Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Night13 @ 2014 10 30, 23:01)
QUOTE(Luka77 @ 2014 10 24, 12:24)

dar praeitą sav. leidau ligoninėj. nustebau, kad nėščiai moteriai skyrė vaistus. kaip ji pati sakė, labai saugius. aš suprantu, kad tai tavo problemų neišspręs. jei žinai, kad vidutinė diagnozuota, lankaisi pas psichiatrą? ką jo nuomone reikia daryti? užsirašyk pas jį/ją bent poliklinikoj, ar privačiai, jei gali. pasistenk suformuluot konkrečius klausimus ko iš jo nori, o iš psichologo taip pat. jaučiu, kad tau tas psichologas per skystai, na, bet, blogiau nebus.

į klausimą ką darau, galėčiau atsakyt, kad dažnai rašinėjuos skaipu ar kitais kanalais su kuo nors, kad kažkiek nukreipti dėmesį. bet būna, kad ir gulėti ir nejudėti sunku. aš iš tų, kur pasiduodu. nežinau ką daryti. tikrai nežinau. po viso gydymosi šiandien pirmąkart norėjau šio to nusipirkti, važiavau į Akropolį. kad kažkur važiavau, čia taip pat labai svarbus įvykis. nedavažiavau............ aš išvis net nežinau, kas yra ta laimė. nei kur viso šito gyvenimo prasmė.


Ejau ne pas viena psichiatra. Is pradziu patare homeopatiniu paciulpti tabletyciu, bet jokio poveikio su jom nepajauciau ir labai nenorejau, kad man dar labiau pablogetu. Todel vel ejau ir sakiau savo situacija. Abu psichiatrai patare pagerti ad ir nuramino, kad vaistu nereikia bijoti.

O pas psichologa uzsirasiau poliklinikoj. Viena karta jau buvau. Net nezinau ka kita karta kalbesim..kazkoks pavirsutiniskas tas bendravimas su juo buvo. Galiausiai, namu darbams liepe nupiesti savo jauciama nerima. Siek tiek nesamone man tai atrodo. Apskritai, as megstu piesti, bet tada kai to noriu, kai turiu idomia ideja ir pan. O piesdama savo nerima, nes psichologas taip pasake, man atrodo, pasijausciau dar blogiau. Ka jus manot apie piesima?

QUOTE(kliomba @ 2014 10 31, 02:30)
Lukai, ir gal dar kam aktualu. Perkopijuoju skelbimą kokį radau:

2014 m. rudenį Psichologinės paramos ir konsultavimo centre pradedama vykdyti nauja programa “Psichologinė pagalba krizinio nėštumo atveju”. Jos metu moterims, išgyvenačioms krizinį nėštumą, bus teikiama nemokama psichologinė-psichoterapinė pagalba. Kreiptis tel.: 861424933 (psichologė Giedrė).


Labai praverstu man smile.gif o kokiam cia mieste?
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 02, 01:51)
Galiausiai, namu darbams liepe nupiesti savo jauciama nerima. Siek tiek nesamone man tai atrodo. Apskritai, as megstu piesti, bet tada kai to noriu, kai turiu idomia ideja ir pan. O piesdama savo nerima, nes psichologas taip pasake, man atrodo, pasijausciau dar blogiau. Ka jus manot apie piesima?


Geriau panagrinėk tai, ką gydytojas patarė panagrinėt, atsakyk sau arba jam į klausimus, negalvodama sąmonė tai ar ne. Matyt jis geriau žino kodėl daro ar klausia to ar ano. Terapija dažniausiai nėra malonus procesas, ir jo prasmės iš pradžių gali visiškai nesuprasti.
Piešti man teko daug, nors nekenčiu šito dalyko išvis. Bet tikrai padėjo. Tavo situacijoj piešimas ne idėjų paieškos. Bandyk piešti negalvodama kaip pasijusi. Jei jauti nerimą, turi pati suprasti, kokį tu jį matai.
Atsakyti
mano kalyte turi vaikuciu!!! mama nuslepe ir pasake tik tada kai jau atsivede,is 7isgyveno 4.kai suzinojau buvau soke,bet db lb dziaugiuos,mano maziukai wub.gif lb noriu pamatyt.
jezau,as pakvaisus del sunu...bet saviskiu taaaip pasiilgau,kaip kad zmoniu nepasiilgstu.
Atsakyti
Pasiilgau Jūsų visų. Geriausi linkėjimai. 4u.gif Stengiuosi išgyventi eilinį rudenį ir tikiuosi, kad pavyks. Šiandien lyg geriau, tikiuosi, kad nelaikinai. Visas jėgas sukaupusi, kad galėčiau dirbti, sunku be galo.Kaip Jums pavyksta dirbti sergant depresija? Man taip sunku, kad naktį galvoju, kaip gera būtų numirti, kad nereiktų eiti į darbą.Geriu cipralex jau du mėnesius, bet didelio pagerėjimo nejaučiu. Niekur neinu, darbas-namai.Neturiu nei noro, nei jėgų.Šiandien truputį geriau, tai prisijungiau.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 11 03, 04:13)
mano kalyte turi vaikuciu!!! mama nuslepe ir pasake tik tada kai jau atsivede,is 7isgyveno 4.kai suzinojau buvau soke,bet db lb dziaugiuos,mano maziukai  wub.gif  lb noriu pamatyt.
jezau,as pakvaisus del sunu...bet saviskiu taaaip pasiilgau,kaip kad zmoniu nepasiilgstu.


wub.gif kokia smagi naujiena
Atsakyti
Ar padejus vartoti vaistus reiketu visuomet pirkti vieno gamintojo, pvz. cipralex g.gif
Atsakyti
QUOTE(mansunku @ 2014 11 03, 20:31)
Pasiilgau Jūsų visų. Geriausi linkėjimai. 4u.gif Stengiuosi išgyventi eilinį rudenį ir tikiuosi, kad pavyks. Šiandien lyg geriau, tikiuosi, kad nelaikinai. Visas jėgas sukaupusi, kad galėčiau dirbti, sunku be galo.Kaip Jums pavyksta dirbti sergant depresija? Man taip sunku, kad naktį galvoju, kaip gera būtų numirti, kad nereiktų eiti į darbą.Geriu cipralex jau du mėnesius, bet didelio pagerėjimo nejaučiu. Niekur neinu, darbas-namai.Neturiu nei noro, nei jėgų.Šiandien truputį geriau, tai prisijungiau.


O koki darba tu dirbi? Man irgi dirbti labai sunku, kai blogai jauciuosi, neimanoma susikaupti, labai ilgai kiekvienas darbelis uztrunka... Ir apskritai, kai nera noro kazka veikti ar dirbti, tai dar dvigubai sunkiau viskas. Jei atsirastu noras, tai ir susikaupt nebutu problemu.
Atsakyti
Postas iš kitos temos... smile.gif Nežinau ir ką galvoti.
QUOTE(RugiųPieva @ 2014 11 03, 11:51)
Nuoširdžiai siūlau pas jokius psichiatrus nesikreipti, ypač valdiškose įstaigose, nes būsit visų akyse nurašyta kaip psichiškai nestabilus žmogus. Jei dėl psichinių sveikatos problemų imat biuletenį, respekto taškų tikrai negausit nei prieš darbdavį, nei prieš kitus. Juk tos problemos linkusios kartotis. Nepasidarykit sau meškos paslaugos.

Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 11 05, 01:55)
Postas iš kitos temos... smile.gif Nežinau ir ką galvoti.


Įdomu kokiu būdu vyksta tas nurašymas smile.gif Kita vertus, jei pas psichiatrą eini, kažkuo ir esi nestabilus. Bet kas čia blogo. Be reikalo gi neitum.
Atsakyti
Sveikos, merginos, ar galima į jūsų kompaniją? 4u.gif
Atsakyti
taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 04, 01:01)
O koki darba tu dirbi? Man irgi dirbti labai sunku, kai blogai jauciuosi, neimanoma susikaupti, labai ilgai kiekvienas darbelis uztrunka... Ir apskritai, kai nera noro kazka veikti ar dirbti, tai dar dvigubai sunkiau viskas. Jei atsirastu noras, tai ir susikaupt nebutu problemu.


Tokį, kad turiu dirbti įtemptai ir neparodyti, kad man depresija, nors ,manau, kad dauguma įtaria, nes rudenį netenku apie 10 kg.Po to vėl žiemą atsigaunu.
Papildyta:
QUOTE(kliomba @ 2014 11 05, 02:34)
Įdomu kokiu būdu vyksta tas nurašymas smile.gif Kita vertus, jei pas psichiatrą eini, kažkuo ir esi nestabilus. Bet kas čia blogo. Be reikalo gi neitum.


Teisybės yra, kad vyksta nurašymas.Iš mano darbovietės dvi moteriškės, kurios panašu, kad sirgo depresija, skirtingu laiku buvo pakviestos pas administraciją, prigąsdintos, kad tikrins jų darbą, kad nukentės ir liepta rašyti pareiškimą, kad savo noru išeina iš darbo.Aš irgi labai pergyvenu dėl to, kad manęs neišprašytų, labai stengiuosi, daug dirbu, nors jaučiuosi blogai. Po to sunku rasti darbą, nes niekas nenori sergančio depresija žmogaus, jeigu į jo vietą gali priimti sveiką.
Nors vis tiek pas psichiatrą eiti būtina, jei sergi, ir vaistus gerti reikia ir , jei neįmanoma, imti biuletenį, nes kitaip galima ir numirti.
Atsakyti