Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

nu ir nika pasirinkai doh.gif
jau zinau dabar
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 28, 08:45)
nu ir nika pasirinkai  doh.gif
jau zinau dabar



Norėjau tada kuo bjauresnio. aš tave pakviečiau facebooke draugaut, priėmei. Identifikuoji?
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 27, 20:19)
tik kad jau senatve, be dantu be plauku be nagu stora  unsure.gif  ir dar trenkta, kas i mane ziures


Jo jo, labiausiai tai stora smile.gif
Ne į tokias trenktas žiūri, patikėk.
Atsakyti
QUOTE(Kukuzbezdė @ 2014 11 28, 10:11)
Norėjau tada kuo bjauresnio. aš tave pakviečiau facebooke draugaut, priėmei. Identifikuoji?


jo zinau
QUOTE(kliomba @ 2014 11 28, 10:19)
Jo jo, labiausiai tai stora smile.gif
Ne į tokias trenktas žiūri, patikėk.

tu manes dabar nematei unsure.gif
Atsakyti
na va po biški visos su stažu suplaukia atgal unsure.gif
vat ir tikėk pasakom kad įmanoma visiškai pagyti nuo šitos bjaurasties
Atsakyti
QUOTE(BFH @ 2014 11 28, 14:07)
na va po biški visos su stažu suplaukia atgal  unsure.gif
vat ir tikėk pasakom kad įmanoma visiškai pagyti nuo šitos bjaurasties

O tu pati kaip? Kaip tavo mažė auga?
-----
Aš tai ir be nikų identifikacijos lengvai atspėju, kas yra kas. Net jeigu ir pasikeičia rašymo stiliukas, vis tiek kažkoks identifikatorius pralenda, paskaičius kelis komentarus.
---
Ondatra, grįžai 4u.gif
Tavo storumas - tai 40kg plius 3 priaugai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BFH @ 2014 11 28, 14:07)
na va po biški visos su stažu suplaukia atgal  unsure.gif
vat ir tikėk pasakom kad įmanoma visiškai pagyti nuo šitos bjaurasties

pasakom isvis tiket nereikia

QUOTE(Pinot noir @ 2014 11 28, 15:18)

Tavo storumas - tai 40kg plius 3 priaugai? smile.gif

tikrai ne, daug daugiau
Atsakyti
QUOTE(Kukuzbezdė @ 2014 11 28, 08:15)
Jo, jo senatvė, gal ir pensiją jau moka?

Tas ir yra, kad tu jaunai atrodai, graži, taip kad viskas prieš akis, daugiau eik į žmonesir rasi vyrą smile.gif

Aš Nerimo fėja, jei ką tai sako cool.gif
Papildyta:
aš ir tavęs g.gif

Anksciau buvau labai liudnas greblys,poto greblys ir lopeta...
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 11 28, 18:32)
Anksciau buvau labai liudnas greblys,poto greblys ir lopeta...



Jasna.

Atsakyti
QUOTE(BFH @ 2014 11 28, 14:07)
na va po biški visos su stažu suplaukia atgal  unsure.gif
vat ir tikėk pasakom kad įmanoma visiškai pagyti nuo šitos bjaurasties

Aš sergu jau 9 metus, pažįstu nemažai sergančių, ir netikiu, kad galima pagyti. Bet jaustis gerai tikrai įmanoma. Tik atkryčius kažkaip atkentėt reikia. Visa laimė, kad jie pas mane vis lengvesni.

QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 28, 16:05)
pasakom isvis tiket nereikia
tikrai ne, daug daugiau

O kiek priaugai? Man įdomu, kaip jaučiasi žmogus, kuris ilgą laiką buvo labai plonas, o paskui sustorėjo. Aš pati dabar labai plona, liesa tiksliau būtų, man gerai, bet jau kaip tie komentarai užknisa. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 11 28, 21:02)
-ir netikiu, kad galima pagyti. Bet jaustis gerai tikrai įmanoma. Tik atkryčius kažkaip atkentėt reikia.

-O kiek priaugai? Man įdomu, kaip jaučiasi žmogus, kuris ilgą laiką buvo labai plonas, o paskui sustorėjo.


- Aš tikiu, kad gali praeiti visiškai, bet tik tam tikrais atvejais, turbūt retai. Na būna tokia situacinė depresija, kur grynai dėl kokios nors aiškios priežasties, o šiaip pagal charakterį tam žmogui nebūdinga. O daugeliu atvejų netikiu kad "pagyjama". Čia kaip ir asmenybės bruožas, ar kodas, ar kaip pavadint. Yra ir viskas. Bet kad tarpais jaustis visai neblogai įmanoma, tai taip.
- Tai čia ne tik depresikai storėja smile.gif Jaučiasi turbūt kaip kas. Aš labai plona tai niekad nebuvau. Bet per patį pablogėjimą prigaugau turbūt daugiau nei 10 kilų. Nieko nejaučiau ir net nelabai suvokiau, nes tuo metu svarbiau buvo tik kaip ištvert ir išgyvent. Bet kai pradėjau atsitokėt, tai ir tas storumas pasijautė. Ne tiek smarkiai dėl atrodymo, bet šiaip kažkokia nepaslanki jaustis ėmiau.
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 11 28, 16:18)
O tu pati kaip? Kaip tavo mažė auga?



Mažė gerai auga smile.gif o aš įvairiai-nuo super blogai iki pakenčiamai. Kaip tu laikaisi? Kaip tavo zbitkininkas, turbut jau visas patinas?
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 28, 17:05)
pasakom isvis tiket nereikia

tikėt reikia tik savim unsure.gif

QUOTE(Lining @ 2014 11 28, 22:02)
Aš sergu jau 9 metus, pažįstu nemažai sergančių, ir netikiu, kad galima pagyti. Bet jaustis gerai tikrai įmanoma. Tik atkryčius kažkaip atkentėt reikia. Visa laimė, kad jie pas mane vis lengvesni.


o kai atkirčiai yra trigubai ilgesni nei remisija, kaip tada?
Atsakyti