Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 221 tema

PASKUTINE PROGA PRISIJUNGTI, RYTOJ PERKU,KOL KAS ESAM 6

QUOTE(gabrielita21 @ 2014 05 09, 12:32)
renku http://www.unserekleineapotheke.de/ klaipedoj, galesiu persiust, noreciau surinkt 10 norinciu, kad shipas butu po eura. Siusti krepsius i alinalatakiene@gmail.com

Atsakyti
gal kas uzsakinejate is Lessthan10pounds ?
noreciau prisijungti
Atsakyti

Gal kas pastebejot ar Mark and sp-encer daznai pateikia nuolaidas rubams?
Vakar buvo -20% nepastebejau. Ar gali buti savaitgali vel?
Atsakyti
Ar kuriai pavyko kuriai nusipirkt myToys?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 05 27, 20:51)
Ar kuriai pavyko kuriai nusipirkt myToys?

Kovoju su ekrane pasirodančiu vaiduokliu, bet niekaip. Ir atsakymo žadėtojo negavau. Tai liūdna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 05 27, 15:44)
Mytoys.de dar jokių paaiškinimų neatsiuntė kodėl neina pirkti? Man vakar pažadėjo, kad parašys, bet tyla. O pirkti vis dar neina.



QUOTE(Rasulita123 @ 2014 05 27, 23:03)
Kovoju su ekrane pasirodančiu vaiduokliu, bet niekaip. Ir atsakymo žadėtojo negavau. Tai liūdna  verysad.gif


Laba vakar merginos. na as atsakyma gavau is karto, bet kai tik vakarais galiu prisest tai rasau. Pradzioje raso kad naudoju senaja versija kazkokia (nors pirkau pries velykas, viskas puikiai pavyko g.gif ) atseit pabandykit is kito saltinio i interneta ieiti .Jei nepavyktu,jie rekomenduoja pertvarkyti perjungimas pagal sita ju puslapi( oi kaip nervina mane tokie dalykai, ner man laiko... doh.gif )
http://www.mytoys.de...t.sv01.cookies/


ir jei vistiek nepavyktu tada per emaila mielai uzsakytu su nurodytais duomenimi, kopijuoju
Gern können Sie die Bestellung auch per E-Mail (unter Angabe von Adresse,
Geburtsdatum, Telefonnummer, Zahlungsart und Bestellnummern der Artikel)
an uns senden.

Sollten Sie weitere Fragen haben, sind wir sehr gerne für Sie da.

Herzliche Grüße
Francie Kiewall

na tikriausiai si buda as ir pasirinksiu, kol ka as kompe isnagrinesiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyte @ 2014 05 27, 21:09)
Gern können Sie die Bestellung auch per E-Mail (unter Angabe von Adresse,
Geburtsdatum, Telefonnummer, Zahlungsart und Bestellnummern der Artikel)
an uns senden.

na tikriausiai si buda as ir pasirinksiu, kol ka as kompe isnagrinesiu  g.gif

Išbandžiau ką tik Jums pasiūlytą būdą susitvarkyti naršyklę. Bandžiau pertvarkyti net dvi, bet rezultato jokio. Tikrai ne naršyklėse bėda.
Gal reikėtų ir man paštu užsakymą siųsti (įdomu, kokiu paštu reiktų siųsti), bet kaip tada su apmokėjimu? Reikėtų pavedimą daryti ar kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 05 27, 23:32)
Išbandžiau ką tik Jums pasiūlytą būdą susitvarkyti naršyklę. Bandžiau pertvarkyti net dvi, bet rezultato jokio. Tikrai ne naršyklėse bėda.
Gal reikėtų ir man paštu užsakymą siųsti (įdomu, kokiu paštu reiktų siųsti), bet kaip tada su apmokėjimu? Reikėtų pavedimą daryti ar kaip  g.gif

tai tuo emailu is kurio atsake, service@mytoys.de , kaip ir raso, nurodykit viska ko praso, tame tarpe ir apmokejimo buda , tik va pavedimas nemazai kainuos berods, nu reiks da laiskuka parasyt del atsiskaitymo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyte @ 2014 05 27, 22:04)
tai tuo emailu is kurio atsake, service@mytoys.de , kaip ir raso, nurodykit viska ko praso, tame tarpe ir apmokejimo buda , tik va pavedimas nemazai kainuos berods, nu  reiks da laiskuka parasyt del atsiskaitymo  mirksiukas.gif

Aš irgi galvoju, kad pavedimą daryti į užsienį labai nepasimoka g.gif Bet tai kokie jie artistai, negi taip sunku susitvarkyti sistemą.
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 05 27, 15:17)
Užkabinot mane truputį su tuo aliuminiu, bet kiek pasigūglinau, tai supratau, kad "pure baking soda" tą ir reiškia, kad sudėtyje nenaudojami jokie papildomi katalizatoriai (tokie kaip aliuminis). Beje, pastarųjų paprastai dedama į kepimo miltelius (baking powder).
O šiaip, kitose parduotuvėse aptikau, kad ta iHerb'inė Bob's Red Mill soda irgi yra aluminium free: pvz., čia mirksiukas.gif


Aciu labai uz pagalba, reiks prisimint kaip is iherbo pirkt, neaisku kur kreditke net uzmesta ax.gif

QUOTE(zujka19 @ 2014 05 27, 15:54)
na jei nėra problemų pirkti per anglišką adresą, čia yra pigiau ta išsirinkta soda: http://www.ebay.co.u...=item258f22a4d8


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 05 27, 22:03)
Kovoju su ekrane pasirodančiu vaiduokliu, bet niekaip. Ir atsakymo žadėtojo negavau. Tai liūdna  verysad.gif

O aš galvojau, kad kažką ne taip darau, kad tas vaiduoklis vaidenas ax.gif . Pabandžiau ir iš kito kompo, niekas nesigauna ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 05 27, 22:36)
O aš galvojau, kad kažką ne taip darau, kad tas vaiduoklis vaidenas ax.gif . Pabandžiau ir iš kito kompo, niekas nesigauna ax.gif .

Jei jie sistemos nesusitvarkys, tai su tuo vaiduokliu reikės ilgai bendrauti. Nesuprantu, kaip jiems pirkėjų nereikia. Mes jiems laiškus rašom, pirkti norim, o jie ramiai sau pasiūlo savo naršykles susitvarkyti biggrin.gif
Atsakyti