Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 221 tema

QUOTE(Sense @ 2014 06 02, 21:28)
Planuoja  smile.gif

Out of stock mano prekė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 06 02, 22:21)
Pagarba už išaiškinimą. Aš tai taip net nesugalvočiau  doh.gif


drinks_cheers.gif
doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(maniuxa @ 2014 06 02, 22:39)
Kvieciu jungtis prie BOOTS.com. Klaipeda, swedbankas
3 vnt uz 8 svarus osteo
kam trukumas gelezies puiki kaina feroglobin
dar visai geras variantas hipp combiotic pienukas
dantu pasta maziukams nuo 0-2 metu
eye q vitaminai kramtomi
bigsmile.gif
kai kuriems vitaminams dar bus taikoma 15 proc nuolaida (skyrelis kur bus taikoma nuolaida cia)
jau esam 5kiese, tad jei dar pasijungs keleta mamykiu bus dar pigiau nei po 2 svarus uz pristatyma kiekvienai
uzsakyma darysiu rytoj  4u.gif



Tik tu kramtomu 180 vnt tai nebera
Vakar paskutinius nupirkau ir dar pritruko:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 03 birželio 2014 - 07:54
QUOTE(lina0612 @ 2014 06 03, 07:53)
drinks_cheers.gif
doh.gif  doh.gif  doh.gif
Papildyta:
Tik tu kramtomu 180 vnt  tai nebera
Vakar paskutinius nupirkau ir dar pritruko:)

bet juos greit papildo smile.gif

Ir beje, osteocare, eye q, ferobloginui ir kitiems populiariems taiko dar papildomai 15proc nuolaida smile.gif

Mačiau diskutuojat dėl kažkokio blogo nuskaitymo (11eur per daug)..kažkas minėjo kad čia dėl to kad paypal eur konvertavo, o sąskaita litinė..bet aš visad taip perku, mano banke sąskaita litais, o moku už sortsdirectą Svarais ar eurais, tai visad nuskaito normaliu kursu, jokių konvertavimo mokesčių..tas pats kas kortele pirkti. Niekada jokių nukrypimų. O ir išraše matosi, kad muskaityta tiek kiek ir pirkimo suma,
stai mano israsas uz SD prikima SEB banke
PAYPAL *SPORTSDIREC,35314369001,GB, atsisk. data 2014-02-02, suma -483,69 GBP
Atsakyti
Del PayPal`o- gal prisimenate paciame paypalo puslapyje jums suma rode litais ar eurais? Nes jeigu litais, vadinasi pirkote paypalo kursu, jeigu eurais- banko kursu. Manau ir dabar prisijunge prie paypalo turetumet matyti, kaip buvo sumoketa.
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2014 06 02, 11:06)
Man atejo per 3 savaites.Uzraso mazesne suma,nieko nereikia prasyti. thumbup.gif



QUOTE(zz_aiza @ 2014 06 02, 12:37)
kaip tik vakar užsisakiau, dabar meldžiuosi, kad tiktų biggrin.gif



Aciu 4u.gif Turbut ir mes su vyru isbandysim Zennioptical smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif sakykit o sportsdirecte dabar visada 20euru uz pristatyma? neemiau jokiu sunkiu daiktu, o rodo 20euru devivery blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Davina @ 2014 06 03, 11:37)
Sveikos mergaites  4u.gif  sakykit o sportsdirecte dabar visada 20euru uz pristatyma? neemiau jokiu sunkiu daiktu, o rodo 20euru devivery  blink.gif


tai daug prekiu perkat. isidekit iki 10 prekiu bus maziau .. apie 10euru jei neklystu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 06 03, 09:42)
tai daug prekiu perkat. isidekit iki 10 prekiu bus maziau .. apie 10euru jei neklystu  ax.gif

bet tai kaip keista nes emiau 32 prekes, bet is ju praktiskai vien maikutes ar sortukai, lengvi daiktai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Davina @ 2014 06 03, 11:46)
bet tai kaip keista nes emiau 32 prekes, bet is ju praktiskai vien maikutes ar sortukai, lengvi daiktai  doh.gif

man irgi 20eur priskaičiavo...tik maikutės, maudymukai smile.gif ot tie anglai smile.gif visur mus skriausti ėmė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 06 03, 09:34)
Mačiau diskutuojat dėl kažkokio blogo nuskaitymo (11eur per daug)..kažkas minėjo kad čia dėl to kad paypal eur konvertavo, o sąskaita litinė..bet aš visad taip perku, mano banke sąskaita litais, o moku už sortsdirectą Svarais ar eurais, tai visad nuskaito normaliu kursu, jokių konvertavimo mokesčių..tas pats kas kortele pirkti. Niekada jokių nukrypimų. O ir išraše matosi, kad muskaityta tiek kiek ir pirkimo suma,
stai mano israsas uz SD prikima SEB banke
PAYPAL *SPORTSDIREC,35314369001,GB, atsisk. data 2014-02-02, suma -483,69 GBP

Nes paypal'e esat uždėjusi varnelę, kad kursą skaičiuotų pagal jūsų banko nustatytą santykį, o ne pagal paties paypal'o mirksiukas.gif Vieną kartą nustačius, paprastai kitais kartais jau automatiškai viskas būna gerai.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 06 02, 22:52)
cocooncenter.co.uk nebedaug truksta iki nemokamo (20eur). Junkites smile.gif

Surinkta, nebesiuskit.
Atsakyti
[quote=avaliona,2014 06 03, 00:21]
Sveikutes, gal kas planuoja pirkti CROCS basutes? smile.gif
Atsakyti