Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(buratinas:) @ 2014 08 25, 10:07)
apsisprendziau skirtis su vyru.issiskyriau.graziuoju.esu labai laiminga biggrin.gif

pagaliau.
sveikinu.
Atsakyti
labas rytas smile.gif
geriam kava
https://www.youtube....h?v=921jtMF7_AI
Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 08 28, 08:41)


labai graži muzika drinks_cheers.gif geriam kavą
Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 08 25, 10:07)
niu kaip nesupranti?ar as tokia protinga,bet as visada is pirmo/antro sakinio zinau,kas yra kas biggrin.gif

labas,drauges
pasiilgau visu,paskaitineju reguliariai tongue.gif

as tai po velyku grizau vel ant vaistu,krachas buvo.apsisprendziau skirtis su vyru.issiskyriau.graziuoju.esu labai laiminga biggrin.gif

Man tai kažkaip gaila iš pradžių pasidarė, kaip ir Pinot prisiminiau tuos nelemtus džinsus smile.gif Bet svarbiausia, kad tau gerai.
Dėl vaistų tai kažkoks mėšlas – 3 metus gėriau cipralexą, mečiau dėl alergijos saulei ir per porą savaičių grįžo nerimas, suicidinės mintys ir visos kitos gėrybės. Pradėjau gert – vėl viskas gerai. Jau manau, kad AD visgi sukelia priklausomybę.
Atsakyti
jau gryzau i uk,visa naktis bemiege,nes skrydis lb ankstus,taip nepatogiai dar nesu skridus...
likus iki skrydzio vienai dienai prasidejo linksmumai,visos blogos emocijos i zarnyna nuejo,tai jau maniau,kad vietoj lektuvo ligoninej atsidursiu.
savo sunei ant pilvo guza radau ir butent paskutine diena,tai lb pergyvenu,kad vezys...
Buratinai,tu is rasymo stiliaus gal atskiri.

Atsakyti
QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 08 31, 13:41)

savo sunei ant pilvo guza radau ir butent paskutine diena,tai lb pergyvenu,kad vezys...



gaila būtų unsure.gif , bet gal gėrybinis koks. Kiek šunei metų?
mano dukra šuniuką kaime labai myli, tai tas toks po insulto, viena ausis atlėpusi, akytė nusisuka į viršų, ir vis tiek jos pats mylimiausias šunelis, žiūrintis tokiomis žmogiškomis akimis. Ir jis ją labai myli. o insultą matyt patyrė prisismaugęs. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 08 31, 17:33)
gaila būtų  unsure.gif , bet gal gėrybinis koks. Kiek šunei metų?
mano dukra šuniuką kaime labai myli, tai tas toks po insulto, viena ausis atlėpusi, akytė nusisuka į viršų, ir vis tiek jos pats mylimiausias šunelis, žiūrintis tokiomis žmogiškomis akimis. Ir jis ją labai myli. o insultą matyt patyrė prisismaugęs.  unsure.gif

tai pas veta db tik nuvesiu kai vel grysiu i lt,pastebejom diena pries mano skrydi,maziukas ten tas guzas,bet kai myli tai ir nervinies.apsiverkiau net vakar kai reikejo su ja atsisveikint.tai jau kai mirs ir man sakes bus.
Atsakyti
sveikos gyvos, kazkaip panorau pas jus uzsukti, paskaityt, kuo gyvenat ir t.t.


Pinot Noir, uzjauciu del mamytes 4u.gif verysad.gif
Atsakyti
Pakrutėjo kiek tema, ir vėl užniemo smile.gif
Pasiilgstu kartais jūsų..
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 09 05, 15:12)
Pakrutėjo kiek tema, ir vėl užniemo smile.gif
Pasiilgstu kartais jūsų..

Aš irgi pasiilgstu.
Nors užsuku vis jau rečiau, jau nėra kažkokios priklausomybės, kaip anksčiau, kai kasdien rūpėdavo sužinoti kam kas nutiko. Ir pačiai gaila. O gal ir ne.

Per daugiau kaip 3 mėn. parašyta tik apie 17 psl., kai anksčiau temą "suvarydavome" per kelias dienas. schmoll.gif

Nėra nuolatinių "podružkių". O gaila.

O mano gyvenime tai baisiai sunkus laikas. Viskas, kas gali blogesnio nutikti per penkmetį, susikrovė į tokį trumpą laikotarpį.
Atsakyti
labas visoms 4u.gif

Pinot,laikykis,nesites amzinai tie sunkumai.isbrisi kazkaip console.gif

visos,kurios pasiilgusios,tai ir pacios kazka parasykit,nes taip ir ilgesimes vienos kitu.

sitaji anaji,Daniella kazka apie mano svajone klause/minejo,Notmiauskaite paantrino.tai galiu pasakyti,kad keiciu savo gyvenimo filosofija.nebesu isikibus vienos svajones/tikslo,bet tiesiog"bunu",gyvenu.labai daug pastangu buvau idejus,vardan tikslo.ir nieko.tai daugiau saves nedraskysiu.

del tu dzinsu,tai as pati puikiai atsimenu ta diena,kai grizau lyg apsisprendusi skirtis ir negalejau.pamaciau tuos nelemtus dzinsus.bet,metaforiskai kalbant,kas is to,kad myli tuos dzinsus ir baisiai ju nori,bet jie tau netinka.per trumpi,per mazi ir pan

dabar nebemyliu nei tu jo dzinsu,nei nieko apie ji.nejauciu jokios nostagijos,viskas mire.va.as stengiausi.gal ir jis kazkiek.netinkam vienas kitam.trumpai ir aiskiai.buna ir taip.gali ir ant blakstienu vaiksciot,nieko neiseis.


dabar skaitau Eckhart Tolle knygas.wow wow.skaitau issiziojusi ir bandau I savo smegenu vingius irasyti.man buvo rekomenduota ir labai as jums rekomenduoju.
labai tiktu notmiauskaitei,manau,as jai jau rekomendavau,tikiuosi nepraignoruos.
daug kam tiktu.gal ne visoms,aisku.man tai ziauriai I taska pataiko.
niu tiek,podruzkes.
mwah smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buratinas:): 06 rugsėjo 2014 - 22:20
Buratine, geri žodžiai. Taip įdomu. Kai mes tau patarinėjom, įsikibus laikei. O dabar visiškai atsirišai. Ir atrodo tokia laisva jautiesi. Faina. Kad aš taip galėčiau sad.gif
Aš neblogai laikiausi vasarą. Ir bendrauju, ir keliavau, ir kažkaip gyvenu. Trumpam į darbą buvau grįžus, suveikė irgi teigiamai. Dabar irgi trumpam iškeliauju. Beveik į karo zoną, tik gerai kad ne toj pusėj. Ach, arba po to bus geriau, arba visai blogai. Nenoriu rudens.
Atsakyti