Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 221 tema

Gal būtų norinčių prisijungti prie ledų darymo aparačiuko Chill Factor Childrens Squeeze Cup Slushy Frozen pirkimo, perkant 4, vieno kaina gaunasi 8,75 gbp, man reikia tik vieno, pirkčiau per uk, dar +6 Lt už 1 kg. Šiaip perkant vieną pigiausiai radau 12 gbp.
user posted image
Filmukas va čia
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2014 06 01, 20:35)
Gal būtų norinčių prisijungti prie ledų darymo aparačiuko Chill Factor Childrens Squeeze Cup Slushy Frozen pirkimo, perkant 4, vieno kaina gaunasi 8,75 gbp, man reikia tik vieno, pirkčiau per uk, dar +6 Lt už 1 kg. Šiaip perkant vieną pigiausiai radau 12 gbp.
user posted image
Filmukas va  čia

jauciu tiesus kelias i angina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 06 01, 20:43)
jauciu tiesus kelias i angina blush2.gif


drinks_cheers.gif
tą patį pagalvojau
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 06 01, 19:43)
jauciu tiesus kelias i angina blush2.gif

O manęs kažkaip visai negąsdina, mes žiemą vasarą valgom ledus biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2014 06 01, 19:35)
Gal būtų norinčių prisijungti prie ledų darymo aparačiuko Chill Factor Childrens Squeeze Cup Slushy Frozen pirkimo, perkant 4, vieno kaina gaunasi 8,75 gbp, man reikia tik vieno, pirkčiau per uk, dar +6 Lt už 1 kg. Šiaip perkant vieną pigiausiai radau 12 gbp.


Nepirkit tokių brangių dalykų, nu nebent labai norisi smile.gif.
Aš pas mus gal maxėj ar Norfoj pirkau tokį indelį, į kurį susipili ką nori, uždarai su dangteliu, prie kurio pritvirtintas pagaliukas ir gaunasi ledai. Max 10 lt. mokėjau, tiksliai nepamenu, ir 6 porcijos gaunas. Man atrodo geriau negu šitie šalti ledukai g.gif
Aš ir nežinau kas ta angina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 01 birželio 2014 - 20:08
QUOTE(Amrinasta @ 2014 06 01, 21:02)
O manęs kažkaip visai negąsdina, mes žiemą vasarą valgom ledus  biggrin.gif .


mes irgi valgom ledus, bet ne susalusi vandeni rolleyes.gif As pati suciulpus uzsalusias braskes kelias - ui kaip sirgau, nors sirgti apskritai nesu linkus blush2.gif Kai labai karsta, o cia grynas susales ledas - pavojinga gana, nebent vasara nedirbat ir turit laiko vaikams slaugyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 06 01, 20:43)
jauciu tiesus kelias i angina blush2.gif

ot ir ne tongue.gif valgo abu vaikai žiemą-vasarą ir sveiki kaip ridikai thumbup.gif 1 metukų pyplys ir tas vos ne kasdien kai šilta tokius naminius ledus valgo. Aišku, čia ir nuo iprociu priklauso, bet bent mano vaikai ne i burną neima visokių grietininių ledų, tik tokius iš sulčių, mb prispaudžia natūralių apelsinų sulčių ir su visais tirščiais šaldome cool.gif
Atsakyti
Radau ir pigiau:
http://www.aliexpres...ctId=1873534702

bet sita, o kaip tas vanduo nesusala iki vientiso ledo? nikaip nesuprantu g.gif Jei jus nesergat - gal ir mes nesirgsim, gal visgi reik mums unsure.gif
Atsakyti
Sveikos. Paziurejau kur mano prekes is tinedylo: raso taip- 2014-05-27 11:40, The item is being prepared for customs inspection. More information is available in the FAQ list.Please fill in this form when submitting the documents to the declarants of Lithuania Post., Mail Sorting Department, Rodūnios kelias 9, Vilnius

Cia juk dar ne muitines gerasis laiskutis?
Nes prekinaus uz 30 dol. (zioplumas). doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2014 06 01, 11:01)
Man jau nebepatinka http://www.sportsdirect.com/ su savo nauja kvaila sistema,kai dariau užsakymą nedavė patvirtinti, liepė išmesti daiktus nes nebeturi,okuriuos neparyškina neparodo nu jomajo iš kur man žinoti ko jie neturi taip galiausiai teko iš naujo perkilnoti visus 164daiktus kolpaiskejo kad triusiku tik 2 rusiu nera nu negi sunku buvo paryskinti raudonai kaip seniau ir viskas butų aišku bučiau išmetus tik triusikus ir viskas.
Na padariau užsakymą penktad susinervinus jau maniau nebeduos išvis patvirtinti, vakar gaunu žinute atšaukti šie daiktai nes neturime sandėlyje ir vėl neparodo kurie įkėlė visas 164 tiko pati žinokis kurių nėra  doh.gif
Suma tik matosi, o kiek kokių daiktų nebus nepažymėjo.
Parašyta šie elementai atšaukti iš užsakymo ir visos 164prekės išvardintos jau šoka gausiu galvoju negi visą užsakymą atšaukė  doh.gif
Bet pabaigoje suma 20svarų.
Nepatinka man tokia jų nauja sistema seniau viskas aiškiai raudonai gaudavau pažymėta.



as galvoju kad jau as ko nebemoku, ir man panasiai nutiko, gerai kad prekiu kur kas maziau buvo nei pas jus, greit radau ko nera doh.gif
Atsakyti
Nu jeigu su SD tokie bajeriai pradėjo darytis, tai kaip sunku bus didelius užsakymus daryt doh.gif , tiksliau išvis neapsimokės, nes kiek laiko bus sugaišta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2014 06 01, 15:22)
gal kas renka Pharmashopdiscount.com arba www.parapharmacie-discount.net Vilniuje?

O jusu prekiu (-es) nera www.cocooncenter.com? Nes jusu norimje parduotuveje yra siuntimo mokestis, tai ar nebrangiau gaunas?
Atsakyti