Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 221 tema

QUOTE(linaj @ 2014 05 30, 13:37)
Mergaites, is Fragrance direct.uk po uzsakymo per kiek laiko atkeliauja prekes ir turiu gauti lapeliuka is pasto ar siuntu tarnyba atveza?

Iš pašto lapelis, bet aš vieną kartą gavau siuntą, o kitą kartą ne. Laukiau 43 dienas, kol paypal sistemoj dar galejau bylą iškelt. Žodžiu, nebeperku iš ten, nes nepatikima man ta pardė
Papildyta:
QUOTE(Skaiciuoju @ 2014 05 30, 14:05)
pas mane 166prekes jau ismeciau 62 prekes kosmaras

Ar naršyklėje 1 skirtukas atidarytas? Gal daug langų atsidarėt ir kraunat ne viename naršyklės lange? Neįsivaizduoju, kokia kita priežastis būtų, jei prekė būtent to dydžio ir spalvos iš tiesų yra dar pardavime...
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2014 05 30, 13:58)
SOS merginos pagalbos einu is proto nežinau ka daryti darau uzsakyma is Sportsdirect neduoda man patvirtinti liepia ismesti ir krepselio prekes
One or more items in the bag is out of stock. Please remove the out of stock items from the bag and try again.
ismetu tada vel liepia kitas ismesti ismetu ir vel kitas uzsakymas didelis nebezinau jau baigiu visa krepseli ismetineti kosmaras kazkoks? Kas cia vyksta ?


Nu tai normalu, jei didelis užsakyms ir prekės dinginėja. Greičiau išmeskit kokių nebeliko ir tvirtinkit užsakymą, nes kitaip galit dar ilgai pražaist.
Atsakyti
QUOTE(Lefrais @ 2014 05 30, 15:11)
Ar naršyklėje 1 skirtukas atidarytas? Gal daug langų atsidarėt ir kraunat ne viename naršyklės lange? Neįsivaizduoju, kokia kita priežastis būtų, jei prekė būtent to dydžio ir spalvos iš tiesų yra dar pardavime...

ismeciau ka prase dabar atsargiai is naujo keliu zesiu kai tik raudonuos tos ir neimsiu prekes viska keliu is naujo oi kaip nusikaliau siuntimas tai oho 34,99svaro na prekiu daug, bet galiu daug ir nebetekt sad.gif
Atsakyti
o is kur tada geriau siustis? smile.gif

QUOTE(Lefrais @ 2014 05 30, 15:11)
Iš pašto lapelis, bet aš vieną kartą gavau siuntą, o kitą kartą ne. Laukiau 43 dienas, kol paypal sistemoj dar galejau bylą iškelt. Žodžiu, nebeperku iš ten, nes nepatikima man ta pardė

Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2014 05 30, 15:14)
siuntimas tai oho 34,99svaro na prekiu daug


Per UK pigiau manau būtų ax.gif Na aišku jei ne dviračiai kokie biggrin.gif
Atsakyti
Jatau maniau, pražilsiu smile.gif nesupratau kas ten jiems negerai buvo ismeciau ka prase virs 60prekiu ismeciau poto vel sukeliau tai tik 2 triusiku nebuvo per juos kiek man nervu atėmė dabar juokas ima lotuliukas.gif ka normaliai negalejo padoryti kaip seniau raudonuodavo ka ismesti reikedavo dabar dar paraso puse prekiu tipo edit edit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2014 05 30, 13:02)
Iskur galima atsisiusti kremo Australian Gold apsaugos  nuo saules.

Čia yra http://www.fragrance.../australiangold 4u.gif
Atsakyti
Ieskau kas noretu prisijungti pire uzsakymo is Boots.com
Siusiu tiesiai i Lietuva. esam dviese, dar kelias priimciau, pasidalintume 10 svaru siuntima.
saldus.pirkiniai@gmail.com
Vilnius

QUOTE(saldu @ 2014 05 30, 12:47)
Biški pareklamuosiu  smile.gif
Scholl prietaisas kojoms perkant 2vnt, vieno kaina 17svaru

Colgate vaikiškas el. šepetėlis berniukui mergaitei
2,99

braškiniai EYE Q žuvų taukai 180 kaps. perkant 3pak. vieno kaina 12,86sv.

4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldu: 30 gegužės 2014 - 15:11
QUOTE(me2za @ 2014 05 30, 15:33)
Per UK pigiau manau būtų ax.gif Na aišku jei ne dviračiai kokie biggrin.gif

o as nemanau kad pigiau nes bus pilnos 5 dezes 6 nepilna tikrai Tukis paimtu dar daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiciuoju: 30 gegužės 2014 - 14:56
noreciau prisijungti prie uzsakymo is sportsdirect Klaipedoje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(valiar @ 2014 05 30, 16:31)
noreciau prisijungti prie uzsakymo is sportsdirect Klaipedoje blush2.gif

Deja mano jau patvirtintas buciau priemusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2014 05 30, 14:29)
o is kur tada geriau siustis? smile.gif

Iš cocooncenter ar feelunique.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lefrais: 30 gegužės 2014 - 15:52