Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(BlankSlate @ 2014 09 28, 14:49)
Turbūt pogimdyvinė pareina.. Viliuosi, kad hormonai, bet kažin....
Bl bl... sad.gif

Laikykis...

Man tai lb blogai.
Vaikas siand ant tiek isnervino,kad is tu nervu net verkiau.tikiuos,niekada niekada neturesiu vaiku.
O tos,kurios turi man kaip didvyres...
Atsakyti
Kas cia per sistema-negali israsyt vaistu,nes reikia kraujo tyrimu.tai man depresija is kraujo nustatines? thumbup.gif tai kraujo tyrimai po 2savaiciu,tada kol vel priims pas daktara reiks laukt maziausiai savaite.o gal as zudytis susiruosiau
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 09 29, 09:59)
Kas cia per sistema-negali israsyt vaistu,nes reikia kraujo tyrimu.tai man depresija is kraujo nustatines? thumbup.gif tai kraujo tyrimai po 2savaiciu,tada kol vel priims pas daktara reiks laukt maziausiai savaite.o gal as zudytis susiruosiau

Čia UK, čia lietūs lyjaaa.. doh.gif

Man va apie tipo esančią šl takų inffekciją tik po savaitės pranešė biggrin.gif
Gerai, kad man jos nėr biggrin.gif, o tai savaitę kankintis ir laukt tyrimų rezultatų, kad išrašytų antibų bigsmile.gif - gi yra tokių
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 09 30, 09:46)
Čia UK, čia lietūs lyjaaa.. doh.gif

Man va apie tipo esančią šl takų inffekciją tik po savaitės pranešė biggrin.gif
Gerai, kad man jos nėr biggrin.gif, o tai savaitę kankintis ir laukt tyrimų rezultatų, kad išrašytų antibų  bigsmile.gif - gi yra tokių


Pirma k as pas toki "daktara"papuoliau,isejau is poliklinikos ir apsiverkiau doh.gif
Gerai,kad mama atskrenda pas mus,tai paprasiau kad nueitu pas mano daktara ir jo oaprasytu.bus greiciau nei cia.
Bet kad visokiu yra tai jo.mano draugei darys zarnyno tyrima,kurio ji laukia nuo rugpjucio men,darys tik lapkriti.man kai dare tai kazkaip greiciau viskas sukos
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 09 28, 14:49)
Turbūt pogimdyvinė pareina.. Viliuosi, kad hormonai, bet kažin....
Bl bl... sad.gif


Jetus, laikykis kažkaip.
Na jo, sakoma kad nėščioms hormonai susitvarko iki nedepresinio lygio. Paskui turbūt grįžta.
Bet gal tik šiaip. Nu bangos. Pabus sunkiau dabar. Paskui vėl geriau.
Kaip sekasi jaunėliui?
Atsakyti
Durnai paklausiu turbut,bet...gal galit man paaiskint.kuo skirias vaistai nuo nerimo ir ad?db geriu nuo nerimo,ar galiu tuo paciu gert ir ad?
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 10 01, 08:08)
Jetus, laikykis kažkaip.
Na jo, sakoma kad nėščioms hormonai susitvarko iki nedepresinio lygio. Paskui turbūt grįžta.
Bet gal tik šiaip. Nu bangos. Pabus sunkiau dabar. Paskui vėl geriau.
Kaip sekasi jaunėliui?

Ačiū.
Aj dar infekciją rado bambutės, tai dvi dienas nusižliumbus juodai.
Šian po gydytojo, kiek apsiraminau, bet dbr stebiu jį, ir paranoja neapleidžia- gal mieguistas gal dar kas..
Vnž
O šiaip tai fainas vaikas wub.gif myliu jį...
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 10 01, 20:54)
Ačiū.
Aj dar infekciją rado bambutės, tai dvi dienas nusižliumbus juodai.
Šian po gydytojo, kiek apsiraminau, bet dbr stebiu jį, ir paranoja neapleidžia- gal mieguistas gal dar kas..
Vnž
O šiaip tai fainas vaikas wub.gif myliu jį...

O kaip sese reaguoja i maziuka?
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 10 01, 20:38)
O kaip sese reaguoja i maziuka?

Iš pradžių suleliukėjo, mane net erzino.
Jautės, kad kažkiek pavydi, jaučiasi nesaugi/prarandanti 'sostą'
Bet praėjo.
Dievina ji jį- ir dainuoja, ir palaiko(atsisėdus) ir pampį padeda keist ir į užpakaliuką pabučiuoja (per rūbus, bet vidyiek- gi sakydavo- neaaa smirdantys leliai)
Sakė- kaaip jis kvepiaaa wub.gif

Vnž kol kas jis jai lb brangus. Sakė myli jį labiausiai (visgi mane nukonkuravo biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 10 02, 01:25)
Iš pradžių suleliukėjo, mane net erzino.
Jautės, kad kažkiek pavydi, jaučiasi nesaugi/prarandanti 'sostą'
Bet praėjo.
Dievina ji jį- ir dainuoja, ir palaiko(atsisėdus) ir pampį padeda keist ir į užpakaliuką pabučiuoja (per rūbus, bet vidyiek- gi sakydavo- neaaa smirdantys leliai)
Sakė- kaaip jis kvepiaaa wub.gif

Vnž kol kas jis jai lb brangus. Sakė myli jį labiausiai (visgi mane nukonkuravo biggrin.gif )

Kaip fainai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 10 01, 16:23)
Durnai paklausiu turbut,bet...gal galit man paaiskint.kuo skirias vaistai nuo nerimo ir ad?db geriu nuo nerimo,ar galiu tuo paciu gert ir ad?

Gali.
Vaistai nuo nerimo gali būti raminamieji ar pan., o AD yra kas kita, nors taip pat "įsivartojus" slopina nerimą.

QUOTE(BlankSlate @ 2014 10 01, 21:54)
Ačiū.
Aj dar infekciją rado bambutės, tai dvi dienas nusižliumbus juodai.
Šian po gydytojo, kiek apsiraminau, bet dbr stebiu jį, ir paranoja neapleidžia- gal mieguistas gal dar kas..
Vnž
O šiaip tai fainas vaikas wub.gif myliu jį...

wub.gif wub.gif
Tu nežliumbk jau, moteriške. Atžliumbei "savo bačką". Gi laikas ir apsiramint. Tuo labiau, kad visada viskas baigiasi gerai. biggrin.gif
Fainas tavo mažulis. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot noir: 02 spalio 2014 - 13:34
QUOTE(Pinot noir @ 2014 10 02, 13:32)
Gali.
Vaistai nuo nerimo gali būti raminamieji ar pan., o AD yra kas kita, nors taip pat "įsivartojus" slopina nerimą.
wub.gif  wub.gif

Aciu,Pinot 😊
Atsakyti