Įkraunama...
Įkraunama...

Orestas

Apklausa: ar dažnas vardas ar gražus? (166 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pavadinome sūnelį Orsetu ir išgirdome daug kritikos, įdomi būtų Jūsų OBJEKTYVI nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2006 06 26, 12:23)
Pavadinome sūnelį Orsetu ir išgirdome daug kritikos, įdomi būtų Jūsų OBJEKTYVI nuomonė smile.gif

Tai koks gi vardas,Orestas ar Orsetas? g.gif g.gif Kaip čia taip nebežinai kaip sūnaus vardas rašosi? g.gif g.gif

Atsakyti
kaip suprantu matyt visgi orestas?na jei orestas tai vardas kaip vardas,girdetas,nera man keistas.as tokio vardo nesirinkciau bet siaip norma.
Atsakyti
Savo vaikui tokio vardo neduočiau schmoll.gif Bet visiems vienodai viskas negali patikti. Jei jau taip pakrikštijot, tai ir nebesukit galvos irnesakyk.gif O jei SMamietės nuspręs, kad negražus- keisit? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 06 26, 12:30)
Savo vaikui tokio vardo neduočiau  schmoll.gif Bet visiems vienodai viskas negali patikti. Jei jau taip pakrikštijot, tai ir nebesukit galvos  irnesakyk.gif O jei SMamietės nuspręs, kad negražus- keisit?  mastau.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Vardą žinau dar iš tokios Ultra vires radijo stoties laikų, buvo dj Orestas Minderis first.gif
manau, 2.gif ateityje džiaugsis, nes pašauktas gatvėje ar pan. atsisuks tik jis vienas, o ne 7 Lukai ir 5 Mantai ar Dovydai smile.gif
Atsakyti
man grazus smile.gif
Atsakyti
Jei jau idomi nuomone, tai prasom... pirma i galva sovusi mintis, kad teveliai teleserialu aukos... bet del skonio juk nesigincijama mirksiukas.gif
Atsakyti
ORESTAS blush2.gif
cia turbut lietuviu kalbos spragos pasireiske smile.gif blush2.gif
na o del serialu... nezinau nei vieno serialo kuriame toks herojus butu tongue.gif
o jei forumietes nuspres kad negrazus tai tiesiog Jusu nuomone, man tik idomu ar jis negrazus tik senesnio amziaus zmonems, musu giminaiciams, ar ir jaunimui taip pat idomu kaip i ta varda reaguos sunaus mokykloje ir pan.
o del Luku tai tikrai pirso man si varda, bet butu tas pats kaip su mano amziaus Tomais ar Mindaugais pazistu po 10 , tai ir kalbant tenka sakyti Tomas , Tomelis, Tomukas, Tomce, Tomas 1 , Tomas 2 ... kol atsirenki lotuliukas.gif
o siaip tiesiog idomu ar yra musu bendraminciu ir tiek , aciu uz nuomones, laukiu daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2006 06 26, 11:23)
Pavadinome sūnelį Orsetu ir išgirdome daug kritikos, įdomi būtų Jūsų OBJEKTYVI nuomonė smile.gif


Tai ar Orsetas ar Orestas? lotuliukas.gif niugi nieko tas Orestas - Orsetas butu blogiau. o objektyvios nuomones ne nelauk - kiekvienas cia issako savo subjektyvia mirksiukas.gif man tas vardelis nors ir girdetas, bet vis dar neiprastas 4u.gif
Atsakyti
Grazus ir gana retas vardas smile.gif
Atsakyti
Turbūt būsiu sušaudyta, man šis vardas labai negražus schmoll.gif .
Atsakyti
o man sis vardas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti