Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Daniella @ 2014 08 22, 20:53)


Kas dar iš buvusių registruosis? smile.gif

Bais Nekasės pasiilgau, bet jaučiu ji visai nebebūna.


Labas 4u.gif simtas metu,bet nepamirsau jusu.... visom po 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2014 10 05, 13:31)
Labas 4u.gif  simtas metu,bet nepamirsau jusu.... visom po 4u.gif

Labas 4u.gif

Laukiu kada pas daktara pateksiu,nes visai pyz*diec.
Atsakyti
Aš irgi čia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapyras @ 2014 10 07, 07:46)
Aš irgi čia  verysad.gif

Kas pas tave blogesnio?

Grėbliuk- patekai pas gyd?


Man žliumbimas praėjo. O tai jau daaaug..
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 10 07, 11:51)
Kas pas tave blogesnio?

Lankau AA. Ten tiek graziu vyru ir baisiu moteru. Galvoju, gal as baisiausia?

BlankSlate, sveikinu su gimiuku!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tapyras: 07 spalio 2014 - 12:00
QUOTE(Tapyras @ 2014 10 07, 07:59)
Lankau AA. Ten tiek graziu vyru ir baisiu moteru. Galvoju, gal as baisiausia?

BlankSlate, sveikinu su gimiuku!

Kad lankai, kad ryžaisi nueit- maladiec 4u.gif
Jei dar išeitų neapleist to lankymosi, būtų visai neblogai.
Na bet- one step at the time...

Nemanau, kad tu baisiausia biggrin.gif

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Brajenas, Brajenas, Rajenas, Danielis, Dennisas, Kailas
Papildyta:
Brenda, Denissa, Rita, Bryanna
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 10 07, 11:51)
Kas pas tave blogesnio?

Grėbliuk- patekai pas gyd?
Man žliumbimas praėjo. O tai jau daaaug..

Nepatekau,nes nesugebejo uzregistruot,nors atejo laiskas is poliklinikos su prasymu paskambint ir kaip supratau pas daktara buciau patekus ta pacia diena t.y.siandien.tai pamirso,tai dirbo,tai nuo 8v reik skambint...o as nekalbu tiek ,kad galeciau pati ta padaryt.tai kraujo tyrimus pasidariau ir paprasiau mamos ,kad mano daktaro paprasytu,tai jis israse 2menesiams.iki patekimo pas daktara cia uzteks.
Uz tai issireikalavau bilieto i lt ir gruodzio pradzioj gryztu,tiesa vis dar tik atostogoms.tai vien nuo minties,kad po 2men busiu lt daros geriau...nes taip tai esu beveik gryzus i ta taska ,kuriame buvau kai pradejau gert vaistus.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 10 07, 17:28)
Nepatekau,nes nesugebejo uzregistruot,nors atejo laiskas is poliklinikos su prasymu paskambint ir kaip supratau pas daktara buciau patekus ta pacia diena t.y.siandien.tai pamirso,tai dirbo,tai nuo 8v reik skambint...o as nekalbu tiek ,kad galeciau pati ta padaryt.tai kraujo tyrimus pasidariau ir paprasiau mamos ,kad mano daktaro paprasytu,tai jis israse 2menesiams.iki patekimo pas daktara cia uzteks.
Uz tai issireikalavau bilieto i lt ir gruodzio pradzioj gryztu,tiesa vis dar tik atostogoms.tai vien nuo minties,kad po 2men busiu lt daros geriau...nes taip tai esu beveik gryzus i ta taska ,kuriame buvau kai pradejau gert vaistus.

Nu jopapa... Kai tau reikia, tai atmazų šimtas... Ech...

Tu metei vaistus? Gal neverta buvo? Nes su vaistais tai net per čia jautės, kad gyveni, o ne dugne po dumblą voliojies..
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 10 07, 21:48)
Nu jopapa... Kai tau reikia, tai atmazų šimtas... Ech...

Tu metei vaistus? Gal neverta buvo? Nes su vaistais tai net per čia jautės, kad gyveni, o ne dugne po dumblą voliojies..

Lt daktaras man pakeite,geriu nuo nerimo,nu bet jie tokie labiau raminantys,jie man geri tiek,kad priepuoliai nustojo taip daznai kartotis,bet kas liecia nuotaika tai maan jie nieko nepadeda.penktad mama atskrenda,tai jau sake nupirko ad.
Atsakyti
Sveikos, mergickos 4u.gif , gal yra vartojusiu ad nestumo metu? Kokios isvados? Ir gal kuri nors cipralexa vartojot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luka77: 08 spalio 2014 - 21:16
kaip šiandien neramu unsure.gif dėl pilnaties gal... doh.gif
Atsakyti