Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(kliomba @ 2014 11 28, 21:31)
- Aš tikiu, kad gali praeiti visiškai, bet tik tam tikrais atvejais, turbūt retai. Na būna tokia situacinė depresija, kur grynai dėl kokios nors aiškios priežasties, o šiaip pagal charakterį tam žmogui nebūdinga. O daugeliu atvejų netikiu kad "pagyjama". Čia kaip ir asmenybės bruožas, ar kodas, ar kaip pavadint. Yra ir viskas. Bet kad tarpais jaustis visai neblogai įmanoma, tai taip.
- Tai čia ne tik depresikai storėja smile.gif Jaučiasi turbūt kaip kas. Aš labai plona tai niekad nebuvau. Bet per patį pablogėjimą prigaugau turbūt daugiau nei 10 kilų. Nieko nejaučiau ir net nelabai suvokiau, nes tuo metu svarbiau buvo tik kaip ištvert ir išgyvent. Bet kai pradėjau atsitokėt, tai ir tas storumas pasijautė. Ne tiek smarkiai dėl atrodymo, bet šiaip kažkokia nepaslanki jaustis ėmiau.

Tai vat būtent, tokią lengvą depresiją, manau, patyręs yra neretas, po netekčių, ligų, stresinių situacijų ir pan. O kad išgydoma sunki, aš jau nebetikiu. Beveik. smile.gif

QUOTE(BFH @ 2014 11 28, 22:10)
o kai atkirčiai yra trigubai ilgesni nei remisija, kaip tada?

O ką darai, kaip gydaisi? Aš tai atradau vaistus, kurie tinka, ir vėl pradėsiu terapiją lankyt, kurią buvau metus, bet man ji tikrai padėjo.
Kadangi tema depresijos, tai pazysiu: nu jau kaip skauda dantį, prisigėriau ibuprofeno, ketanovo, vis tiek plėšte plėšia, kaip išsimiegot verysad.gif Visa laimė, kad rytoj pas gydytoją.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 11 28, 21:02)

O kiek priaugai? Man įdomu, kaip jaučiasi žmogus, kuris ilgą laiką buvo labai plonas, o paskui sustorėjo. Aš pati dabar labai plona, liesa tiksliau būtų, man gerai, bet jau kaip tie komentarai užknisa. doh.gif

nesakysiu, stora neatrodau, bet jauciuosi tai blogai, nes man tas plonumas labai patiko, grazu man lentos unsure.gif
komentarai ir mane uzknisdavo
bet zinok komentarai ''ooo pasitaisius'' uzknistu labiau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 11 28, 21:02)
Aš sergu jau 9 metus, pažįstu nemažai sergančių, ir netikiu, kad galima pagyti. Bet jaustis gerai tikrai įmanoma.


AD geri ištisai ar su pertraukomis?
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 11 28, 22:02)
Aš sergu jau 9 metus, pažįstu nemažai sergančių, ir netikiu, kad galima pagyti. Bet jaustis gerai tikrai įmanoma. Tik atkryčius kažkaip atkentėt reikia. Visa laimė, kad jie pas mane vis lengvesni.

Kaip gerai. Man atvirkščiai. Tas reikalas sunkėja ir ilgėja. Visus šiuos metus miriau lėta mirtimi lovoje. Vos bepasikeliu. Priešui nelinkėčiau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 29, 08:41)
nesakysiu, stora neatrodau, bet jauciuosi tai blogai, nes man tas plonumas labai patiko, grazu man lentos  unsure.gif
komentarai ir mane uzknisdavo
bet zinok komentarai ''ooo pasitaisius'' uzknistu labiau laugh.gif


Aš esu buvus visokia, tai priekaištai dėl antsvorio labai skaudindavo, dėl kūdumo ne, nes pati sau patinku. Tik vat pradėjau susitikinėt su vaikinu, tai jam vis mano svoris kliūna. Bet susitikinėja kažkodėl.
QUOTE(mansunku @ 2014 11 29, 11:46)
AD geri ištisai ar su pertraukomis?


Dabar jau ištisai. Kelis kartus buvau metus, atkrisdavau. Aišku, aš labai norėčiau jų negert, bet ką jau čia padarysi, tenka susitaikyt.
QUOTE(Night13 @ 2014 11 29, 12:21)
Kaip gerai. Man atvirkščiai. Tas reikalas sunkėja ir ilgėja. Visus šiuos metus miriau lėta mirtimi lovoje. Vos bepasikeliu. Priešui nelinkėčiau.  verysad.gif
Labai gerai nėra. Ar bent numanai priežastį tokios savijautos?

Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 11 29, 13:37)


gerai čia pacitavai. smile.gif

numanau, bet ir protu suvokiu, kad tai nėra priežastis tokiai savijautai. joks statistinis lietuvis dėl tokių priežasčių nedepresuotų. nupuolu labiau ir po menkiausio streso. o kartais ir nereikia net streso, savaime duobė pagilėja, kuri negili jau nebūna seniai. dabar geriau kažkiek, nes nebedirbu, va, ir čia rašinėju. tai bent namuose pašliaužioju šiek tiek.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 11 29, 13:34)
gerai čia pacitavai. smile.gif

numanau, bet ir protu suvokiu, kad tai nėra priežastis tokiai savijautai. joks statistinis lietuvis dėl tokių priežasčių nedepresuotų. nupuolu labiau ir po menkiausio streso. o kartais ir nereikia net streso, savaime duobė pagilėja, kuri negili jau nebūna seniai. dabar geriau kažkiek, nes nebedirbu, va, ir čia rašinėju. tai bent namuose pašliaužioju šiek tiek.

Aha, tikrai gerai biggrin.gif Skubėjau pas dantistą.
Aš lygiai taip pat jaučiuosi tuo nestatistiniu lietuviu, dirbdama pervargstu nuo emocijų ir žmonių. Iš vieno darbo dėl to ir išėjau, nes tiesiog neatlaikiau visų ten buvusių intrigų, atkritau. Paskui dirbau viena, vėl negerai, bendravimo trūksta biggrin.gif Iš sėdėjimo namuose irgi nieko gero. Ar turi planų, ką darysi, kuo užsiimsi?
Dar man atrodo, kad tau reikėtų nesmerkti savęs už tą mažesnį gebėjimą prisitaikyt, ar kaip čia įvardint. Nors pati irgi vis pakeiksnoju save.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 29 lapkričio 2014 - 14:17
QUOTE(Lining @ 2014 11 29, 15:15)
Aha, tikrai gerai  biggrin.gif Skubėjau pas dantistą.
Aš lygiai taip pat jaučiuosi tuo nestatistiniu lietuviu, dirbdama pervargstu nuo emocijų ir žmonių. Iš vieno darbo dėl to ir išėjau, nes tiesiog neatlaikiau visų ten buvusių intrigų, atkritau. Paskui dirbau viena, vėl negerai, bendravimo trūksta  biggrin.gif Iš sėdėjimo namuose irgi nieko gero. Ar turi planų, ką darysi, kuo užsiimsi?
Dar man atrodo, kad tau reikėtų nesmerkti savęs už tą mažesnį gebėjimą prisitaikyt, ar kaip čia įvardint. Nors pati irgi vis pakeiksnoju save.

kaip nekeiksi savęs, kai nieko nesugebi... atrodo, rankos, kojos, galva vietoje, bet niekas neklauso, tartytum kasdien turi nešiotis šimtkilograminį akmenį, net jei tesistengi susišukuot. aš irgi dėl depresijų išėjau iš darbo. aišku, toks tas išėjimas, įtartinai ten klostės, gal būtų ir išmetę. nors dėl to nesigailiu, kad išsinešdinau. nežinau, kaip išlaikyti save, lyg ir bandau darbintis (dar neaišku, kaip baigsis), kur nebus žmonių, bet ar patį darbą pavešiu nežinau... nes susikaupimo ten reikės daugiau nei reikėjo. išeitis tik arba dirbti kažkur kažką kažkokiu būdu, kad ėdesiui bent ir stogui būtų, arba žudytis. arba laukti kol prie konteinerio badu nugaišiu nedirbdama. irgi išeitis.
Atsakyti
sveiki.ar priimsite naujoke? pries du metus man diagnozuota 32.1 diagnoze.vidutinio sunkumo depresija.vartojau sertralina.net nezinau ar buvo kiek geriau.pastoviai jausdavau nerima.buvo ir neblogu dienu.paskui radau darba.pries tai buvau bedarbe. tad kai pradejau dirbti nustojau lankytis pas psichiatra ir vaistu nebegeriau.ir kazkaip nereikejo ju.daug dirbau.paskui vyras vaikas namai.sukausi kazkaip.dabar jau metai kaip nedirbu.nes del stuburo skausmu nepajegiau dirbti.siuo metu labai nekaip jauciuosi.pastovus nerimas itampa.
Atsakyti
nu va, pagaliau aš jau kita smile.gif
Atsakyti
Aš gydausi tik metus...bet taip, bangavimai nerealūs...būna, kad atrodoo taip gerai, šypsotis pradedi (nesakau, kad jaučiuosi žmogum, bet tokia plaukianti be neigiamų emocijų)...o kartais taip įkrentu į dugną, kad net noro nėra kapanotis į viršų...
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 11 29, 12:37)
Dabar jau ištisai. Kelis kartus buvau metus, atkrisdavau. Aišku, aš labai norėčiau jų negert, bet ką jau čia padarysi, tenka susitaikyt.


Kokius geri? Kokia dozė? Ar tik vienus vaistus?
Atsakyti