Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 221 tema

QUOTE(vikruole @ 2014 06 01, 21:58)
Sveikos. Paziurejau kur mano prekes is tinedylo: raso taip- 2014-05-27 11:40, The item is being prepared for customs inspection. More information is available in the FAQ list.Please fill in this form when submitting the documents to the declarants of Lithuania Post., Mail Sorting Department, Rodūnios kelias 9, Vilnius

Cia juk dar ne muitines gerasis laiskutis?
Nes prekinaus uz 30 dol. (zioplumas).  doh.gif


Bent jau anksčiau ateidavo paprastas popierinis laiškas paštu iš muitinės, ten viskas bus aiškiai surašyta kas ir kaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 06 01, 22:32)
Bent jau anksčiau ateidavo paprastas popierinis laiškas paštu iš muitinės, ten viskas bus aiškiai surašyta kas ir kaip biggrin.gif


Man 1 k. atėjo irgi popierinis, o 2 k. niekas neatėjo, viskas internetu pasižiūrėt teko.
Atsakyti
pirksiu clothingattesco su nemokamu siuntimu (naudosiu -10svaru koduka). Kaunas
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 06 01, 21:07)
Nepirkit tokių brangių dalykų, nu nebent labai norisi smile.gif.
Aš pas mus gal maxėj ar Norfoj pirkau tokį indelį, į kurį susipili ką nori, uždarai su dangteliu, prie kurio pritvirtintas pagaliukas ir gaunasi ledai.


zinokit skirtumas didziulis, as dar ir tuperware turejau, o dabar ZOKU turim, tai ner ko lygint, vienas malonumas darytis-tiek serbeta, tiek ledus

QUOTE(zz_aiza @ 2014 06 01, 21:45)
ot ir ne tongue.gif valgo abu vaikai žiemą-vasarą ir sveiki kaip ridikai  thumbup.gif 1 metukų pyplys ir tas vos ne kasdien kai šilta tokius naminius ledus valgo.


pilnai pritariru, mes per karscius kabliuojam ir nieko, cia ne nuo to susergama

Papildyta:
jei kam reikia turiu vieną ZOKU serbetui atliekama, per daug esu prisipirkus, mano pilnas saldiklis prikistas situ aparaciuku, bet kadangi 2porcijas gali padaryt su vienu, tai antras taip ir liko neispakuotas
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 06 01, 20:53)
Radau ir pigiau:
http://www.aliexpres...ctId=1873534702

bet sita, o kaip tas vanduo nesusala iki vientiso ledo? nikaip nesuprantu g.gif Jei jus nesergat - gal ir mes nesirgsim, gal visgi reik mums unsure.gif

Aš iš kiniečių nenoriu blush2.gif . Ir to kito, kur pilnas ebay nenoriu mirksiukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(Vlastimila @ 2014 06 02, 06:33)
zinokit skirtumas didziulis, as dar ir tuperware turejau, o dabar ZOKU turim, tai ner ko lygint, vienas malonumas darytis-tiek serbeta, tiek ledus
pilnai pritariru, mes per karscius kabliuojam ir nieko, cia ne nuo to susergama

Papildyta:
jei kam reikia turiu vieną ZOKU serbetui atliekama, per daug esu prisipirkus, mano pilnas saldiklis prikistas situ aparaciuku, bet kadangi 2porcijas gali padaryt su vienu, tai antras taip ir liko neispakuotas

o kaip jis atrodo, gal mums irgi tiktų toks?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amrinasta: 02 birželio 2014 - 07:17
Merginos, gal kas gali pasakyt, ar jums veikia Boots puslapis? tiksliau ar eina pažiūrėt savo krepšiuką? nuo vakar bandau apmokėti ir neduoda net į krepšį pažiūrėt..
galvojaunamie kompas palūžo, bet ir darbe tas pats doh.gif
Atsakyti
Perku http://www.boots.com...capsules_29811/

Siuntimas per Uk
UK nemokamas
I LT 1 kg-1.5 sv

TIK KAUNAS
Tik siandien

pageidavimus i el pasta : lina0612@gmail.com
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif Kur perkat plesytus ar kaip juos pavadint dzinsus? rolleyes.gif As sau ieskau 4u.gif Ir graziu ir kainom ne kosminem ax.gif
Atsakyti
Kas pirkote is Zennioptical, pasidalinkite patirtim 4u.gif Per kiek mazdaug laiko ateina pagaminti akinukai? Ar jie uzraso mazesne kaina ant siuntinio patys ar reikia kazkaip ju prasyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jelenyte112 @ 2014 06 02, 10:54)
Kas pirkote is Zennioptical, pasidalinkite patirtim  4u.gif  Per kiek mazdaug laiko ateina pagaminti akinukai? Ar jie uzraso mazesne kaina ant siuntinio patys ar reikia kazkaip ju prasyti?  ax.gif

Man atejo per 3 savaites.Uzraso mazesne suma,nieko nereikia prasyti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2014 06 01, 10:01)
Man jau nebepatinka http://www.sportsdirect.com/ su savo nauja kvaila sistema,kai dariau užsakymą nedavė patvirtinti, liepė išmesti daiktus nes nebeturi,okuriuos neparyškina neparodo nu jomajo iš kur man žinoti ko jie neturi taip galiausiai teko iš naujo perkilnoti visus 164daiktus kolpaiskejo kad triusiku tik 2 rusiu nera nu negi sunku buvo paryskinti raudonai kaip seniau ir viskas butų aišku bučiau išmetus tik triusikus ir viskas.
Na padariau užsakymą penktad susinervinus jau maniau nebeduos išvis patvirtinti, vakar gaunu žinute atšaukti šie daiktai nes neturime sandėlyje ir vėl neparodo kurie įkėlė visas 164 tiko pati žinokis kurių nėra  doh.gif
Suma tik matosi, o kiek kokių daiktų nebus nepažymėjo.
Parašyta šie elementai atšaukti iš užsakymo ir visos 164prekės išvardintos jau šoka gausiu galvoju negi visą užsakymą atšaukė  doh.gif
Bet pabaigoje suma 20svarų.
Nepatinka man tokia jų nauja sistema seniau viskas aiškiai raudonai gaudavau pažymėta.


Man identiskai buvo biggrin.gif
Net kitu emailu kuriau saskaita,kad is naujo viska deliot ir ieskot ko ner biggrin.gif
Prasikeikiau visa vakara. Tik lyg emailu atejo,kad visas prekes ishsiunte smile.gif
Atsakyti
kita savaite su boots.com uzsakymu turesiu viena laisva pakuote braskiniu zuvu tauku 180kaps.
kaina iki 13sv. Gal kas noretu?
http://www.boots.com...capsules_29811/
Vilnius
4u.gif
Atsakyti