Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(BFH @ 2014 11 25, 14:47)
kad galva skauda-negerai.. o del senos mergos tai gal dar nieko.. niekada negali zinot kaip geriau butu  unsure.gif

as zinau kad geriau ne vienai unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, perskaičiau maždaug viską, ka rašėt.

Man šūduva, geriu ir ieškau artimų sielų, bet, kaip tyčia, tyla. Tad atėjau pas jus.

Nebesusigaudau, kuri yra kuri, žinau tik Ondatrą, Klombą, jei nemaišau, dar vieną ir viskas unsure.gif O jūs žinot, kas aš esu? unsure.gif

Naujokės, labas.

Ypač užjaučiu pogimdyvines depresikes, aš patyriau po abiejų vaikų ypač stiprias, iki psichozių, ligoninių, etc, ačiū, daugiau neištverčiau, esu tikinti,bet......jei "užkibtų", gal pasmerkčiau save nuodėmei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukuzbezdė: 26 lapkričio 2014 - 17:42
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 25, 14:57)
as zinau kad geriau ne vienai  unsure.gif


Aš irgi taip žinau. Savo noru niekad nesirinkčiau kitaip.
Ar tas gerumas buvo su tuo susijęs?
Papildyta:
QUOTE(Kukuzbezdė @ 2014 11 26, 17:41)
Man šūduva, geriu ir ieškau artimų sielų, bet, kaip tyčia, tyla. Tad atėjau pas jus.



Ką geri? smile.gif
Matyt tas kurias tu žinai, tos tave žino. O kitos abejoju, tos kurios naujos.
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 11 26, 22:29)
Aš irgi taip žinau. Savo noru niekad nesirinkčiau kitaip.
Ar tas gerumas buvo su tuo susijęs?
Papildyta:
Ką geri? smile.gif
Matyt tas kurias tu žinai, tos tave žino. O kitos abejoju, tos kurios naujos.



Ai, vyną, kokteilį alaus, tai kad žinojau tris kartus daugiau, o dabar nikai pasikeitę ir nebesugaudau, ir išvis - gal dalis senųjų nebesilanko.....
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 11 26, 22:29)
Aš irgi taip žinau. Savo noru niekad nesirinkčiau kitaip.
Ar tas gerumas buvo su tuo susijęs?


taip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 11 25, 14:20)
Visa skalė. Bet smagu kad ir gerai pabuvo.
O čia chebra išsilaksčius, matyt visoms neblogai. Retkarčiais vos sukruta kas nors.

Man pastaruoju metu nelabai gerai. Visada per pablogėjimus nerimas kankindavo, o dabar toks nuovargis, beprasmybė, rankos niekam nekyla. Tik tiek, kad priežastis žinau, reikėtų jas spręst, tik kaip, kai rankos nekyla? biggrin.gif

QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 25, 14:57)
as zinau kad geriau ne vienai  unsure.gif

Tai dar nereiškia, kad visą laiką būsi viena.

QUOTE(Kukuzbezdė @ 2014 11 26, 17:41)
Sveikos, perskaičiau maždaug viską, ka rašėt.

Man šūduva, geriu ir ieškau artimų sielų, bet, kaip tyčia, tyla. Tad atėjau pas jus.

Nebesusigaudau, kuri yra kuri, žinau tik Ondatrą, Klombą, jei nemaišau, dar vieną ir viskas unsure.gif  O jūs žinot, kas aš esu? unsure.gif



Aš tai nežinau, kas tu. Pati naujoke nesijaučiu, bet tikriausiai dar esu.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 11 27, 13:01)
Man pastaruoju metu nelabai gerai. Visada per pablogėjimus nerimas kankindavo, o dabar toks nuovargis, beprasmybė, rankos niekam nekyla. Tik tiek, kad priežastis žinau, reikėtų jas spręst, tik kaip, kai rankos nekyla? biggrin.gif


Man visaip buvo. Šie metai netgi visai įdomūs, buvo ir gerų dalykų. Jaučiau net akimirkos laimes keletą kartų smile.gif Bandau skaičiuot, gal keturis kartus lėktuvais skraidžiau, kartą netgi visai viena. Ir keliavau viena. Visa tai po ilgo ilgo laiko negalėjimo to daryt. Džiaugiuosi kad sugebėjau darbe buvusiam trumpam padirbt, be jokių nuoskaudų ir net su gera nuotaika. Sunku tik kad tie lengvesni kvėpavimai nesilaiko nuolat. Vis tiek kritinėju karts nuo karto. Bet ir man pagaliau tarpams pavyko nuo čia atsiribot, net poreikio nebūdavo. Gal ir pasiekimas, nes jaučiu čia vienintelė iš tų seniausiųjų buvau čia užstrigus iki pat išsivaikščiojimo smile.gif
Dabar kiek blogiau. Daugiau beprasmybės, tiksliau baimės, nes kaip visada nesugebu išspręst dilemų, ir dingsta visos jėgos bei pasitikėjimas. Norisi nugrimzt ir nieko nematyt.

Papildyta:
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 27, 09:30)


Liūdna, jeigu buvo ir nebėra. Bet gal dabar turėsi daugiau vilčių, kad kada nors vėl bus.
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 11 27, 16:47)
Man visaip buvo. Šie metai netgi visai įdomūs, buvo ir gerų dalykų. Jaučiau net akimirkos laimes keletą kartų smile.gif Bandau skaičiuot, gal keturis kartus lėktuvais skraidžiau, kartą netgi visai viena. Ir keliavau viena. Visa tai po ilgo ilgo laiko negalėjimo to daryt. Džiaugiuosi kad sugebėjau darbe buvusiam  trumpam padirbt, be jokių nuoskaudų ir net su gera nuotaika. Sunku tik kad tie lengvesni kvėpavimai nesilaiko nuolat. Vis tiek kritinėju karts nuo karto. Bet ir man pagaliau tarpams pavyko nuo čia atsiribot, net poreikio nebūdavo. Gal ir pasiekimas, nes jaučiu čia vienintelė iš tų seniausiųjų buvau čia užstrigus iki pat išsivaikščiojimo smile.gif
Dabar kiek blogiau. Daugiau beprasmybės, tiksliau baimės, nes kaip visada nesugebu išspręst dilemų, ir dingsta visos jėgos bei pasitikėjimas. Norisi nugrimzt ir nieko nematyt.


Kritinėsim, matyt visą gyvenimą. Man irgi būna gerų periodų, tada jaučiuosi labai laiminga, nes yra su kuo palygint smile.gif O tu turi baimę skristi? Man tai labai patinka tas jausmas, kai lėktuvas kyla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 11 27, 13:01)
Man pastaruoju metu nelabai gerai. Visada per pablogėjimus nerimas kankindavo, o dabar toks nuovargis, beprasmybė, rankos niekam nekyla. Tik tiek, kad priežastis žinau, reikėtų jas spręst, tik kaip, kai rankos nekyla? biggrin.gif
Tai dar nereiškia, kad visą laiką būsi viena.
Aš tai nežinau, kas tu. Pati naujoke nesijaučiu, bet tikriausiai dar esu.


Tai susipaŽinsim, aš 2010 rudenį prisijungiau čia.....Kitu niku.intenstviai "gyvenau " forume vienus metus, man tai buvo didžiulė atrama, gal net vienintelė, be vaistų ir ligoninių.
QUOTE(kliomba @ 2014 11 27, 16:47)
Man visaip buvo. Šie metai netgi visai įdomūs, buvo ir gerų dalykų. Jaučiau net akimirkos laimes keletą kartų smile.gif Bandau skaičiuot, gal keturis kartus lėktuvais skraidžiau, kartą netgi visai viena. Ir keliavau viena. Visa tai po ilgo ilgo laiko negalėjimo to daryt. Džiaugiuosi kad sugebėjau darbe buvusiam  trumpam padirbt, be jokių nuoskaudų ir net su gera nuotaika. Sunku tik kad tie lengvesni kvėpavimai nesilaiko nuolat. Vis tiek kritinėju karts nuo karto. Bet ir man pagaliau tarpams pavyko nuo čia atsiribot, net poreikio nebūdavo. Gal ir pasiekimas, nes jaučiu čia vienintelė iš tų seniausiųjų buvau čia užstrigus iki pat išsivaikščiojimo smile.gif
Dabar kiek blogiau. Daugiau beprasmybės, tiksliau baimės, nes kaip visada nesugebu išspręst dilemų, ir dingsta visos jėgos bei pasitikėjimas. Norisi nugrimzt ir nieko nematyt.

Papildyta:
Liūdna, jeigu buvo ir nebėra. Bet gal dabar turėsi daugiau vilčių, kad kada nors vėl bus.



Kaip smagu dėl tavęs wub.gif Tikiuos tas "kiek blogiau" vėl ateis iki tų laimės išgyvenamų akimirkų ir skrydžių. Pavydžiu kelionių, o dar vienai bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 27, 09:30)



Laikykis, išsilaižei žaizdas?

Svarbu žinai, kad nori ryšio, kad nori susiet savo gyvenimą, matysi, ateis laikas, bus ir vaikas... (ne apie vaikus čia).

P.S. Keisiu niką, užtenka čia bezdėt cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukuzbezdė: 27 lapkričio 2014 - 18:19
QUOTE(kliomba @ 2014 11 27, 16:47)
Papildyta:
Liūdna, jeigu buvo ir nebėra. Bet gal dabar turėsi daugiau vilčių, kad kada nors vėl bus.

kad zinok ne, kazkiap gryzau i ta niekada nieko gero, o rytojau neisausk

QUOTE(Kukuzbezdė @ 2014 11 27, 18:18)

Laikykis, išsilaižei žaizdas?

Svarbu žinai, kad nori ryšio, kad nori susiet savo gyvenimą, matysi, ateis laikas, bus ir vaikas... (ne apie vaikus čia).

P.S. Keisiu niką, užtenka čia bezdėt cool.gif

jo, issilaiziau, ir labai lengvai palyginus

noriu tai as visada, tik kad jau senatve, be dantu be plauku be nagu stora unsure.gif ir dar trenkta, kas i mane ziures

aha keisk sitas negrazus
o kas tu buvai?as neatrenku g.gif
Atsakyti
As ir neatrenku... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 27, 20:19)
kad zinok ne, kazkiap gryzau i ta niekada nieko gero, o rytojau neisausk
jo, issilaiziau, ir labai lengvai palyginus

noriu tai as visada, tik kad jau senatve, be dantu be plauku be nagu stora  unsure.gif  ir dar trenkta, kas i mane ziures

aha keisk sitas negrazus
o kas tu buvai?as neatrenku  g.gif



Jo, jo senatvė, gal ir pensiją jau moka?

Tas ir yra, kad tu jaunai atrodai, graži, taip kad viskas prieš akis, daugiau eik į žmonesir rasi vyrą smile.gif

Aš Nerimo fėja, jei ką tai sako cool.gif
Papildyta:
QUOTE(meja82meja @ 2014 11 28, 00:54)
As ir neatrenku... cool.gif



aš ir tavęs g.gif
Atsakyti