Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 221 tema

Gal Kaune kas uzsakines sportsdirect? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2014 06 02, 17:49)
Cia del to, kad mokejot paypalu. Pas juos kursas visai kitas.



QUOTE(Murčikas @ 2014 06 02, 18:05)
ar paypale esat pasirinkusi, kad skaiciuotu banko kursu?

nu tebūnie kursas kitas..aš neisginčyju...bet esmė,kad suma nuskaityta ne tokia Eurais negu užsakyme,,,ta prasme sąskaita manno 255eur...o banke rodo,kad nuskaityta 266eur.. aš suprasčiau,kad nuskaito 255eur, bet kursu ne 3,47 pvz , o 3,50..nu kaip pvz... bet ta suma 255eur turėtų būti ir sąskaitoj ir banko nuskaityme, ar ne taip? blush2.gif
Atsakyti
sveikutes-rytoj uzsisakysiu is www.everything5pounds.com is karto po naujienu kad speti pagauti savo dydzio batukus -va cia naujienos rytojaus https://www.facebook...7...4947&type=1
kad suspetumete i uzsakyma-atsiuskite laiskucius i alinuska@bamba.lt iki 12.45 val jei is naujienu-tai laiskutyje parasykite kokio dydzio reikia ir nuoroda is facebook, o jei is pacio puslapio, tai dydi ir spalva su nuoroda is E5P
jau kelias prekes turiu, tai turetu buti po 26 lt uz vieneta mirksiukas.gif Kaunas, bet persiunciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 02 birželio 2014 - 19:01
QUOTE(Bluntė @ 2014 06 02, 17:52)
nu tebūnie kursas kitas..aš neisginčyju...bet esmė,kad suma nuskaityta ne tokia Eurais negu užsakyme,,,ta prasme sąskaita manno 255eur...o banke rodo,kad nuskaityta 266eur.. aš suprasčiau,kad nuskaito 255eur, bet kursu ne 3,47 pvz , o 3,50..nu kaip pvz... bet ta suma 255eur turėtų būti ir sąskaitoj ir banko nuskaityme, ar ne taip?  blush2.gif


Tikrai tada kažkokia nesąmonė g.gif . Gal siuntimas 11 eur, gal nepastebėjai g.gif ? Kitos priežasties tai neįsivaizduoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2014 06 02, 17:07)
Mazdaug iki 2 sav. Priklauso, kaip greitai jie issiuncia
va toks balansinis dviratukas atlieka http://www.mytoys.de...1.39.06/3244746

o kuo jis prastas? Del ko ji grazinti norite?
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 06 02, 18:52)
nu tebūnie kursas kitas..aš neisginčyju...bet esmė,kad suma nuskaityta ne tokia Eurais negu užsakyme,,,ta prasme sąskaita manno 255eur...o banke rodo,kad nuskaityta 266eur.. aš suprasčiau,kad nuskaito 255eur, bet kursu ne 3,47 pvz , o 3,50..nu kaip pvz... bet ta suma 255eur turėtų būti ir sąskaitoj ir banko nuskaityme, ar ne taip?  blush2.gif

O jūsų banko/kredito kortelės sąskaita eurais ar litais? g.gif
Nes man šiuo atveju vis tik panašiausia, kad kortelės sąskaita litais, atsiskaitinėjot eurais per paypal, taigi turėjo būti valiuta konvertuojama. Ir jei nenurodėt, kad būtų taikomas jūsų banko konvertavimo santykis, tada paypal pritaikė savo, kuris yra kiek didesnis. Taip ir susidarė skirtumas.
Papildyta:
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2014 06 02, 16:07)
Mazdaug iki 2 sav. Priklauso, kaip greitai jie issiuncia
va toks balansinis dviratukas atlieka http://www.mytoys.de...1.39.06/3244746

Aha, man irgi įdomu, kas su juo negerai? 4u.gif Nes visai patraukliai atrodo - žinoma firma, lengvas... rolleyes.gif
Ir beje, jį užsakinėjot su temperatūros nuolaida?
Atsakyti
Kaune Sportsdirect renku,siusiu pastu i kitus miestus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 06 02, 20:20)
Tikrai tada kažkokia nesąmonė  g.gif . Gal siuntimas 11 eur, gal nepastebėjai  g.gif ? Kitos priežasties tai neįsivaizduoju  g.gif



QUOTE(Eglynas9 @ 2014 06 02, 21:32)
O jūsų banko/kredito kortelės sąskaita eurais ar litais? g.gif
Nes man šiuo atveju vis tik panašiausia, kad kortelės sąskaita litais, atsiskaitinėjot eurais per paypal, taigi turėjo būti valiuta konvertuojama. Ir jei nenurodėt, kad būtų taikomas jūsų banko konvertavimo santykis, tada paypal pritaikė savo, kuris yra kiek didesnis. Taip ir susidarė skirtumas.
Papildyta:



Nu bet nelogiskas skirtumas man atrodo. Nebent kas sebas man rodo dvi valiutas vien del to,kad ale atsinaujino ir visas operacijas rodo dviem sumom. Reiks pacia.operacija panagrinet smile.gif
Aciu merginos uz konsultacijas smile.gif
Atsakyti
Gal kas planuoja užsakymą iš http://www.cocooncenter.co.uk/?
Atsakyti
Gal kas planuojte uz kokiu 2 sav uzsisakineti is ZOEVA.de? Jei ka rasykite i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 06 02, 21:24)
Gal kas planuoja užsakymą iš http://www.cocooncenter.co.uk/?

Planuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 06 02, 21:58)
Nu bet nelogiskas skirtumas man atrodo. Nebent kas sebas man rodo dvi valiutas vien del to,kad ale atsinaujino ir visas operacijas rodo dviem sumom. Reiks pacia.operacija panagrinet smile.gif
Aciu merginos uz konsultacijas smile.gif

Dėl kitų bankų negaliu tvirtinti, bet būtent SEB jau kurį laiką visas operacijas rodo dviem eilutėm (čia gal kaip pasiruošimas euro įvedimui - kad žmonės pamažu priprastų). O skirtumas 11 eurų išties nemažas, bet jau ne kartą kalbėta, kad paypal turi nusistatęs savo valiutos konvertavimo santykį, kuris gerokai didesnis, nei mūsų bankų mirksiukas.gif Todėl jei neuždėjot varnelės, kad būtų taikomas jūsų banko konvertavimas, tada eurus jums galėjo paskaičiuoti po kokius 3,63 Lt ar pan... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 02 birželio 2014 - 21:33