Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 221 tema

gal kas prisijungtu prie myToys.de Klaipedoje?
arba mane priimtu su patalynes komplektu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyte @ 2014 05 23, 22:54)
gal kas prisijungtu prie myToys.de Klaipedoje?
arba mane priimtu su patalynes komplektu  g.gif

Gal galit pasidalint kokią patalynę perkat ax.gif
Atsakyti
Gal zinot, kodel tesco galejo atsaukti uzsakyma? Pirkta ne pirma kartą. Gal suma pasirodė jiems per didelė? Ar bandyt kartot uzsakymą? Ar jau šiam accountui viskas
Atsakyti
N*A*U*J*I uz savikaina , gal kam reik, kad neguletu spintoje smile.gif

CROCS GUST orginalus C9 ir J1, rudi

[/color]90 lt
user posted image

Atsakyti
Sesė prašė paklausti gal kam reikia paaugliui treningų NIKE nauji atsisiuntė internetu netiko maži sad.gif jie tokie kaip lauko neperpučiami,treningą galima nešioti ir kaip striukytę. Labai gražūs.
http://www.xn--rengi...-treningas.html

Išmatavimai:
tiktų plonam neaukštam 1,70-1,72
kelnių liemuo 33x2 tempiasi iki 45x2
Kelnių ilgis visas 95,5cm
Nuo klyno 69cm
Džemperio rankovė nuo peties 67cm nuo pažasties 47cm.
Kaina tik 85lt.
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 05 23, 22:29)

kas jungesi prie vokieciu vaistines unserekleineapotheke.de jau matau siuntinys apie 10 val ryte buvo Vilniuje-taip tikiuosi pirmadieni ar antradieni sulaukti  4u.gif
RYTOJ api 13 val po naujienu pirksiu www.everything5pounds.com  4u.gif laiskucius siuskite alinuska@bamba.lt

unsere vaistines bus pirmadieni siuntinys. o www.everything5pounds.com gausis po 26 lt jei dar pora prekiu prisides mirksiukas.gif https://www.facebook...7...4947&type=1 uzsakau kai tik ikels, tai laiskuciu lauksiu iki 13.05 val mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar čia tik man vienai, kai einu link apmokėjimo mytoys.de, išmeta užrašą "Jūs bandėte pasiekti mūsų svetainės nuorodą, kuri neegzistuoja"? O gal čia gedimas pas juos sistemoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 05 24, 14:06)
Ar čia tik man vienai, kai einu link apmokėjimo mytoys.de, išmeta užrašą "Jūs bandėte pasiekti mūsų svetainės nuorodą, kuri neegzistuoja"?  O gal čia gedimas pas juos sistemoj  g.gif

Man taip buvo. Sugadinau 4 el.pastus.... Manau, kad puslapio problema. Sulaukiau, kol leido patvirtint uzsakyma be 10 eur. nuolaidos ir tada jungiausi per nauja el.pasta.
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2014 05 24, 13:26)
Man taip buvo. Sugadinau 4 el.pastus.... Manau, kad puslapio problema. Sulaukiau, kol leido patvirtint uzsakyma be 10 eur. nuolaidos ir tada jungiausi per nauja el.pasta.

Ar čia šiandien Jums taip buvo? Galvoju, ar bandyti iš naujų el. paštų ar tiesiog palaukti, kol susitvarkys savo sistemą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasulita123: 24 gegužės 2014 - 13:45
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 05 24, 14:44)
Ar čia šiandien Jums taip buvo? Galvoju, ar bandyti iš naujų el. paštų ar tiesiog palaukti, kol susitvarkys savo sistemą  g.gif

Pries kelias dienas...
Atsakyti
labas, soriukas neskaciau temos, jei galit, priminkit, skubiai reikia, ar crocs.eu siuncia i lietuva? nuo kokios sumos nemokamai?
o koks tas kt psl ju, jei si cia nesiuncia? nes crocs.eu maciau 20 proc snd viskam lyg g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2014 05 24, 17:14)
labas, soriukas neskaciau temos, jei galit, priminkit, skubiai reikia, ar crocs.eu siuncia i lietuva? nuo kokios sumos nemokamai?
o koks tas kt psl ju, jei si cia nesiuncia? nes crocs.eu maciau 20 proc snd viskam lyg g.gif

crocs.eu siuncia, o crocs.uk nesiuncia jau sad.gif
Atsakyti