Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Night13 @ 2014 11 29, 14:49)
kaip nekeiksi savęs, kai nieko nesugebi... atrodo, rankos, kojos, galva vietoje, bet niekas neklauso, tartytum kasdien turi nešiotis šimtkilograminį akmenį, net jei tesistengi susišukuot. aš irgi dėl depresijų išėjau iš darbo. aišku, toks tas išėjimas, įtartinai ten klostės, gal būtų ir išmetę. nors dėl to nesigailiu, kad išsinešdinau. nežinau, kaip išlaikyti save, lyg ir bandau darbintis (dar neaišku, kaip baigsis), kur nebus žmonių, bet ar patį darbą pavešiu nežinau... nes susikaupimo ten reikės daugiau nei reikėjo. išeitis tik arba dirbti kažkur kažką kažkokiu būdu, kad ėdesiui bent ir stogui būtų, arba žudytis. arba laukti kol prie konteinerio badu nugaišiu nedirbdama. irgi išeitis.



Tikrai ne nieko nesugebi. Savęs keikimas tik dar į didesnę neviltį varo....Man irgi dažnai abydna, kad tokia patapau, bet...nu reikia išmokt save priimti, nepasikeisiu gi, netapsiu vėl tokia, kokia buvau, bet jei tik apgailestausiu dėl to ir graušiuosi, geriau nebus. Žudytis tai jau niekad nesižudyk, badu tikrai nemirsi, ne Afrika, jei ką , kruopomis trijų grūdų galiu pasidalinti su visomis, kurios norite, na nesivalgo mums jos nors tu ką biggrin.gif Gal kas moka skaniai išvirti, aš - ne.
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 01, 22:29)
Tikrai ne nieko nesugebi. Savęs keikimas tik dar į didesnę neviltį varo....Man irgi dažnai abydna, kad tokia patapau, bet...nu reikia išmokt save priimti, nepasikeisiu gi, netapsiu vėl tokia, kokia buvau, bet jei tik apgailestausiu dėl to ir graušiuosi, geriau nebus. Žudytis tai jau niekad nesižudyk, badu tikrai nemirsi, ne Afrika, jei ką , kruopomis trijų grūdų galiu pasidalinti su visomis, kurios norite, na nesivalgo mums jos nors tu ką biggrin.gif Gal kas moka skaniai išvirti, aš - ne.

Nu kad tikrai nesugebu, dėl to neperdedu. unsure.gif Tu tai ohoho man atrodo, kokią pažangą darai profesinėj srity, ar kaip tai pavadinti. Nerimauji, bet šį tą sugebi: ir šeima, ir tas, ir anas. Labai gražus nikas, beje. cool.gif Dėl bado, tikriausiai tu teisi, nemirsiu. biggrin.gif Kruopos nesivalgo ir man. doh.gif Kol kas. Tik kad kiek galvoju, nelabai matau išeičių. Dabar lyg geriau jaučiuosi, kažkiek pakrutu, tik va, ką su tais darbais daryti, man jau seniai neviltis. Kad man iki viešojo transporto stotelės, ar parduotuvės nueiti - nemenkas darbas, reikalaujantis pastangų. Gal čia ir tinginystės įmaišyta, aš nežinau, bet žiauriai niekam vis dar nebeturiu jėgų. Pvz., apsitvarkymas šiandien vyko dalimis. Galima per 15min buvo, kur aš "tvarkausi" pusdienį.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 02, 20:18)
Nu kad tikrai nesugebu, dėl to neperdedu.  unsure.gif Tu tai ohoho man atrodo, kokią pažangą darai profesinėj srity, ar kaip tai pavadinti. Nerimauji, bet šį tą sugebi: ir šeima, ir tas, ir anas. Labai gražus nikas, beje.  cool.gif  Dėl bado, tikriausiai tu teisi, nemirsiu.  biggrin.gif Kruopos nesivalgo ir man.  doh.gif Kol kas. Tik kad kiek galvoju, nelabai matau išeičių. Dabar lyg geriau jaučiuosi, kažkiek pakrutu, tik va, ką su tais darbais daryti, man jau seniai neviltis. Kad man iki viešojo transporto stotelės, ar parduotuvės nueiti  - nemenkas darbas, reikalaujantis pastangų. Gal čia ir tinginystės įmaišyta, aš nežinau, bet žiauriai niekam vis dar nebeturiu jėgų. Pvz., apsitvarkymas šiandien vyko dalimis. Galima per 15min buvo, kur aš "tvarkausi" pusdienį.



Ta pažanga buvo didesnė, kai buvau gimnazistė ir jauna studentė, o dabar....

su vaistais ir raminamais kažkaip gyvenu.

Ir ta "pažanga" neduoda tokių vaisų, kokių norėtųsi....Ir šiaip. Skaitau Vilio Normano knygą "Masturbacija", tai..... Tikrai galima visisškai desperacijai pasiduot. Pagal jį - viskas iliuzija ir gyvenimas - mėšlo krūva. Apie darbus irgi daug rašoma, paskaityk, jis ten nemažai konkrečių idėjų ir pvz aprašė, mažu padės tau, gal smulkia afesite patapsi lotuliukas.gif Aš net išsirašiau naudingą info biggrin.gif

Nikas kažkaip savaime gavosi, paskui klausiu vyro - o yra sepstynstygė gitara? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 03, 15:17)
Ta pažanga buvo didesnė, kai buvau gimnazistė ir jauna studentė, o dabar....

su vaistais ir raminamais kažkaip gyvenu.

Ir ta "pažanga" neduoda tokių vaisų, kokių norėtųsi....Ir šiaip. Skaitau Vilio Normano knygą "Masturbacija", tai..... Tikrai galima visisškai desperacijai pasiduot. Pagal jį - viskas iliuzija ir gyvenimas - mėšlo krūva. Apie darbus irgi daug rašoma, paskaityk, jis ten nemažai konkrečių idėjų ir pvz aprašė, mažu padės tau, gal smulkia afesite patapsi lotuliukas.gif Aš net išsirašiau naudingą info biggrin.gif

Nikas kažkaip savaime gavosi, paskui klausiu vyro - o yra sepstynstygė gitara? bigsmile.gif

Gerai, kad, pagaliau, ne iš dviejų žodžių nikas.
Negaunasi man knygas skaityt. unsure.gif Nors nedirbant, šį tą jau perskaičiau. Aš, kaip tikra krikščionė, noriu stambia aferiste tapti, ką čia smulkintis. lotuliukas.gif
Atsakyti
Seku temą, atradau panašių į savo minčių. Aš jaučiuosi užsisėdėjusi namie, nieko nebesugebanti, ieškausi darbo, bet jo nerandu, o ir baimė yra, kad nebesugebėsiu dirbti, aprėpti didelius informacijos srautus, mokytis... Studijuoju (nesusiję su darbine sritimi), bet prisiversdama nueinu į kai kurias paskaitas, nenoriu, neprisiverčiu pasimokyti namie, darbus darau atmestinai. Gyvenimo prasmė šiuo metu - miegas, miegu po 12 val. per parą. Daugiau - sėdėjimas prie kompo, minimalus tvarkymasis namie, "studijavimas", reti susitikimai... Prisiverčiu nueiti į sporto klubą, bet įtariu tuoj ir tas man atsibos ir pasidarys kančia doh.gif

Prisipasakojau apie save blush2.gif Tiesiog žinau, kad vienai daug sunkiau viską ištverti. Draugas nesupranta. Draugėms nesipasakoju. Ateitis atrodo be prošvaisčių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 03, 16:41)
Gerai, kad, pagaliau, ne iš dviejų žodžių nikas.
Negaunasi man knygas skaityt.  unsure.gif Nors nedirbant, šį tą jau perskaičiau. Aš, kaip tikra krikščionė, noriu stambia aferiste tapti, ką čia smulkintis.  lotuliukas.gif



tai kuriam tandemą smile.gif

ta knyga labai lengvai skaitosi, per dvi dienas neturėdama laiko perskaičiau.....alia dar nešiojuos tą tvaiką....
Papildyta:
QUOTE(deraramos @ 2014 12 03, 16:59)
Seku temą, atradau panašių į savo minčių. Aš jaučiuosi užsisėdėjusi namie, nieko nebesugebanti, ieškausi darbo, bet jo nerandu, o ir baimė yra, kad nebesugebėsiu dirbti, aprėpti didelius informacijos srautus, mokytis... Studijuoju (nesusiję su darbine sritimi), bet prisiversdama nueinu į kai kurias paskaitas, nenoriu, neprisiverčiu pasimokyti namie, darbus darau atmestinai. Gyvenimo prasmė šiuo metu - miegas, miegu po 12 val. per parą. Daugiau - sėdėjimas prie kompo, minimalus tvarkymasis namie, "studijavimas", reti susitikimai... Prisiverčiu nueiti į sporto klubą, bet įtariu tuoj ir tas man atsibos ir pasidarys kančia doh.gif

Prisipasakojau apie save blush2.gif Tiesiog žinau, kad vienai daug sunkiau viską ištverti. Draugas nesupranta. Draugėms nesipasakoju. Ateitis atrodo be prošvaisčių g.gif



Bet tai sugebi studijuot.

Kodėl užsisėdėjai namie, ilgai?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Digse: 03 gruodžio 2014 - 21:34
QUOTE(Digse @ 2014 12 03, 21:33)



4u.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2014 12 03, 21:33)

4u.gif

QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 03, 20:39)
Bet tai sugebi studijuot.

Kodėl užsisėdėjai namie, ilgai?

įstojus dar buvo geresnė būsena, turėjau darbą... Dabar jau kelintas mėnuo namie. Sugebu studijuot, nes nereiklios studijos, tą paskaityt, į seminarą nueit... Užsisėdėjau, nes nerandu darbo verysad.gif Bet kokio ieškot gyvenimas neverčia, o normalesniam turbūt jau aš netinku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2014 12 03, 21:36)
Bet kokio ieškot gyvenimas neverčia, o normalesniam turbūt jau aš netinku unsure.gif


Aš irgi niekam netinku. Ir per sena ką nors keisti. Tu turbūt dar jauna, vilčių yra.
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2014 12 03, 21:36)
4u.gif
įstojus dar buvo geresnė būsena, turėjau darbą... Dabar jau kelintas mėnuo namie. Sugebu studijuot, nes nereiklios studijos, tą paskaityt, į seminarą nueit... Užsisėdėjau, nes nerandu darbo verysad.gif Bet kokio ieškot gyvenimas neverčia, o normalesniam turbūt jau aš netinku unsure.gif




QUOTE(kliomba @ 2014 12 04, 01:17)
Aš irgi niekam netinku. Ir per sena ką nors keisti. Tu turbūt dar jauna, vilčių yra.



Meskit iš galvos ir burnos tokius žodžius. Aišku, kad tinkat, reikia išvis džiaugtis, kad norit dirbti. Kelintas mėnuo namie - dar nedaug. Jei jauti, kad reikia veiklos, stenkis save išjudint...

Kliomba, nu nu tai jo, senutė, ir dantys jau sudėti.....tau nežinau, ką patarti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 04 gruodžio 2014 - 08:35
QUOTE(deraramos @ 2014 12 03, 16:59)
Draugas nesupranta. Draugėms nesipasakoju. Ateitis atrodo be prošvaisčių g.gif

dziaukis kad drauga turi
o supras gal cia
manes ir drauges nesupranta
Atsakyti