Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(cremaster @ 2014 12 04, 21:34)
ne, nu iš kur tiek piktčio pas žmogų. puikibe didele nuodemė. nenuostabu, kad ir depresija atsiranda. pagalvokit apie tai, gal pasveiksit.


juokauju aš ir visai be piktčio smile.gif
o puikIbė tikrai didelė nuodėmė, nusidėję esam, reik kažkaip nebenusidėt. būtinai apie tai pagalvosiu, nes dar niekada nesu galvojus bigsmile.gif

QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 05, 07:45)
nepsidarys, aš net už butą nemoku skaičiuoti, excelyje pasidariau formules, pasakė, kokie turi būti veiksmai. Šeimos gydytoja nieko nepatarė. Tiek to, atsiprašau, kad patrukdžiau. Depresijos niekad neturėjau, niekada nesusidūriau. Net neteko sutikti tą dalyką turinčių asmenų. Tiek to. Jei tai liga, linkiu Jums pasveikti.
Papildyta:

Na, svarbiausia buvo gauti darbą, kol viską exceliu pasidariau, pasiklausius, kokie matematiniai veiksmai, galvojau, ir galą gausiu. Matematikos ir mokykloje turėjau vienetą, nu, kartais, kai labiau "sekdavosi" - dvejetą.


depresija ir yra liga ir mes čia visos tokios, deja. nelinkiu to patirti.
o su tuo skaičiavimu suprantu, kad visada taip buvo? nes šis faktas gali būti atskaitos taškas, gal tai disleksijos kokia nors forma arba koks baubas įvarytas iki tokio lygio, kad trikdo ir kasdienių elementarių veiskmų atlikimui? pas psichoterapeutą niekada nebuvai to papasakoti? daugiau nelabai įsivaizduoju, ką galima patarti, mes čia šiek tiek kitos specializacijos dauguma - depresija, vaistai, psichoterapeutai.

QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 05, 08:16)
Bad seeds, kokia tu graži, ir dar katukas rankose wub.gif


teiiiip, labai graži, ir katukas toks švelnus, ir aš su juo taip švelniai švelniai..smile.gif

aš draugų turiu nedaug, bet gerus. ne tuos, kur kas penktradienį apsikabinę butelį raudam lietuvių liaudies raudas, bet tokius, kai visada žinai, kur jie ir kaip gyvena ir, jei reikės, kad jie tuoj bus šalia. ir aš jiems tokia pati.

Night13, kaip Tu laikais? Gaišti? sad.gif
Aš vakar gaišau. Užeina tokios dienos, kai gaištu gaištu ir, rodos, tuoj mane paims į dangų. Anksčiau taip nebūdavo. Tikriausiai dabar bus - dėl tų nuodėmių. Puikibės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bad Seeds: 05 gruodžio 2014 - 11:30
rolleyes.gif
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 05, 11:28)
o su tuo skaičiavimu suprantu, kad visada taip buvo? nes šis faktas gali būti atskaitos taškas, gal tai disleksijos kokia nors forma arba koks baubas įvarytas iki tokio lygio, kad trikdo ir kasdienių elementarių veiskmų atlikimui? pas psichoterapeutą niekada nebuvai to papasakoti? daugiau nelabai įsivaizduoju, ką galima patarti, mes čia šiek tiek kitos specializacijos dauguma - depresija, vaistai, psichoterapeutai.


Na, tiesiog nemokėjau skaičiuoti, nesuprasdavau, ką aiškina, kaip japonų kalba. Ir mintinai bandžiau uždavinius "kalti" mokykloje ir pan. Nepadėdavo, aišku lotuliukas.gif O pas psichoterapeutą niekada nebuvau, net į galvą tokia mintis nešovė. Na, nemoku grąžos parduotuvėje suskaičiuoti, tam yra kasos, už butą - pasisodinau draugą, pasakė, kokie veiksmai atliekami, susivedžiau formules į kompą (excel). Tik va darbe prikavamau visus, kol pasakė, kas per matematiniai veiksmai turi būti. Na, šiaip truputį gėda smile.gif. Bet, na, neprapuolu aš be to skaičiavimo, tik va kartais gėda smile.gif. Kas labiausiai kliudo - nežinau, kokie matematiniai veiksmai turi būti atliekami, kad gauti rezultatą: dauginti? Dalinti? Sudėti? Atimti? Jei mašinėle skaičiuoju, kiekvieną kartą gaunu kitokį rezultatą lotuliukas.gif Va toks cirkas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 05, 11:36)
rolleyes.gif

Na, tiesiog nemokėjau skaičiuoti, nesuprasdavau, ką aiškina, kaip japonų kalba. Ir mintinai bandžiau uždavinius "kalti" mokykloje ir pan. Nepadėdavo, aišku  lotuliukas.gif O pas psichoterapeutą niekada nebuvau, net į galvą tokia mintis nešovė. Na, nemoku grąžos parduotuvėje suskaičiuoti, tam yra kasos, už butą - pasisodinau draugą, pasakė, kokie veiksmai atliekami, susivedžiau formules į kompą (excel). Tik va darbe prikavamau visus, kol pasakė, kas per matematiniai veiksmai turi būti. Na, šiaip truputį gėda smile.gif. Bet, na, neprapuolu aš be to skaičiavimo, tik va kartais gėda smile.gif. Kas labiausiai kliudo - nežinau, kokie matematiniai veiksmai turi būti atliekami, kad gauti rezultatą: dauginti? Dalinti? Sudėti? Atimti? Jei mašinėle skaičiuoju, kiekvieną kartą gaunu kitokį rezultatą  lotuliukas.gif Va toks cirkas rolleyes.gif


aš tai čia cirko neįžvelgiu, čia gi didelė bėda, *****. kaip minimum elementariai nepatogu gyventi, maksimum - kenčia savęs vertinimas, bet man dabar įdomu, kame šaknys..
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 05, 12:28)
Night13, kaip Tu laikais? Gaišti? sad.gif
Aš vakar gaišau. Užeina tokios dienos, kai gaištu gaištu ir, rodos, tuoj mane paims į dangų. Anksčiau taip nebūdavo. Tikriausiai dabar bus - dėl tų nuodėmių. Puikibės.

Ačiū, kad teiraujies. Protingas tu padarėlis. Jau kas kas, tu tikrai TURI išsikapstyti nuo gaišaties. Kažkaip. Nežinau kaip.
Dabar aš pusė velnio. Žiauriai neturio noro nei jėgos niekam, bet nesijaučiu skerdžiama. Puntu kalną vaistų. Šie metai man buvo klaikūs savijautos prasme ištisai, nuolat, kasdien. Gulėdavau ir nejudėdavau, o viduje jausmas, kad krentu ir skerdžia skerdžia skerdžia... Kai mečiau darbą kiek palengvėjo. Nors jis priežastis buvo tik dalinai.
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 05, 11:51)
aš tai čia cirko neįžvelgiu, čia gi didelė bėda, *****. kaip minimum elementariai nepatogu gyventi, maksimum - kenčia savęs vertinimas, bet man dabar įdomu, kame šaknys..

Na, nepatogu kartais. O dėl savęs vertinimo - net nesusimąsčiau apie tai. Ką aš žinau apie tą savęs vertinimą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 05, 11:56)
Ačiū, kad teiraujies. Protingas tu padarėlis. Jau kas kas, tu tikrai TURI išsikapstyti nuo gaišaties. Kažkaip. Nežinau kaip.
Dabar aš pusė velnio. Žiauriai neturio noro nei jėgos niekam, bet nesijaučiu skerdžiama. Puntu kalną vaistų. Šie metai man buvo klaikūs savijautos prasme ištisai, nuolat, kasdien. Gulėdavau ir nejudėdavau, o viduje jausmas, kad krentu ir skerdžia skerdžia skerdžia... Kai mečiau darbą kiek palengvėjo. Nors jis priežastis buvo tik dalinai.


Siaubas, užjaučiu. Dabar nedirbi?

QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 05, 11:56)
Na, nepatogu kartais. O dėl savęs vertinimo - net nesusimąsčiau apie tai. Ką aš žinau apie tą savęs vertinimą mirksiukas.gif


tai ir negalvok, vertink save gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 05, 12:35)
tai ir negalvok, vertink save gerai smile.gif

Kitą kartą būna gėda eiti klausti, ką atlikti, kad gauti rezultatą blush2.gif Suku, suku galvą, nežinau, atimti, o gal dalinti? O jei reikėjo dauginti? Tenka eiti ir klausinėti.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 05, 11:24)
Protyngi žodžiai. Turbųt pasveikai. Sviaikinu.

thumbup.gif

QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 05, 11:36)
rolleyes.gif

Na, tiesiog nemokėjau skaičiuoti, nesuprasdavau, ką aiškina, kaip japonų kalba. Ir mintinai bandžiau uždavinius "kalti" mokykloje ir pan. Nepadėdavo, aišku  lotuliukas.gif O pas psichoterapeutą niekada nebuvau, net į galvą tokia mintis nešovė. Na, nemoku grąžos parduotuvėje suskaičiuoti, tam yra kasos, už butą - pasisodinau draugą, pasakė, kokie veiksmai atliekami, susivedžiau formules į kompą (excel). Tik va darbe prikavamau visus, kol pasakė, kas per matematiniai veiksmai turi būti. Na, šiaip truputį gėda smile.gif. Bet, na, neprapuolu aš be to skaičiavimo, tik va kartais gėda smile.gif. Kas labiausiai kliudo - nežinau, kokie matematiniai veiksmai turi būti atliekami, kad gauti rezultatą: dauginti? Dalinti? Sudėti? Atimti? Jei mašinėle skaičiuoju, kiekvieną kartą gaunu kitokį rezultatą  lotuliukas.gif Va toks cirkas rolleyes.gif



QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 05, 11:56)
Na, nepatogu kartais. O dėl savęs vertinimo - net nesusimąsčiau apie tai. Ką aš žinau apie tą savęs vertinimą mirksiukas.gif

Eik iš čia. Susikurk atskirą temą. Neva nori patarimų, neva sakai, kad problemos nėra. Pirma apsispręsk, tada baik šaipytis iš kitų ir iš savęs.
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2014 12 05, 13:05)
thumbup.gif
Eik iš čia. Susikurk atskirą temą. Neva nori patarimų, neva sakai, kad problemos nėra. Pirma apsispręsk, tada baik šaipytis iš kitų ir iš savęs.

Vaidenasi tau, iš nieko nesišaipau. Sakiau: nepatogu. Įkalk vaistų, ar ką, prieš rėkiant. Ar darbo susirask kokio. Su depresijom nesu susidūrusi, bet tokį komentarą paskaičius galima galvoti, kad tai ne liga, o išsidirbinėjimas. Beje, labai mėgstu šaipytis iš savęs. Iš kitų - kiti gali supykti, o iš savęs lengva.
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 05, 13:35)
Siaubas, užjaučiu. Dabar nedirbi?

Nebedirbu. Išskridau pati, kol neišmetė, kai dar durnyne lankiausi (atsiprašau už grubų žodį, bet kad taip yra). Bet turėsiu prisiversti/pajėgti kažkur dirbti, nebus ką daryti.

OkoksSkirtumas, tai tikiu, kad neišsigalvoja ir geroką diskomfortą gyvenime sukelia. Tik kad čia gali pasiguosti nebent, kad va, kažkas gal., pvz., iš lovos neišlipa metus be itin svarbaus reikalo, tai tau dar nėra taip. Nes patarimams tai čia vargu ar kas minčių turės.
Jeigu Night turi 10mandarinų ir tris duoda Kazytei, o pati nusiperka dar 15 ir daugiau su niekuo nesidalina, tai kiek mandarinų turės Night?
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 05, 14:22)
OkoksSkirtumas, tai tikiu, kad neišsigalvoja ir geroką diskomfortą gyvenime sukelia. Tik kad čia gali pasiguosti nebent, kad va, kažkas gal., pvz., iš lovos neišlipa metus be itin svarbaus reikalo, tai tau dar nėra taip. Nes patarimams tai čia vargu ar kas minčių turės.
Jeigu Night turi 10mandarinų ir tris duoda Kazytei, o pati nusiperka dar 15 ir daugiau su niekuo nesidalina, tai kiek mandarinų turės Night?

Mintinai tikrai niekad nepasakysiu, reikia galvoti. Gal iki vakaro sumislinsiu ką nors, kažkas čia su dalyba, o gal atimtis, nežinau. Reik galvoti.
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 05, 14:32)
Mintinai tikrai niekad nepasakysiu, reikia galvoti. Gal iki vakaro sumislinsiu ką nors, kažkas čia su dalyba, o gal atimtis, nežinau. Reik galvoti.

Man atrodo, čia tu apsimetinėji. O šaipytis iš kitų tai tikrai moki.
Atsakyti