Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 221 tema

gal kas is mytoys perkate>prisijungciau su viena prekyte>LABAI REIKIA wink.gif

egle
Kaunas arba VIlnius
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2014 05 26, 17:07)
gal kas is mytoys perkate>prisijungciau su viena prekyte>LABAI REIKIA wink.gif

egle
Kaunas arba VIlnius


Ir man labai reikia vienos prekes is mytoys, prasau priimkite kas nors 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vezi: 26 gegužės 2014 - 17:18
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 05 26, 16:08)
o kas turit ji, veiksmingas? o kur uk uz 20? amazone 22.5

Boots.com bet reikia 2 vnt pirkti, tad ieškau kompanijos smile.gif plius nemokamai duoda Compeed pleistriukus. Kadangi man ju nereikia, jei kas jungsis su pedikiuro rinkinio, pleistriukus ir gi atiduosiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 26 gegužės 2014 - 18:13
QUOTE(egjora @ 2014 05 26, 14:57)
c 13-19,5cm, J1 -20,5cm 4u.gif

Pamirsau padekoti blush2.gif aciu 4u.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 05 26, 18:57)
Boots.com bet reikia 2 vnt pirkti, tad ieškau kompanijos smile.gif plius nemokamai duoda Compeed pleistriukus. Kadangi man ju nereikia, jei kas jungsis su pedikiuro rinkinio, pleistriukus ir gi atiduosiu smile.gif

ale va, kad jus is pajurio, tai tas ant to iseina.
gal kas Vilniuj perka? ax.gif
Atsakyti
Ar pavyko kam siom dienom pirkti myToys .de? as jau jiem ir laiska ka tik parasiau, nes nenusiperku patalynes doh.gif
Ziuresiu ka atrasys g.gif
Atsakyti
gal kas prisijungtu prie everything5pounds.com? uzsakau is karto po naujienu ir turetu nebuti daugiau kaip po 26 lt preke mirksiukas.gif rytoj imes nauju batuku-man tai paskutiniai labai grazus 4u.gif https://www.facebook...7...4947&type=1
Atsakyti
QUOTE(mazyte @ 2014 05 26, 19:31)
Ar pavyko kam siom dienom pirkti myToys .de? as jau jiem ir laiska ka tik parasiau, nes nenusiperku patalynes  doh.gif
Ziuresiu ka atrasys  g.gif

Vargstu jau kelinta diena... karsta.gif Šiandien pradėjau su vokietukais susirašinėjimą, bet nelabai naudos matau. Paprašė, kad parašyčiau naršyklės pavadinimą ir jos versiją. Aš jiems keturias išvardinau, žiūrėsių, ką parašys, bet stebuklo nesitikiu. Na, gali būti vienos naršyklės bėda, bet tik jau ne keturių skirtingų naršyklių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 05 26, 19:54)
Vargstu jau kelinta diena...  karsta.gif Šiandien pradėjau su vokietukais susirašinėjimą, bet nelabai naudos matau. Paprašė, kad parašyčiau naršyklės pavadinimą ir jos versiją. Aš jiems keturias išvardinau, žiūrėsių, ką parašys, bet stebuklo nesitikiu. Na, gali būti vienos naršyklės bėda, bet tik jau ne keturių skirtingų naršyklių smile.gif


Man taip pat nepavyksta kelinta diena, todel kam pavyktu labai prasau prijungti su 1 preke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vezi @ 2014 05 26, 20:01)
Man taip pat nepavyksta kelinta diena, todel kam pavyktu labai prasau prijungti su 1 preke  ax.gif

Tai ir Jūs jiems parašykit, gal tada susirūpins, kad pirkėjų netenka ir susitvarkys, nes dabar, panašu, kad viską nurašo naršyklėms ir sistemos netvarko. Aš ir iš darbo bandžiau pirkti, ir iš ten tas pats.
Atsakyti
šiandien paskutinė diena mytoys temperatūros nuolaidai. gal nuo ryt susitvarkys? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 05 26, 20:06)
Tai ir Jūs jiems parašykit, gal tada susirūpins, kad pirkėjų netenka ir susitvarkys, nes dabar, panašu, kad viską nurašo naršyklėms ir sistemos netvarko. Aš ir iš darbo bandžiau pirkti, ir iš ten tas pats.



Na va parasiau, ziuresiu ka atsakys g.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2014 05 26, 21:25)
šiandien paskutinė diena mytoys temperatūros nuolaidai. gal nuo ryt susitvarkys? mirksiukas.gif

Aha, čia kaip tesco rūbai - vakar buvo paskutinė 25% nuolaidos diena, tai niekaip nepasikrovė, o šiandien jau viskas veikia puikiai cool.gif
Atsakyti