Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(mansunku @ 2014 11 10, 09:23)
  Nors vis tiek pas psichiatrą eiti būtina, jei sergi, ir vaistus gerti reikia ir , jei neįmanoma, imti biuletenį, nes kitaip galima ir numirti.


Bet tai uzdaras ratas. Nes tokios darbovietes prie plintancios depresijos tik prisideda. O statistiskai bent jau pas mus depresiku tiek daug, kad greit neliks kam dirbt, jei visus atleidines.
Man atrodo, kad lengvos formos depresikai, arba daugmaz pagije, kai kuriose srityse kaip darbuotojai yra kaip tik neblogi. Ten kur reikia jautrumo, kurybingumo. Nes tai dazniau protinguju liga. Tik va su disciplina jiems sunkiau.
Atsakyti
Gal kam nors kiek nors padės: 4u.gif

http://www.delfi.lt/...s.d?id=66378966
Atsakyti
Labukas 4u.gif prieš porą mėn.pakeičiau vaistus iš citalopramo į Cymbalt...geriant cymbalt antrą mėn žiauriai pablogėjo, vakar išrašė papildomai valdoxan'o vakarui, vakar išgėriau...ar gali būti, kad šiandien jau lengviau kvėpuot? gal čia tik įsitikinimas? kam nors taip yra buvę?
Atsakyti
QUOTE(ikiuke @ 2014 11 13, 09:39)
Labukas  4u.gif prieš porą mėn.pakeičiau vaistus iš citalopramo į Cymbalt...geriant cymbalt antrą mėn žiauriai pablogėjo, vakar išrašė papildomai valdoxan'o vakarui, vakar išgėriau...ar gali būti, kad šiandien jau lengviau kvėpuot? gal čia tik įsitikinimas? kam nors taip yra buvę?

Valdoxanas reguliuoja miego ir budrumo ciklą, tai nenustebčiau, kad pagerėjo, gal tiesiog pailsėjai tinkamai. Yra žmonių, kuriems V labai tinka ir jį giria.
O dėl Cymbaltos, tai nesuprantu, kaip dar skiria jį, niekam dar nebuvo geriau nuo jo, kiek teko girdėti, tik pradžioj.
Atsakyti
Sveikos, nežinau, ar į teisingą temą papuoliau, esu sukūrus savo atskirą 4u.gif Mane kamuoja nerimo sutrikimas, o pagal savo dabartinę būseną lengvai sau diagnozuočiau depresiją, nors žinau, kad taip nedaroma paprastai. Visoms sergančioms linkiu pagerėjimo 4u.gif
Atsakyti
laba, atsiprasau kad isiverziau i mergaiciu tema, bet vyrams sergantiems depresija pasirinkimas mazas. 2010 metais buvau apsirges sia liga, isbandziau viska, ka galima isbandyti slapta, neissiduodant aplinkiniams ir seimai. tada atsitiktinai uzklydau i sia tema ir buvau maloniai nustebintas. is tikruju kiekviena rudeni man buna paumejimai, bet siemet dar laikausi. pastebejau, kad depresija visa laika gludi viduje ir tik laukia progos islysti. bendravimas man labai padeda, ir dar smagu butu jeigu kam nors padeciau sveikti
Atsakyti
QUOTE(ikiuke @ 2014 11 13, 10:39)
Labukas  4u.gif prieš porą mėn.pakeičiau vaistus iš citalopramo į Cymbalt...geriant cymbalt antrą mėn žiauriai pablogėjo, vakar išrašė papildomai valdoxan'o vakarui, vakar išgėriau...ar gali būti, kad šiandien jau lengviau kvėpuot? gal čia tik įsitikinimas? kam nors taip yra buvę?

Del ko keitet g.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

atsiprašau, kad taip braunuosi į temą, bet...radau pirmame puslapyje simptomus, bet neradau kaip kapstytis iš tos depresijos. Vaistai ir psichoterapija, manau, kad yra būtini. Bet ką pačiai daryti, kad greičiau iš viso to išsikapstyti ? Kas jums padeda ? Ką darot ?
Atsakyti
QUOTE(HFT @ 2014 11 15, 22:09)
Sveiki  4u.gif

atsiprašau, kad taip braunuosi į temą, bet...radau pirmame puslapyje simptomus, bet neradau kaip kapstytis iš tos depresijos. Vaistai ir psichoterapija, manau, kad yra būtini. Bet ką pačiai daryti, kad greičiau iš viso to išsikapstyti ? Kas jums padeda ? Ką darot ?


mėginu prisiversti veikti, kad ir pagal iš anksto susidarytą planą unsure.gif
tiek daug iš savęs nereikalauju
galvoju, kad vis tiek bus geriau
leidžiu sau klysti ir keltis, kiek mažiau save ėsdama
na ir niūrios dienos doh.gif ko gero sunkiausia, kai taip tamsu ir nėra saulės. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(ashaman @ 2014 11 14, 14:43)
laba, atsiprasau kad isiverziau i mergaiciu tema, bet vyrams sergantiems depresija pasirinkimas mazas. 2010 metais buvau apsirges sia liga, isbandziau viska, ka galima isbandyti slapta, neissiduodant aplinkiniams ir seimai. tada atsitiktinai uzklydau i sia tema ir buvau maloniai nustebintas. is tikruju kiekviena rudeni man buna paumejimai, bet siemet dar laikausi. pastebejau, kad depresija visa laika gludi viduje ir tik laukia progos islysti. bendravimas man labai padeda, ir dar smagu butu jeigu kam nors padeciau sveikti


ir taip pavyksta neišsiduoti net šeimai? Turbūt čia ir yra tas vyriškumas niekam nepasirodyti silpnesniu? Bet ar tai neatima dar daugiau jėgų ar kaip tik mobilizuoja? Esu skaičiusi, kad vyrams depresijos metu būdingesnis rizikingas elgesys, pvz., greičio viršijimas, ekstremalūs visokie pomėgiai ir pan. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 11 16, 13:37)
mėginu prisiversti veikti, kad ir pagal iš anksto susidarytą planą  unsure.gif
tiek daug iš savęs nereikalauju
leidžiu sau klysti ir keltis, kiek mažiau save ėsdama


Man tai vis dar mįslė kaip tai padaryti, bet ačiū už atsakymą 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2014 11 15, 21:18)
Del ko keitet g.gif


vaistus keitė, nes citalopramas nebeveikė, vėl prasidėjo viso kūno skausmai, o dozė jau keli mėn buvo padidinta iki 40 mg
Papildyta:
QUOTE(HFT @ 2014 11 16, 14:46)
Man tai vis dar mįslė kaip tai padaryti, bet ačiū už atsakymą  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Kai jau prieinu ribą man padeda minčių išreiškimas ant popieriaus-rašau eiles...
Papildyta:
QUOTE(ashaman @ 2014 11 14, 15:43)
laba, atsiprasau kad isiverziau i mergaiciu tema, bet vyrams sergantiems depresija pasirinkimas mazas. 2010 metais buvau apsirges sia liga, isbandziau viska, ka galima isbandyti slapta, neissiduodant aplinkiniams ir seimai. tada atsitiktinai uzklydau i sia tema ir buvau maloniai nustebintas. is tikruju kiekviena rudeni man buna paumejimai, bet siemet dar laikausi. pastebejau, kad depresija visa laika gludi viduje ir tik laukia progos islysti. bendravimas man labai padeda, ir dar smagu butu jeigu kam nors padeciau sveikti


Kaip galima tai nuslėpti? tuomet gal nėra dar taip beviltiška, nors vyrai lieka vyrais...ar neprasimuša depresija agresijos protrūkiais?
Atsakyti
4u.gif visiems nuotaikai pakelti, jau tokia diena slogi, kad...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikiuke: 17 lapkričio 2014 - 12:08