Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 221 tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 05 26, 11:41)
Geriausiu iki vakaro neliks, nes mano kasike jau dalies nebera.. Vis svarsciau, ar jamt, bet aj.. bus dar tu seilu.

Per kiek laiko jie i UK atsiuncia? 4u.gif

Na, aš jau pasimokius, kad jei zulily per tokius išpardavimus pamatau ką gero, tai iškart ir čiumpu. O paskui jau ieškau, kas dar norėtų prisijungt ir jei atsiranda (o visada atsiranda:)) nuperku papildomai. Nes siuntimo mokestis visiems tos pačios dienos pirkiniams vis tiek bus tik vienas;)
Gaila, tik dabar ne prie kompo esu...

O atsiunčia įvairiai - buvo per
1 savaitę, buvo ir per 3.
Atsakyti
Gal kam reikia Equazen baby zuvu tauku?
Turiu 3 laisvas dezutes 4u.gif
Atsakyti
pirkau SD 05,21 vis dar neissiusta ra buvo kam taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2014 05 26, 12:10)
pirkau SD 05,21 vis dar neissiusta ra buvo kam taip? g.gif


mano penktadieninis irgi laukia kurjerių ax.gif
Atsakyti
Renku sportsdirect, kad pasidalinti siuntimo mokestį. Prašom prisijungti su nedideliais krepšeliais. Noriu užsakyti poryt (trečiadienį) vakare (apie 21 val.).

Vilnius, Pilaitė

Swedbankas

varike.varike@gmail.com
laiško tema - SD
siųskite tvarkingus krepšelius - copy paste būdu laiško tekste (jei nepavyksta,tvarkingos nuorodos su kiekiais ir kainom) galiu persiųsti.

laiške turi būti nurodyta: SM nikas, miestas, bankas, telef. nr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varikė: 26 gegužės 2014 - 11:56
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 05 26, 12:04)
Na, aš jau pasimokius, kad jei zulily per tokius išpardavimus pamatau ką gero, tai iškart ir čiumpu.

Tikrai taip drinks_cheers.gif

____

Merginos, gal zinot kokia UK daiktu isparduotuve, patalynes, namu apyvokos?


____

Gal javari dar ismes didesniu nuolaidu pries permainas rolleyes.gif Man to koduko nepritaiko, nebent turi buti 60 eu jau po nuolaidos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 05 26, 12:57)
Gal javari dar ismes didesniu nuolaidu pries permainas rolleyes.gif Man to koduko nepritaiko, nebent turi buti 60 eu jau po nuolaidos g.gif

ne, pries nuolaida smile.gif pardavejas turi buti butinai amazon.de ir negalioja tamaris bei boss orange prek. zenklams.
ir kodas ne javari galioja, o amazon.de wink.gif

siaip apsimoka pirkti vaikiska avalyne per uk, nes netaiko pvm, tai pasikoperavus visai geros kainos smile.gif
Atsakyti
Gal cia ir ne vieta, bet lb aktualu, gal kas turit 31-32 dydzi ir vidpaduko dydi galetumet pasakyti? Aciu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Renku SD siuntimui pasidalint, užsakau šiand vakare, Telšiai persiunčiu
Atsakyti
Gal SD yra kokia papildoma nuolaidėlė?
Atsakyti
Sveikos, man neteko nieko pirktis iš uk amazonės ir šiaip aš nepradėjau pati pirktis kaip Jūs-per Tukį, berods g.gif

man reikia tokios sodos, sakykit, kaip man ją nusipirkt?

http://www.amazon.co...4/dp/B0057Q1PWY
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 05 26, 13:00)
ne, pries nuolaida smile.gif pardavejas turi buti butinai amazon.de ir negalioja tamaris bei boss orange prek. zenklams.
ir kodas ne javari galioja, o amazon.de wink.gif

siaip apsimoka pirkti vaikiska avalyne per uk, nes netaiko pvm, tai pasikoperavus visai geros kainos smile.gif


jei aš imu 2 poras, man minusuoja 30eur, o po to kažkaip vėl prideda rolleyes.gif : pvz.
http://www.amazon.de...ml/ref=gno_cart

Atsakyti