Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Tai jau tikrai pienu nesidalins biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Neįsivaizduoju kai toks didesnis skirtumas, bet šiaip kažkaip ta konkurencija nėra tokia jau didelė. MAniškiai tai patys iš savęs juokias, kai pamats, kad kiekvienas dėmesio reikalauja kuo daugiau.
Atsakyti
Nu va, pasidžiaugiau, kad viskas gerai, ir kad susuko. smile.gif

Su pasmerkimu tokiu, nu kodėl susirgau, nepajėgiau užtikrinti tinkamos buities vaikam, pakankamai pasirūpint (čia anksčiau). Reikėjo kažkaip nesusirgt nu. Protu tai suprantu, kad absurdiškai skamba, ir kad viskas nėra taip jau blogai, o iš to, kas buvo blogai, galima išmokt geras pamokas. Ale va.

Nu gal praeis.

Kas dar iš buvusių registruosis? smile.gif

Bais Nekasės pasiilgau, bet jaučiu ji visai nebebūna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daniella: 22 rugpjūčio 2014 - 19:53
QUOTE(Daniella @ 2014 08 22, 15:53)
Nu va, pasidžiaugiau, kad viskas gerai, ir kad susuko. smile.gif

Kas susuko?
Nesupratau visai.... unsure.gif
Atsakyti
as tai jau nesuprantu kas cia is senbuviu gryzo ,o kas naujokes,visi vardai nauji...smile.gif

kita savaite i uk,vel nervai ir dramos viduj.
Atsakyti
Smegenys susisuko. smile.gif

Grebly, ar padėjo vaistai nuo DZS? Kazkaip sakei kad sitie metai paskutiniai UK.
Atsakyti
QUOTE(Daniella @ 2014 08 22, 23:11)
Smegenys susisuko. smile.gif

Grebly, ar padėjo vaistai nuo DZS? Kazkaip sakei kad sitie metai paskutiniai UK.


nebegeriu as tu vaistu,geriant 2priepuoliai dar buvo ir abu kartus be ligonines neapsiejau,nemaciau jokio skirtumo ar geriu ar ne,tai nebepirkau ju.
turbut tu paskutiniu metu bus dar daug...suima kartais pyktis,jau sakau viskas,bet negaliu as taip ant ledo seses palikt...zinau,daug kas nesupranta mano elgesio,bet nu negaliu ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 08 21, 20:13)
Perdedi...

Daniella- normaliai. Bet jau žinau, kad pavydės mamos, nes dbr jau apie tai galvoja.
Dar pergyvena, kad brolis pienu su ja nesidalins...  rolleyes.gif  unsure.gif


Man atrodo, kad viskas jums bus gerai , o mažas vaikas praskaidrins rudenio ir žiemos nuotaikas wub.gif BlankSlate, man tavo avas labai patinka, toks lyg ir mokyklą primena, rudenį, naują klasę ar dar kažką tai naujo ir gero, nors nežinomo. cool.gif
Papildyta:
QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 08 22, 23:57)
...suima kartais pyktis,jau sakau viskas,bet negaliu as taip ant ledo seses palikt...zinau,daug kas nesupranta mano elgesio,bet nu negaliu ir viskas.


aš panašius dalykus priskiriu prie kategorijos tų, kuriuos reikia keisti, bet dar ne laikas, ir stengiuosi susitaikyti, nors labai sunku, ir daug sveikatos, laiko ir energijos atima unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Daniella @ 2014 08 22, 19:53)
Nu va, pasidžiaugiau, kad viskas gerai, ir kad susuko. smile.gif

Su pasmerkimu tokiu, nu kodėl susirgau, nepajėgiau užtikrinti tinkamos buities vaikam, pakankamai pasirūpint (čia anksčiau). Reikėjo kažkaip nesusirgt nu. Protu tai suprantu, kad absurdiškai skamba, ir kad viskas nėra taip jau blogai, o iš to, kas buvo blogai, galima išmokt geras pamokas. Ale va.

Nu gal praeis.



Tas "reikėjo kažkaip nesusirgt" nuo mūsų tada nepriklausė, tiesiog susideda aplinkybės, vidinė nuotaika, manau gerai, kad mokame išlaukti.
Kas dėl paramos sergančiajam depresija dar neseniai skaičiau, kad iš pradžių būtina rūpintis besąlygiškai mylėti tol, kol pats pradeda remtis savo vidinėmis jėgomis. Nes jei tai ilgai užtrunka, tai sergantis depresija gali įgyti, "antrinės naudos" iš savo depresijos - t.y. gali klaidingai suprasti, kad meilės užsitarnauja tik sirgdamas, būdamas bejėgiu, o ne rūpindamasis kitu žmogumi, mokydamasis pats būti atsakingu.
Nu kažką panašaus skaičiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 08 23, 11:18)

Kas dėl paramos sergančiajam depresija dar neseniai skaičiau, kad iš pradžių būtina rūpintis besąlygiškai mylėti tol, kol pats pradeda remtis savo vidinėmis jėgomis. Nes jei tai ilgai užtrunka, tai sergantis depresija gali įgyti, "antrinės naudos" iš savo depresijos - t.y. gali klaidingai suprasti, kad meilės užsitarnauja tik sirgdamas, būdamas bejėgiu, o ne rūpindamasis kitu žmogumi, mokydamasis pats būti atsakingu.
Nu kažką panašaus skaičiau  smile.gif

labai gerai pasakyta. Ir tikra tiesa.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 08 23, 11:18)
Tas "reikėjo kažkaip nesusirgt" nuo mūsų tada nepriklausė, tiesiog susideda aplinkybės, vidinė nuotaika, manau gerai, kad mokame išlaukti.
Kas dėl paramos sergančiajam depresija dar neseniai skaičiau, kad iš pradžių būtina rūpintis besąlygiškai mylėti tol, kol pats pradeda remtis savo vidinėmis jėgomis. Nes jei tai ilgai užtrunka, tai sergantis depresija gali įgyti, "antrinės naudos" iš savo depresijos - t.y. gali klaidingai suprasti, kad meilės užsitarnauja tik sirgdamas, būdamas bejėgiu, o ne rūpindamasis kitu žmogumi, mokydamasis pats būti atsakingu.
Nu kažką panašaus skaičiau  smile.gif


Aha, būtent. 4u.gif smile.gif

Pritariu, tik gal manau, kad ir vėliau reikia sergantį artimąjį mylėt, bet taip nepataikaut, ar kaip čia išsireiškus... Na pradžioj kaip kūdikį, kuriam sėdynė nušluostoma, o kai vaikas paauga, tai jau nebešluostoma, o liepiama pačiam vaikui, bet vaikas dėl to ne mažiau mylimas.


Atsakyti
QUOTE(Daniella @ 2014 08 23, 11:55)
Pritariu, tik gal manau, kad ir vėliau reikia sergantį artimąjį mylėt, bet taip nepataikaut, ar kaip čia išsireiškus...


Kaip ir su bet kuriuo ligoniu, sunku rasti tą priėjimą. Bet geriausia kažkoks vidurys, visiškai neignoruoti, bet ir per daug nepataikauti, ir pačiam sergančiajam mažiau jaustis tuo ligoniu.
Papildyta:
QUOTE(BlankSlate @ 2014 08 21, 15:09)
Nea. Dar nepasidalino. O ir baimė dalintis eina nx.
Toks jausmas, kad prasidėjus PA ištiks..



Viskas bus gerai, pamatysi. Visos pagimdė kas gimdė, ir tavęs pa neištiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daniella @ 2014 08 23, 11:55)
Aha, būtent.  4u.gif  smile.gif

Pritariu, tik gal manau, kad ir vėliau reikia sergantį artimąjį mylėt, bet taip nepataikaut, ar kaip čia išsireiškus... Na pradžioj kaip kūdikį, kuriam sėdynė nušluostoma, o kai vaikas paauga, tai jau nebešluostoma, o liepiama pačiam vaikui, bet vaikas dėl to ne mažiau mylimas.


nu jo, mylėti tokia meile, kuri leidžia augti ar savarankiškėti smile.gif

http://www.bernardin...auskaite/120347

Skaičiau šitą straipsnį ir man įkrito, kad mokėti atjausti žmogų, nes mes gyvename šitoje Žemėjė , ir visiems visokių pamokų, sunkumų, brendimo iki pat gyvenimo galo. unsure.gif Atjausti kitą jam sunkioje situacijoje. Gal ten ne visai taip parašyta, bet aš taip interpretuoju.
Na, ir tikintiems gal ir lengviau unsure.gif tuos sunkumus nešti ir dar kitam padėti, atjausti ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 08 21, 17:29)
Gal tau sezoninė depresija?
O dėl blauzdų, tai ir man taip yra buvę. Gal vaistų šalutinis poveikis pasireiškia.


Matyt, rudeninė. Pastebėjau, kad prieš prasidedant depresijai man apsuksta blauzdos. Vaistų šalutinis poveikis negali būti, nes šiuo metu negeriu, bet mąstau, kada pradėti, kad nepavėluoti ir neįklimpti ir kartu tikiuosi, o gal apseisiu be vaistų.Drambliuko svajonės.
Atsakyti