Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Papildyta:
aš panašius dalykus priskiriu prie kategorijos tų, kuriuos reikia keisti, bet dar ne laikas, ir stengiuosi susitaikyti, nors labai sunku, ir daug sveikatos, laiko ir energijos atima unsure.gif
Papildyta:
[/quo

sunku man kalbet apie tai.bet tikiuos kad ateis laikas kai net ir jai galesiu pasakyt ne.
Atsakyti
QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 08 22, 23:00)
as tai jau nesuprantu kas cia is senbuviu gryzo ,o kas naujokes,visi vardai nauji...smile.gif



niu kaip nesupranti?ar as tokia protinga,bet as visada is pirmo/antro sakinio zinau,kas yra kas biggrin.gif

labas,drauges
pasiilgau visu,paskaitineju reguliariai tongue.gif

as tai po velyku grizau vel ant vaistu,krachas buvo.apsisprendziau skirtis su vyru.issiskyriau.graziuoju.esu labai laiminga biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 08 25, 11:07)
niu kaip nesupranti?ar as tokia protinga,bet as visada is pirmo/antro sakinio zinau,kas yra kas biggrin.gif

labas,drauges
pasiilgau visu,paskaitineju reguliariai tongue.gif

as tai po velyku grizau vel ant vaistu,krachas buvo.apsisprendziau skirtis su vyru.issiskyriau.graziuoju.esu labai laiminga biggrin.gif



OHO naujienos....

Na, kad viskas į gera ir tik į gera išeitų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daniella @ 2014 08 25, 10:46)
OHO naujienos....

Na, kad viskas į gera ir tik į gera išeitų.  4u.gif

aciu,Daniella 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 08 25, 10:07)
as tai po velyku grizau vel ant vaistu,krachas buvo.apsisprendziau skirtis su vyru.issiskyriau.graziuoju.esu labai laiminga biggrin.gif


O norą skirtis ne depresija sukėlė? Skaičiau, kad pablogėjimo metu negalima priimti jokių svarbių sprendimų. Man, kai užplaukia depresija labai norisi mesti darbą, bet praėjus, atrodo, kad tai buvo kvaila mintis.
Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 08 25, 10:07)
as tai po velyku grizau vel ant vaistu,krachas buvo.apsisprendziau skirtis su vyru.issiskyriau.graziuoju.esu labai laiminga biggrin.gif


Oho, įdomus sprendimas smile.gif
Bet smagu kad esi laiminga.
Atsakyti
QUOTE(mansunku @ 2014 08 25, 13:42)
O norą skirtis ne depresija sukėlė? Skaičiau, kad pablogėjimo metu negalima priimti jokių svarbių sprendimų. Man, kai užplaukia depresija labai norisi mesti darbą, bet praėjus, atrodo, kad tai buvo kvaila mintis.

ne,ne depresija sukele nora skirtis.santuoka man kele depresija.nu ir polinki turiu,kasbeko.mes abu labai neatitikom vienas kito jokiam lygyje.abu stengemes,bandem,abu nukvakom,o issikyrus abiems palengvejo ir pralinksmejo.sprendima as priemiau,kaip ir visus sprendimus.pasimokiau daug.nebebuti boba su kiausais,maziau vadovauti,labiau isklausyti.ir rinktis tinkamus zmones i draugus/vyrus/meiluzius.jei santykiai tampa nenutrukstamu darbu ir nepasitenkinimu,nera ko save ir kita kankint.gyvenimas trumpas.reik juo megautis.
Papildyta:
QUOTE(kliomba @ 2014 08 25, 13:49)

Klombiuk wub.gif
Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 08 25, 11:07)
apsisprendziau skirtis su vyru.issiskyriau.graziuoju.esu labai laiminga biggrin.gif

vaje, kiek čia permainų.
Kad tik tau būtų nuo to geriau ir galėtum žingsniuoti į priekį laiminga.

Bet tiesa pasakius, aš vis dar prisimenu tuos"mylimus džinsus" ir truputį liūdna man. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mansunku @ 2014 08 25, 14:42)
O norą skirtis ne depresija sukėlė? Skaičiau, kad pablogėjimo metu negalima priimti jokių svarbių sprendimų. Man, kai užplaukia depresija labai norisi mesti darbą, bet praėjus, atrodo, kad tai buvo kvaila mintis.


buratinai, bet gal čia žingsnis link svajonės išsipildymo...

Man kai užplaukia, noris išvažiuot gyvent į kitą miestą, tiksliau į miestelį. smile.gif Bet man visada noris, ir kai neužplaukia, tik per užtemimus ypatingai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 08 25, 15:22)
ne,ne depresija sukele nora skirtis.santuoka man kele depresija.nu ir polinki turiu,kasbeko.mes abu labai neatitikom vienas kito jokiam lygyje.abu stengemes,bandem,abu nukvakom,o issikyrus abiems palengvejo ir pralinksmejo.sprendima as priemiau,kaip ir visus sprendimus.pasimokiau daug.nebebuti boba su kiausais,maziau vadovauti,labiau isklausyti.ir rinktis tinkamus zmones i draugus/vyrus/meiluzius.jei santykiai tampa nenutrukstamu darbu ir nepasitenkinimu,nera ko save ir kita kankint.gyvenimas trumpas.reik juo megautis.


Buratine, naujiena , tai doh.gif kaip iš giedro dangaus. Man daug kur santykiai - nenutrūkstamas darbas ir nepasitenkinimas, šeimoje aš ilsiuosi, t.y. būnu visiškai savimi, beveik. Bet tai nereiškia, kad kartais nepasikankinam. Dažniausiai tai būna susiję su kažkokiais lūkesčiais iš kito, o ne iš savęs. unsure.gif Na, bet kažkiek atitinkam tuos lūkesčius, matyt. bet tai aš čia nei prie ko. Aišku, svarbu pasirinkimas, bet kartais, jei blogai pasirenki ir išsiskiri, tai nebūna jokio gailesčio. cool.gif Na, o jei užkabina kokia situacija, tai "kažkoks velnias nešė į tą galerą" ...
Papildyta:
QUOTE(Daniella @ 2014 08 25, 15:45)
buratinai, bet gal čia žingsnis link svajonės išsipildymo...

Man kai užplaukia, noris išvažiuot gyvent į kitą miestą, tiksliau į miestelį. smile.gif Bet man visada noris, ir kai neužplaukia, tik per užtemimus ypatingai. smile.gif


Man vaikystėje labai norėjosi kažkur kitur gyventi, pradėti iš naujo, pakol neatsirado kažkokie jausmai, prisirišimas prie kai kurių žmonių.

Papildyta:
QUOTE(Pinot noir @ 2014 08 25, 15:30)
vaje, kiek čia permainų.
Kad tik tau būtų nuo to geriau ir galėtum žingsniuoti į priekį laiminga.

Bet tiesa pasakius, aš vis dar prisimenu tuos"mylimus džinsus" ir truputį liūdna man. blush2.gif


man tie džinsai irgi labai įstrigo unsure.gif Liūdna , bet išsiskyrimas irgi praeina tam tikras gedėjimo stadijas tokias kaip pyktis, liūdesys, susitaikymas ir jau nepamenu daugiau kokias...
Atsakyti
Aš neabejoju, kad Buratinčik teisingai pasielgė.
Gal ir dėl to, kad žinau daugiau jų santykių peripetijų.
Aš siaubingai už ją džiaugiuos. Ir net slapta galvoju, kaip kad Daniella parašė- galbūt tai kelias, be didesnių vingių į svajonę (nžn ar su Daniella apie tą pačią svajonę turim minty biggrin.gif)

Su santykiais gali ir reikia dirbt, bet kai įbrendi į pelkę. Ir dar abu... Tai turbūt tik ir lieka tie džinsai, iš visokeriopos vienatvės, nevilties vilku staugiant.

Aš slapta tikėjaus ir norėjau, kad taip atsitiktų blush2.gif ko tikrai laaaaaaaaaaaaaaaaabai retai tikiuosi, anaiptol, aš už 'arimą' santykiuose, kai jie nors kažko verti..
Turbūt, Buratinčik, aš tau to neminėjau. Gi aš diplomuota diplomatė biggrin.gif
Atsakyti
Pokyčiai gimsta tik iš kančios, kažkodėl...
Atsakyti