, bet viduje kirba stervų lizdas kažkoks, nu. Kažkaip garsiau dūzgia, kartais tyliau, bet dūzgia. Kita vertus, jei tokia valdoma padėtis visada bus, tai išgyvensiu. Miegas tas tik nervina, be vaistų neišeina.

Cremaster, photo of the day? smile.gif
Atsakyti
O aš džiaugiuosi, kai išmiegu iki 13 val. Vis tiek neturiu ir nenoriu nieko veikti. Dabar jau miegas sutriko - nueinu 12-1, bet neužmiegu iki paryčių, na ir tada jau dedu iki popietės.
Atsakyti
bliacha ,BS, skamba prastokai. WTF cia su tavim yr?
as ok. su viskuo susitaikiau, nors buna visko. dirbu daug, tas gerai.
Atsakyti
Bad Seeds, bad. unsure.gif Man norisi psichus užjausti. Tik kas iš toooooo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 06 gruodžio 2014 - 14:23
Na taip, užderėjo čia jūsų-mūsų. smile.gif

Visoms sveikatos. 4u.gif
_____
Atpažinimui užtenka vieno ypač pamėgto vartojamo žodelio.
_____
Buratinai, pasiilgau tavęs. smile.gif
Ir dar vieno gero žmogaus labai pasiilgau. wub.gif Kaip jai sekasi, labai norėčiau žinoti.

Atsakyti
Nu atgyjot. Iš urvų išlindot.
Aš lyg laikausi. Būna dienų kai hujova, bet gal labiau iš savigailos, šiokio tokio nuovargio.
Bernioks auga ant lb gerų mielių biggrin.gif čiut atkeliu.
Su matieka man ne prūdai, bet mandarinus dar be problemų suskaičiuoju...bettaipkoksskirtumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 06, 18:51)
Nu atgyjot. Iš urvų išlindot.
Aš lyg laikausi. Būna dienų kai hujova, bet gal labiau iš savigailos, šiokio tokio nuovargio.
Bernioks auga ant lb gerų mielių biggrin.gif čiut atkeliu.
Su matieka man ne prūdai, bet mandarinus dar be problemų suskaičiuoju...bettaipkoksskirtumas biggrin.gif

Kaip malonu, kad apsireiškei. 4u.gif labai tikėjaus.
Gera girdėt, kad berniokas sveikas ir gerai auga.
O kaip didžioji sesė?

Tavo el. paštą pradanginau, kai kompą taisė. labai norėjau sužinoti naujienas.
Atsakyti
Oho, kiek senų dalyvių pasirodė. Kai pradėjau rašyt, labai greit tema numirė, net buvau susirūpinus, kad dėl manęs.
Atsakyti