Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Hm. Hm.
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2014 12 05, 14:37)
Man atrodo, čia tu apsimetinėji. O šaipytis iš kitų tai tikrai moki.

Man vienodai rodo, kas tau atrodo. Sūnėno 4 kl. uždavinių nesuprantu visai. Trečios ne visus irgi. Šita sąlyga ilga, dalinasi su kitu asmeniu, paskui su nieko nesidalina. Musėt, turi būti dalyba. Na, avis esu, avis, asilo galva smile.gif Iš nieko nesišaipau. Sakau, valerijono kokio įmesk smile.gif. Pilnatis, musėt bigsmile.gif Už tai galiu greit išmokti daug mintino teksto ir t.t. O skaičiams nei supratimo, nei atminties neturiu smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OkoksSkirtumas: 05 gruodžio 2014 - 14:43
Tiek to, atsiprašau, kad sutrukdžiau ir kažką supykdžiau. Na, ne ten pataikiau, tai ne ten. Galvojau, kad kažkas kažką apie tą nesugebėjimą žino. Tiek tos smile.gif. Prastai dėl to nesijaučiu, kompeksai nekamuoja, kartais nepatogumas ir tiek drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 05, 14:22)

Jeigu Night turi 10mandarinų ir tris duoda Kazytei, o pati nusiperka dar 15 ir daugiau su niekuo nesidalina, tai kiek mandarinų turės Night?

o dar sudetingiau negalejai sugalvoti?

QUOTE(Night13 @ 2014 12 05, 14:40)

paspringai?


mergos man ziauriai ziauria galva skauda savaite, kas mane prisimena supras
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 05, 11:28)
juokauju aš ir visai be piktčio smile.gif
o puikIbė tikrai didelė nuodėmė, nusidėję esam, reik kažkaip nebenusidėt. būtinai apie tai pagalvosiu, nes dar niekada nesu galvojus  bigsmile.gif
depresija ir yra liga ir mes čia visos tokios, deja. nelinkiu to patirti.
o su tuo skaičiavimu suprantu, kad visada taip buvo? nes šis faktas gali būti atskaitos taškas, gal tai disleksijos kokia nors forma arba koks baubas įvarytas iki tokio lygio, kad trikdo ir kasdienių elementarių veiskmų atlikimui? pas psichoterapeutą niekada nebuvai to papasakoti? daugiau nelabai įsivaizduoju, ką galima patarti, mes čia šiek tiek kitos specializacijos dauguma - depresija, vaistai, psichoterapeutai.
teiiiip, labai graži, ir katukas toks švelnus, ir aš su juo taip švelniai švelniai..smile.gif

aš draugų turiu nedaug, bet gerus. ne tuos, kur kas penktradienį apsikabinę butelį raudam lietuvių liaudies raudas, bet tokius, kai visada žinai, kur jie ir kaip gyvena ir, jei reikės, kad jie tuoj bus šalia. ir aš jiems tokia pati.

Night13, kaip Tu laikais? Gaišti? sad.gif
Aš vakar gaišau. Užeina tokios dienos, kai gaištu gaištu ir, rodos, tuoj mane paims į dangų. Anksčiau taip nebūdavo. Tikriausiai dabar bus - dėl tų nuodėmių. Puikibės.



Tik dabar, kai pasakei, pamačiau, kaip gražiai su katuku elgies smile.gif



Man irgi dabar pasistojo tas hm.....dėl to sunkaus uždavinio.....man matematika visad priešė buvo....nemoku jos visai, skaičiuoju sunkiai, na bet tikrai man atrodo, kad apsimetinėja žmogus, jei kalba apie dalybas. mano sūnus antrokas ir tikrai daug uždavinių yra sunkesni nei Night sukurtas tongue.gif Netrauki iki ketvirtos klasės tikrai....na net man aišku, kad pirma reikia atimti, tada pridėti...bet dalyba, medalis už apsimetinėjimą smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos, kokie žmonės iš senų laikų čia, ir ne po vieną,

manau, kad OmanKoksSkirtumas smile.gif sutrikimas yra realus smile.gif smile.gif jis mūsų temoj jau yra minėtas anksčiau. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aš pvz., absoliučiai nemoku šokti, visiškai, išvis man nesuvokiama kas tas judėjimas ritmu, ritmas ir pan. Vaikystėj tėvai bandė laužti, ir nesuprato, kodėl rezultatas 0. smile.gif Gerai kad be šokio galima gyvent normaliai, o be skaičiavimo nea.

Ondatra 4u.gif

Creamaster - OOOO smile.gif
Atsakyti
Daniella, gal tu pameni, ar lengvai išmokai batų raištelius užsirišti? Mes anksčiau kalbėjom dėl "vištakumo" šokti, vairuoti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 05, 17:40)
Daniella, gal tu pameni, ar lengvai išmokai batų raištelius užsirišti? Mes anksčiau kalbėjom dėl "vištakumo" šokti, vairuoti ir t.t.


Nu žinok nepamenu... bet jaučiu kad gal nelabai, nes ir dabar dar man kartais atsiriša... biggrin.gif Mano sūnus irgi vargsta su tais raišteliais... smile.gif

Gal pradėjai vairuot?
Atsakyti
QUOTE(Daniella @ 2014 12 05, 17:46)
Nu žinok nepamenu... bet jaučiu kad gal nelabai, nes ir dabar dar man kartais atsiriša... biggrin.gif Mano sūnus irgi vargsta su tais raišteliais... smile.gif

Gal pradėjai vairuot?

Aš seniai gavojau paklaust, nes aš pamenu, kad sunkiai išmokau. biggrin.gif Pirmoj klasėj prašydavau, kad kas sportbačius užrištų prieš kūno kultūrą. biggrin.gif
Vairavimo temos neeeeeliečiam. biggrin.gif Nu bet gal dar vairuosiu... verysad.gif Mečiau tą reikalą per duobes, o dabar jau "prasigydžiau" santaupas, neturėčiau už ką pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Daniella @ 2014 12 05, 16:27)
Sveikos visos, kokie žmonės iš senų laikų čia, ir ne po vieną,

manau, kad OmanKoksSkirtumas smile.gif sutrikimas yra realus smile.gif smile.gif jis mūsų temoj jau yra minėtas anksčiau.  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aš pvz., absoliučiai nemoku šokti, visiškai, išvis man nesuvokiama kas tas judėjimas ritmu, ritmas ir pan. Vaikystėj tėvai bandė laužti, ir nesuprato, kodėl rezultatas 0. smile.gif Gerai kad be šokio galima gyvent normaliai, o be skaičiavimo nea.

Ondatra  4u.gif

Creamaster - OOOO smile.gif

Pasiklausiau, pasirodo, reikėjo atimti. Deja, skaičiuot aš nemoku Mano sesers vaikas 4 klasėje, nieko jam padėt nebegaliu, kai sesuo paprašo pamokas paruošt, turiu galvoje, matematiką. Ypač klaiku tas skaičiavimas iš viršaus žemyn, vadinasi stulpelis, niekad nesupratau. Jau ir mokintis vėlu. Nu, bet aš nuo to labai blogai nesijaučiu, būtų blogai, jei skaityt ir rašyt nemokėčiau doh.gif lotuliukas.gif O tą moku. Tik tiek, kad kartais būna gėda klausti kitų. Suprantu, kad turiu mokėt, bet.... ai, pagalvojus, dzin gal, apsieinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 05, 14:57)
Tiek to, atsiprašau, kad sutrukdžiau ir kažką supykdžiau. Na, ne ten pataikiau, tai ne ten. Galvojau, kad kažkas kažką apie tą nesugebėjimą žino. Tiek tos smile.gif. Prastai dėl to nesijaučiu, kompeksai nekamuoja, kartais nepatogumas ir tiek  drinks_cheers.gif  4u.gif


Na, dabar kai papasakojai, skamba egzotiškai. Bet tikiu kad taip būna. Gi yra žmonių kurie pvz skaityt niekaip negali. Kažkoks žymus aktorius pasakojo, kad skaityt jam neišeina, todėl visus tekstus mokosi iš klausos. Prisitaiko žmonės. Nežinau ar tai gydoma, gal koks nors organinis kurios nors smegenų dalies pakitimas, ar pan. Pasidomėk, gal yra kokių būdų. Arba darbą reikia keisti.
Papildyta:
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 05, 15:14)
mergos man ziauriai ziauria galva skauda savaite, kas mane prisimena supras


Ar buvo pagerėję kuriam laikui?
Man migrena užeina kartą-du per mėnesį. Vis prisimenu tave ir galvoju kaip ištvert jei dažniau būtų.
Papildyta:
QUOTE(Night13 @ 2014 12 05, 14:40)


Jei tu iš mūsų, tai nepažinau smile.gif Dabar kai paklausė apie vairavimą..
Pasakyk kas esi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kliomba: 05 gruodžio 2014 - 21:37
Tikriausiai tai, ką galvoji, Kliomba. Kad ir iš niko pažinti ir avataro, spėju, kad galima. Nežinau, ką reiškia "iš mūsų". Aš esu aš. Koks skirtumas.

BS, užstrigo žodžiai apie paėmimą į dangų. doh.gif Kai nuolat, diena iš dienos, gaišdavau tiek, kad jei nebūtina, išvis nepasikeldavau, gulėdavau lovoj, ir galvodavau, gal TEN bus geriau. Ir sekanti mintis: o jeigu ne... Baisiausia, kad tada atrodo, kad niekad TAI nesibaigs. doh.gif Žiūriu, kad ir baigiasi jau dalinai, nualina šitą netobulą žmonių rūšį visokios D. Aš jau nebetikiu, kad atsitiesiu tiek, kad būsiu normalus žmogus. Jej bogu, neįgali aš visąlaik jau. unsure.gif
Atsakyti