Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(meja82meja @ 2014 11 24, 07:23)
gal keisti vaistus...?
mane paveike kazkaip tos studentes nuzudymas ir isprievartavimas...taip aiskiai prisiminiau save,as juk ir tranzavau...ir galejo baigtis ne tik isprievartavimu.galvoj sukas dvejopos mintys-kad man pasiseke ,nes as gyva ir kad pasiseke jai,nes kam gyvent isprievartautai...nu zodziu...zinau,kad visu situacijos ir patirtys skirtingos po tokiu dalyku,bet kiekvienas isprievartavimas man primena tai kas nutiko man...  verysad.gif

Suprantu tave, nors man tai įvyko labai seniai, tačiau po kiekvieno tokio nutikimo tai iškyla iš atminties, tarsi tai būtų vakar, bet tuo metu labai džiaugiausi, kad paliko gyvą...ir vis dar kaltinu save...nors realiai suvokiu, kad tuo metu nieko negalėjau padaryti kitaip... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 11 19, 08:17)
Vargšai artimieji, vienu metu maniau, kad mane užmigdyti būtų humaniškiau ir mano, ir jų atžvilgiu;


Malonu Tave skaityti.Net linksmiau pasidarė. Aš taip ,manau, kiekvieną sušiktą rudenį.Man taip būna bloga, kad geriau numirti negu gyventi. Šiuo metu jau,atrodo, šiais metais kapstausi į viršų.
O darbe biuletenį dėl depresijos imi? Kiek laiko, jei imi? Jei aš pasiimčiau 6 savaitėms biuletenį, kitais metais nebedirbčiau, nes bijotų, kad kitą rudenį vėl pasiimsiu. Gerai, kad Tu gali atvirai kalbėti apie depresiją, aš tik šeimoje ir tai manęs nelabai nori klausytis. Vyras,mano, kad aš sau leidžiu sirgti,o turiu neleisti.
O darbe nebijo, kad gali dėl depresijos negalėti atlikti tinkamai darbo?
Mano depresija susijusi su darbu.Kai buvau vaiko auginimo atostogose - nesirgau.Darbo keisti negaliu, nes bet koks darbas - stresas ir jo keitimas - stresas. Norėčiau sugebėti pakeisti požiūrį, nes man sergant nuolat sukasi mintys, kad mane išmes iš darbo, kito nerasiu, neturės šeima, ko valgyti, makėti už butą ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 11 23, 00:20)
Kuo dar gydytis, jei kalbos ir vaistai beveik nedaro poveikio.  verysad.gif

nusipjaut galva unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 24, 16:22)
nusipjaut galva  unsure.gif

Kokie tavo papai dideli.
Atsakyti
QUOTE(mansunku @ 2014 11 24, 10:44)
  Mano depresija susijusi su darbu.Kai buvau vaiko auginimo atostogose - nesirgau.


Tai bent žinai su kuo susijusi. Gali ieškot kas konkrečiai tame procese taip blogai veikia, ir kodėl.
Papildyta:
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 24, 15:22)
nusipjaut galva  unsure.gif


Ar čia tu? smile.gif
Atsakyti
aš aš, kas gi kitas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 25, 11:36)
aš aš, kas gi kitas  smile.gif


oooo žiūrkius grįžo-pasiilgau user posted image . kaip tu?
Atsakyti
QUOTE(BFH @ 2014 11 25, 11:27)
oooo žiūrkius grįžo-pasiilgau user posted image . kaip tu?

buvo gerai, geriau, blogai, dabar apynormaliai unsure.gif
skauda galva ir as sena merga unsure.gif
Atsakyti
Uzeikit pas mus 4u.gif
http://www.supermama...howtopic=987176

mes ten irgi tom paciom bedom dalinames ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 25, 11:43)
buvo gerai, geriau, blogai, dabar apynormaliai  unsure.gif


Visa skalė. Bet smagu kad ir gerai pabuvo.
O čia chebra išsilaksčius, matyt visoms neblogai. Retkarčiais vos sukruta kas nors.
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 11 25, 15:20)
Visa skalė. Bet smagu kad ir gerai pabuvo.
O čia chebra išsilaksčius, matyt visoms neblogai. Retkarčiais vos sukruta kas nors.

Arba blogai ir negali atsikelt iš lovos
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 25, 12:43)
buvo gerai, geriau, blogai, dabar apynormaliai  unsure.gif
skauda galva ir as sena merga  unsure.gif


kad galva skauda-negerai.. o del senos mergos tai gal dar nieko.. niekada negali zinot kaip geriau butu unsure.gif
Atsakyti