Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Medute.. Lining ačiū už atsakymus..

Jis lankosi pas psichiatra, jam priskirta CBT (cognitive behaviour therapy) geria vaistus zoloft.. nežinau ar jie stiprūs ar ne..

Pati su mielu noru eičiau pas psichologą, bet šiuo metu finansai neišneša tokios prabangos abiems..

O dėl pasirūpinimo varge ir džiaugsme.. aš suprantu, bet jo visa depresija prasidėjo, kada jis draugavo su psichine mergina ( ten jinai jį terorizavo, žudėsi, naudojo emocini šantažą) ir po to jau jam niekaip neišėjo atsikratyti šitos ligis. Būna tik pagerėjimai ir pablogėjimai.

Tai vat ir bijau, kad jis manyje paliks tokius pačius pėdsakus. Anksčiau buvau žydinti, savim paditikinti, graži mergina, o dabar net pati nebežinau kas iš manęs liko.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(pasikeisiu @ 2014 08 12, 21:02)
Pati su mielu noru eičiau pas psichologą, bet šiuo metu finansai neišneša tokios prabangos abiems..

O dėl pasirūpinimo varge ir džiaugsme.. aš suprantu, bet jo visa depresija prasidėjo, kada jis draugavo su psichine mergina ( ten  jinai jį terorizavo, žudėsi, naudojo emocini šantažą) ir po to jau jam niekaip neišėjo atsikratyti šitos ligis. Būna tik pagerėjimai ir pablogėjimai.

Tai vat ir bijau, kad jis manyje paliks tokius pačius pėdsakus. Anksčiau buvau žydinti, savim paditikinti, graži mergina, o dabar net pati nebežinau kas iš manęs liko.. sad.gif


Pirmiausia pasirūpink savimi unsure.gif nes niekas kitas to nepadarys.
Sudėtingi jo santykiai su aplinka buvo, gal ir jo vaikystės šeimoje kažkas sudėtingo charakterio? O kaip jūs susitikot? Kažkas vis tiek patraukė dėmesį, ar jam reikėjo pagalbos jau nuo pat pradžių? unsure.gif
Gali neatsakyti, aš tik garsiai mąstau. O iš tikrųjų tai mes esame kiekvienas atsakingi už savo gyvenimą, netgi sirgdami depresija g.gif
Atsakyti
Pasikeisiu, depresija neužkrečiama. Tai jis taip sako, kad bendraujant su ja atsirado liga. Priežastys tikrai yra giliau, o ji – tik atpirkimo ožys. Paklausk bet kurios, esančios čia: ar bent vienas iš jų artimųjų susirgo?
Suprantama, kad dabar jautiesi blogai, esi pasimetus, sutrikus. Niekas, susidūręs su sunkiom problemom, nešvyti iš džiaugsmo. Pasirūpink labiau savimi, skirk laiko ir tik sau, kad ne viskas suktųsi tik apie jo depresiją. Palaikyk jį, bet ir savo gyvenimą gyvenk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 13 rugpjūčio 2014 - 08:44
Medute,

Iš pradžių nebuvo ta depresija tokia 'išbujojusi'.. kažkaip nepastebėjau, ir įsimylėję buvom labai. Ir jam gal tas pradinis įsimylėjimas nuotaiką buvo pataisęs.
Tikrai nebūčiau įsimylėjusi tokio žmogaus į kurį jis yra pavirtęs šiandien. Vis dar gyvenu praeities atsiminimais, ir tikiuosi, kad viskas bus kaip buvo..
Mama jo serga sunkia depresijos forma ir geria stiprius vaistus, jai nustatytas bipolinis sutrikimas.


Lining,

Žinau, kad būtent tai ir reikia daryti, ką pasakei.. bet kaip prisiversti, kaip sau įsakyti, viskas iš rankų krenta, ir mintys tik apie mūsų bėdas sukasi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(pasikeisiu @ 2014 08 15, 14:26)
Medute,

Iš pradžių nebuvo ta depresija tokia 'išbujojusi'.. kažkaip nepastebėjau, ir įsimylėję buvom labai. Ir jam gal tas pradinis įsimylėjimas nuotaiką buvo pataisęs.
Tikrai nebūčiau įsimylėjusi tokio žmogaus į kurį jis yra pavirtęs šiandien. Vis dar gyvenu praeities atsiminimais, ir tikiuosi, kad viskas bus kaip buvo..
Mama jo serga sunkia depresijos forma ir geria stiprius vaistus, jai nustatytas bipolinis sutrikimas.



Sunku kažką pasakyti,anksčiau buvo temoje mergaičių daugiau žinančių apie bipolinį sutrikimą. Lyg ir galima visai normaliai gyventi atitinkamus vaistus geriant.
Čia kai periodais nuotaika svyruoja, nuo labai pakilios iki labai depresiškos ? unsure.gif
Daug genijų yra sirgę bipoliniu, ir daug ką sukurdavo per pakilią fazę smile.gif
Tiesiog susitaikyti su faktu, kad dabar ta giluma, depresija, o vėliau vėl bus aktyvus metas ? Nu šiaip ir daugumai žmonių nuotaikos svyruoja nuo geros iki blogos, tik gal ne taip ryškiai.
Ir ta kognityvinė terapija gal turėtų padėti elgesį pakoreguoti. Gal tiesiog taip greitai neišeina atsistatyti?
Ir dar... kuo labiau būsite nepriklausoma nuo jo nuotaikų, mylėsite save ir gyvenimą, tuo jam turėtų būti geriau, man taip atrodo. Gydymą jis gauna, išgyvena jam skirtą depresiją, jį galima palaikyti, padėti, bet gyventi toliau. Aš taip manyčiau.
Atsakyti
o man pakeite vaistus...tai gal kuri esat gerusios tranxene 5mg?siand pradejau gert
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 08 16, 12:01)
<...> išgyvena jam skirtą depresiją, j<...>

ir kas gi jam ta depresija paskyre? a?

ar Notmiau jau pasidalino?
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 08 16, 23:49)
ir kas gi jam ta depresija paskyre? a?

ar Notmiau jau pasidalino?


Likimas gal g.gif , yra dar požiūris, kad ta depresija būtent jam ar jai yra dabar reikalinga, ir saugo gal nuo išorės, sprendimų, bendravimo ar pan. Todėl neskubama jos išlukštenti ir panaikinti, turi sergantis suprasti kas ir kaip, dėl ko smile.gif
Galima galvoti, kad esi depresijos auka ax.gif Ir atėjo ji iš niekur. Bet mano kitokia nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 08 16, 22:56)
o man pakeite vaistus...tai gal kuri esat gerusios tranxene 5mg?siand pradejau gert

Čia raminantys vaistai, ne antidepresantai. 5mg mažiausia dozė - pati nieko nejaučiau nuo tiek. Turėtų slopinti nerimą.
Atsakyti
QUOTE(pasikeisiu @ 2014 08 12, 21:02)
Medute.. Lining ačiū už atsakymus..

Jis lankosi pas psichiatra, jam priskirta CBT (cognitive behaviour therapy) geria vaistus zoloft.. nežinau ar jie stiprūs ar ne..

Pati su mielu noru eičiau pas psichologą, bet šiuo metu finansai neišneša tokios prabangos abiems..

O dėl pasirūpinimo varge ir džiaugsme.. aš suprantu, bet jo visa depresija prasidėjo, kada jis draugavo su psichine mergina ( ten  jinai jį terorizavo, žudėsi, naudojo emocini šantažą) ir po to jau jam niekaip neišėjo atsikratyti šitos ligis. Būna tik pagerėjimai ir pablogėjimai.

Tai vat ir bijau, kad jis manyje paliks tokius pačius pėdsakus. Anksčiau buvau žydinti, savim paditikinti, graži mergina, o dabar net pati nebežinau kas iš manęs liko.. sad.gif

yra toks posakis,su kuo sutapsi tuo ir pats tapsi,as nemoku graziai destyt mintis,pamokslaut,bet nuo dusios patariu PALIK jį.bus dar tu meiliu.Šeip iš savo patirties rašau
Atsakyti
QUOTE(broma @ 2014 08 19, 06:29)
yra toks posakis,su kuo sutapsi tuo ir pats tapsi,as nemoku graziai destyt mintis,pamokslaut,bet nuo dusios patariu PALIK jį.bus dar tu meiliu.Šeip iš savo patirties rašau

Sakykim ji susiras naują vyrą, bet pati susirgs kokia sunkia liga (aišku to nelinkiu), tada jau vyrui bus sakoma, "Palik ją, yra kitų"?
Atsakyti
QUOTE(broma @ 2014 08 19, 07:29)
yra toks posakis,su kuo sutapsi tuo ir pats tapsi,as nemoku graziai destyt mintis,pamokslaut,bet nuo dusios patariu PALIK jį.bus dar tu meiliu.Šeip iš savo patirties rašau

Tikrai, imkim ir palikim visus, kuriuos mylim, ir kuriems teko dalia susirgti. Tiesiog dėl savo skūros saugumo. Ar ne? Ir tegul mus palieka, kai mes sergam. Išsilaižysim patys, o paskui sutiksim ir naujų meilių. doh.gif
ŠEEIP visiška nesąmonė. Ir absoliuti nebranda.
Atsakyti