Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Medutė_ @ 2014 10 10, 21:31)
kaip šiandien neramu  unsure.gif  dėl pilnaties gal... doh.gif


Man tai irgi pastarosiom dienom labai suprastejo savijauta. Jau net nelabai bezinau ko griebtis, busena zudanti, nors ir savyje nesioju maza stebukla. Kaip issivadavot is depresijos, jegu nestumo metu buvo uzklupus?
Ir siaip kaip is sito sudo vaduojates? jau taip baisu del visko darosi, nebezinau ka konkreciai galeciau daryt. kaip save istempt? verysad.gif

mergaites, reikia jusu pagalbos ir palaikymo, nes neturiu kam pasiguost, o sunku tai daar labai labai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 10 11, 12:10)
Man tai irgi pastarosiom dienom labai suprastejo savijauta. Jau net nelabai bezinau ko griebtis, busena zudanti, nors ir savyje nesioju maza stebukla. Kaip issivadavot is depresijos, jegu nestumo metu buvo uzklupus?
Ir siaip kaip is sito sudo vaduojates? jau taip baisu del visko darosi, nebezinau ka konkreciai galeciau daryt. kaip save istempt? verysad.gif

mergaites, reikia jusu pagalbos ir palaikymo, nes neturiu kam pasiguost, o sunku tai daar labai labai  verysad.gif


Luka , laikomės 4u.gif nors jausmas žudantis. Manęs nėštumo metu nebuvo užklupusi.
Manau, kad geriausia kreiptis į psichologą, kad padėtų. Dabar tokių įrašų, kažkam kenkiančių, manau, kad nėra. Arba privačiai, bet daug kainuos. unsure.gif
O tau tai tik nėštumo metu suprastėjo savijauta? Gal hormonai kokie siautėja, plius ruduo, mažai saulės?
Mane tai bendras nerimas dėl savęs, ateities, darbo, sveikatos, kaip bus jeigu bus. negaliu dar atsigauti doh.gif
Kažkur pasisakymuose skaičiau, kad geriau gerti ad vėlyvesnio nėštumo metu nei bloga savijauta, nors reiktų pasiklausti gydytojo.
Bent šitame formume pagimdžiusiom kaip tai pagerėja, ir čia pasirodo labai retai, gal kokia egzistencinė problema išsisprendžia , yra kuo rūpintis ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medutė_: 11 spalio 2014 - 13:09
Luka- kiek nėščia? Daug ar tik biškį?
Vaistų neturėtum gert nepasikinsultavus su kokiu nedurnu psichu.
Jei pradžia- tai nerimas, baimė natūralu. Bandyk kažkuo nukreipt mintis (žinau- tas lb lb sunku, bet kažkiek įmanoma)
Bandyk žolinius 'raminamuosius'
Bet geriausia būtų pas psichą- gal terapiją paskirtų, kalbėjimas padėtų. Laikykis, kad ir kaip banaliai skamba 4u.gif
Atsakyti
nu va pagaliau gavau ad smile.gif nuo siandien vel geriu,tikiuos tiks kaip ir zoloft tiko.laukiu pagerejimo.bet skaudu,kad cia kur gyvenu nesupranta manes-nesinervuok,ko tu nervuojies,isgerk vaistuku...kai paskutini karta taip pareiske,tai norejos isrekt-is kur man ju gaut ,jei nesugebi pas daktara uzregistruost.susilaikiau.
o skaudziausia,kad pagal ja neturiu jokios teises nei zodzio pasakyt vaikui,jis mane gali visaip vadint,atsikalbinet ir siaip darkytis bele kaip,kalta esu as.nes as suaugus ir turiu jam nusileist.nu KODEL BLYN????as jau pradejau galvot,kad jei nei ji ,nei vaikas su manim nesiskaito ir manes negerbia,kodel as turiu tada stengtis del ju,jau pasakiau,kad nenoriu cia but.issikovojau bilieta gruodzio pradziai i LT(nes pigus lb,todel nelaukiau kol jai atostogos prasides),jei nores ,kad sausi gryzciau-grysiu.bet tai tikrai bus paskutinis kartas,pagaliau pradejo kalbet apie tai kas butu jei iseitu is darbo.tai va iki vasaros tures laiko sugalvot "kas butu".nes nu...nebegaliu.kodel as turiu gadintis savo nervus.nu neturiu.ir nieko neprivalau.noriu padedu,nenoriu nepadedu,gal as noriu savo gyvenima gyvent,o ne vaiko ir jos.nesijauciu daranti kazkokio zygdarbio,bet bent jau galetu pasikalbet su vaiku del jo klausymo.o ne aiskint man kokia as bloga ,kad ji apsaukiau jam girdint. doh.gif
nu man tikrai tooookia antipatija vaikams ivare jis,kad as savu tai nei uz ka nenoriu turet(nebent jei kas milijona pasiulytu,tai butu uz ka aukle pasamdyt 24val per para)
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 10 11, 22:37)
kodel as turiu gadintis savo nervus.nu neturiu.ir nieko neprivalau.noriu padedu,nenoriu nepadedu,gal as noriu savo gyvenima gyvent,o ne vaiko ir jos.

Pagaaaaliau.... Pagaliau, Grėbliuk...
Tai protingiausia, ką esi kada nors parašius 4u.gif
Čia tu tik savo sveikatą pjauni su tokia 'supratinga' ir 'dėkinga' doh.gif: sesute...
Gana gyvent jų gyvenimus ir dar kai taip su tavim elgias.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 10 12, 02:37)
nu va pagaliau gavau ad smile.gif  nuo siandien vel geriu,tikiuos tiks kaip ir zoloft tiko.laukiu gal as noriu savo gyvenima gyvent,o ne vaiko ir jos.nesijauciu daranti kazkokio zygdarbio,bet bent jau galetu pasikalbet su vaiku del jo klausymo.o ne aiskint man kokia as bloga ,kad ji apsaukiau jam girdint. doh.gif
nu man tikrai tooookia antipatija vaikams ivare jis,kad as savu tai nei uz ka nenoriu turet(nebent jei kas milijona pasiulytu,tai butu uz ka aukle pasamdyt 24val per para)


Meja, tikrai manau, kad galėtų labiau vertinti tai, ką tu darai. Nes savas žmogus, 24 val. per parą doh.gif reiktų tau laisvalaikio, kad kursus kokius apmokėtų, ar laisvalaikį, kad draugų ten galėtum susitikti, vien dėl savęs.
o šiaip, sudėtinga vaikui, patarlė "dvi auklės - vaikas be galvos", turi būti vieningas požiūris į auklėjimą.
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 10 12, 06:48)
Pagaaaaliau.... Pagaliau, Grėbliuk...
Tai protingiausia, ką esi kada nors parašius 4u.gif
Čia tu tik savo sveikatą pjauni su tokia 'supratinga' ir 'dėkinga' doh.gif: sesute...
Gana gyvent jų gyvenimus ir dar kai taip su tavim elgias.


pritariu.
Kada tu spėji čia rašyti, juk tavo sūnelis dar toks mažytis ir tų rūpesčių pakankamai? Bet tikras džigitas ir į mamą panašus smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 10 12, 02:37)
nu man tikrai tooookia antipatija vaikams ivare jis,kad as savu tai nei uz ka nenoriu turet(nebent jei kas milijona pasiulytu,tai butu uz ka aukle pasamdyt 24val per para)

užėjo man noras paaiškinti, kaip kitiems gyventi, nesupykit 4u.gif
Jei tokia antipatija būtų, tai negalėtum būti aukle. Ir meilė gyvūnėliams tai kaip ir meilė vaikams, nes jais reikia rūpintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 10 12, 08:32)
pritariu.
Kada tu spėji čia rašyti, juk tavo sūnelis dar toks mažytis ir tų rūpesčių pakankamai? Bet tikras džigitas ir į mamą panašus  smile.gif  wub.gif

Paryčiais maitindama sm atsidarau (telefe)
Džigitas ne į mane- ir šitas nemiegalius sad.gif apmelavo mane- sakė šitas valgys-miegos..
Valgo tai joaaa. Nenulipa nuo (.) bet miegojimas čia jau atskira tema
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 10 12, 13:05)
užėjo man noras paaiškinti, kaip kitiems gyventi, nesupykit  4u.gif
Jei tokia antipatija būtų, tai negalėtum būti aukle. Ir meilė gyvūnėliams tai kaip ir meilė vaikams, nes jais reikia rūpintis  smile.gif

Taigi,kad vaikai kazkodel mane myli,nors as tokia ragana esu.savo paskutini darba su vaikais lb mylejau,bet kai buni 24val per para su vaiku ir matai viska nuo iki,tai tikrai nera tas pats kas pasidziaugt karts nuo karto svetimais.
O gyvunai tai visai kas kita,na yra juk zmoniu kurie nemyli gyvunu,tai man taip su vaikais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 10 12, 14:38)
Paryčiais maitindama sm atsidarau (telefe)
Džigitas ne į mane- ir šitas nemiegalius sad.gif apmelavo mane- sakė šitas valgys-miegos..
Valgo tai joaaa. Nenulipa nuo (.) bet miegojimas čia jau atskira tema

tas neišsimiegojimas, tai doh.gif maniškei tai naktį apie trečią val. išalkdavo, paskui anksti ryte. Tai tas miegojimas su tarpais...labai miego trūko. Paskui sotesnį mišinuką pirkau, kad ilgiau miegotų. unsure.gif
Atsakyti
na va vakar buvau pas gp ir vel man aiskino ,kad antidepresantai geriami ilgiausiai 6menesius,o ne metu metus doh.gif nu as suprantu,kad ne metu metus,bet kiek zinau tai juos maziausiai reikia gerti 6 men ir nenutraukt staigiai,o palaipsniui.kas gavos kai rugpjuti staigiai nutraukiau,gryzus cia buvo amen.db geriu kur mama atveze nuo sestadienio ir jau jauciu pagerejima,bent asaru tekejimas baiges.ir siaip gyvesne jauciuos. smile.gif
kaip jus? 4u.gif
Atsakyti