Įkraunama...
Įkraunama...

Orestas

Apklausa: ar dažnas vardas ar gražus? (166 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
jau kazkuri mamyte rase, apie oresta minderi biggrin.gif tai man ORESTAS su juo iskart asocijuojasi.
sunaus tokiu vardu nepavadinciau, bet nera pats negraziausias.
maziau klausykit tu giminiu, kaimynu ar dar ko - jei jums grazu, vadinas viskas puiku mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man nei Orestas negražu nei Orsetas schmoll.gif
Orsetas tai asocijuojasi ko gorsetu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ne_gera: 26 birželio 2006 - 18:40
man tai nelabai schmoll.gif is serialo is karto matosi, o man asmeniskai tokie nepatinka ax.gif
Atsakyti
O man tai vienas gražiausių vardų berniukui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2006 06 26, 15:16)
ORESTAS  blush2.gif
cia turbut lietuviu kalbos spragos pasireiske smile.gif  blush2.gif
na o del serialu... nezinau nei vieno serialo kuriame toks herojus butu  tongue.gif


Vardas visai normalus. Beje, serialo "Storulė Valentina" pagrindinis veikėjas buvo vardu Orestas. Va čia jisai. Gal prisiminsi smile.gif
http://www.telenovel...la/jpraba52.jpg
http://images.google... PAbl...lėlių

smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2006 06 26, 18:36)
Turbūt būsiu sušaudyta, man šis vardas labai negražus  schmoll.gif .

Ir mane nušaukit prie kompanijos bigsmile.gif Antras nuo galo variantas.
Atsakyti
a man su tv serialu "Storule Valentina" iskart asocijuojasi blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Man nelabai, bet nėra pats blogiausias variantas. Beje, su serialais nesiasocijuoja. Gal todėl, kad jų nežiūriu.... g.gif Šiaip neįprastas ir tiek
Atsakyti
na supratau kiek zmonmiu tiek nuomoniu smile.gif smagu, kad bent jau kazkam jis dar patinka smile.gif jau buvau pamanius kad tik mes du su vyru tokie kuriem jis grazus
Papildyta:
QUOTE(Isila @ 2006 06 26, 22:37)
a man su tv serialu "Storule Valentina" iskart asocijuojasi  blush2.gif  doh.gif


kadangi neziurejau tai nezinojau blush2.gif
Atsakyti
Buvau girdėjusi vaikystėje Oresto vardą, klasiokės brolis buvo, jam dabar gal koks 20 metų galėtų būti, vadinasi nebūtinai tai serialų vardas, juk tada jų dar nebuvo tongue.gif Na, o vardas visai nieko, svarbu, kad sūneliui tinka ir jums patinka 4u.gif
Atsakyti
Nugi visai grazus vardas,man tai nei su serialu asocijuojasi nei ka,o siaip tai ir mazybiskai labai graziai skamba-Orestukas. thumbup.gif
Beje,SVEIKINIMAI SULAUKUS SUNELIO 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jokubo mamyte @ 2006 06 27, 21:41)
Nugi visai grazus vardas,man tai nei su serialu asocijuojasi nei ka,o siaip tai ir mazybiskai labai graziai skamba-Orestukas.  thumbup.gif
Beje,SVEIKINIMAI SULAUKUS SUNELIO 4u.gif  4u.gif


ACIU rolleyes.gif
Atsakyti