Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 221 tema

QUOTE(Bluntė @ 2014 06 02, 20:58)
Nu bet nelogiskas skirtumas man atrodo. Nebent kas sebas man rodo dvi valiutas vien del to,kad ale atsinaujino ir visas operacijas rodo dviem sumom. Reiks pacia.operacija panagrinet smile.gif
Aciu merginos uz konsultacijas smile.gif


Aš tai iki dabar naudoju seną versiją, kažkaip pripratus. Visada rodė abi valiutas, ir senoj bankinikystėj visada rodydavo biggrin.gif, bent jau tiek, kiek aš SEB'ą turiu kokius 15 m. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 06 02, 22:28)
Dėl kitų bankų negaliu tvirtinti, bet būtent SEB jau kurį laiką visas operacijas rodo dviem eilutėm (čia gal kaip pasiruošimas euro įvedimui - kad žmonės pamažu priprastų). O skirtumas 11 eurų išties nemažas, bet jau ne kartą kalbėta, kad paypal turi nusistatęs savo valiutos konvertavimo santykį, kuris gerokai didesnis, nei mūsų bankų mirksiukas.gif Todėl jei neuždėjot varnelės, kad būtų taikomas jūsų banko konvertavimas, tada eurus jums galėjo paskaičiuoti po kokius 3,63 Lt ar pan... cool.gif


na kursas gali būt betkoks, bet esmė pati suma.. iš kur tas 11 eurų prilipo.. g.gif
man kažkaip nelogiška.. tai rodytu eurais sumą tą pačia.. tik litais suma būtų didelė nes tarkime kursas didelis.. bet pati suma eurais negali kisti schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 06 02, 22:48)
na kursas gali būt betkoks, bet esmė pati suma.. iš kur tas 11 eurų prilipo..  g.gif
man kažkaip nelogiška.. tai rodytu eurais sumą tą pačia.. tik litais suma būtų didelė nes tarkime kursas didelis.. bet pati suma eurais negali kisti  schmoll.gif  schmoll.gif

Parduotuvėje perki už 255 eurus.
Sąskaitoje litai, o paypalas paskaičiuoja kad 1 eur = 3,63 Lt, taigi iš banko sąskaitos nurašo 255 x 3,63 = 925.65 Lt
Savo ruožtu, bankas sąskaitos savininkui nurodo, kad iš jo sąskaitos nurašyti 925.65 Lt = 266.75 eur (925.65 / 3.47 - nes pagal LT banką, 1 eur = 3,47 Lt)
Vat ir visa logika cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 02 birželio 2014 - 21:58
bet va kokį kursą radau prie išrašo
PAYPAL *SPORTSDIREC,35314369001,GBR...tai man niekaip nesigauna 920lt....

gal man užklausti pačio SEBo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 02 birželio 2014 - 22:19
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 06 02, 21:56)
Parduotuvėje perki už 255 eurus.
Sąskaitoje litai, o paypalas paskaičiuoja kad 1 eur = 3,63 Lt, taigi iš banko sąskaitos nurašo 255 x 3,63 = 925.65 Lt
Savo ruožtu, bankas sąskaitos savininkui nurodo, kad iš jo sąskaitos nurašyti 925.65 Lt = 266.75 eur (925.65 / 3.47 - nes pagal LT banką, 1 eur = 3,47 Lt)
Vat ir visa logika cool.gif


Pagarba už išaiškinimą. Aš tai taip net nesugalvočiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 06 02, 23:21)
Pagarba už išaiškinimą. Aš tai taip net nesugalvočiau  doh.gif

aš irgi taip galvojau jau paskum,kai supratau,kad matau dvi valiutas...
bet va vis tiek kai pažiūrėjau išraše kursą,tai man klaustukų nesumažėjo smile.gif
Atsakyti
Kvieciu jungtis prie BOOTS.com. Klaipeda, swedbankas


3 vnt uz 8 svarus osteo
kam trukumas gelezies puiki kaina feroglobin
dar visai geras variantas hipp combiotic pienukas
dantu pasta maziukams nuo 0-2 metu
eye q vitaminai kramtomi
bigsmile.gif
kai kuriems vitaminams dar bus taikoma 15 proc nuolaida (skyrelis kur bus taikoma nuolaida cia)
jau esam 5kiese, tad jei dar pasijungs keleta mamykiu bus dar pigiau nei po 2 svarus uz pristatyma kiekvienai
uzsakyma darysiu rytoj 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 06 02, 23:18)
bet va kokį kursą radau prie išrašo
PAYPAL *SPORTSDIREC,35314369001,GBR

Bet šita skaičiukų seka juk nėra euro keitimo kursas... 4u.gif Greičiau jau koks nors sandorio numeris ar kažkas panašaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 06 02, 23:43)
Bet šita skaičiukų seka juk nėra euro keitimo kursas... 4u.gif Greičiau jau koks nors sandorio numeris ar kažkas panašaus rolleyes.gif

man tas 3,53....labai į euro kursą tiesiog panašus g.gif ax.gif o seb'e iš principo įmanoma pamatyti kokiu kursu nuskaitė? g.gif
Atsakyti
Ner ten kabeleliu. Ne kurso skaiciai ten.
Papildyta:
cocooncenter.co.uk nebedaug truksta iki nemokamo (20eur). Junkites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 06 02, 23:52)
Ner ten kabeleliu. Ne kurso skaiciai ten.


aišku smile.gif ačiū smile.gif išmiegosiu ir ryt tada senoj versijoj pasitikrinsiu smile.gif

ačiū už kantrybę merginos smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas planuoja pirkti CROCS basutes? smile.gif
Atsakyti