Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 221 tema

O kiek kainuoja siuntimas i LT is mytoys.de? aciu uz atsakyma g.gif nieko nesuprantu vokiskai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 05 22, 13:24)
Mergaitės, ar galite man paaiškinti, jei aš siunčiuosi per tuki, o mano prekės svers kokį 400gr, tai man reiks susimokėti už 2kg - ar kažkaip jie sukooperuos su to miesto siunta, ar man atskirai atidės ir lauks, kol aš prisirinksiu tą svorį?  g.gif  blush2.gif


Jei parašysit email'ą ir paprašysit nesiųst su artimiausia siunta, o laukti kol prisikaups 2 kg, tai nereiks permokėt smile.gif
O jei nieko nerašysit - išsiųs ir mokėsit kaip už 2 kg.
Atsakyti
QUOTE(vezi @ 2014 05 22, 16:09)
O kiek kainuoja siuntimas i LT is mytoys.de? aciu uz atsakyma g.gif nieko nesuprantu vokiskai doh.gif


14 euru, pirma karta perkant galima pritaikyti 10 euru nuolaidos koda.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 05 22, 16:10)
Jei parašysit email'ą ir paprašysit nesiųst su artimiausia siunta, o laukti kol prisikaups 2 kg, tai nereiks permokėt smile.gif
O jei nieko nerašysit - išsiųs ir mokėsit kaip už 2 kg.

Aišku 4u.gif
O gal kas Klaipėdoje MS užsakinės? blush2.gif
Atsakyti

Kur mytoyse raso jog prekes pvz nesiuncia i LT? g.gif
Nesuprantu kodel neleidzia pirkti- daejus iki apmokejimo pasirinkimo islenda kazkos vaiduoklis ir liepia gristi i pagrindini psl doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vezi @ 2014 05 22, 12:55)
Gal yra Alytiskiu norinciu pirkti is www.mytoys.de  4u.gif  ar gal kas galetu priimti is kito miesto su viena preke ax.gif



Alytiskes nejaugi niekam nieko nereikia blush2.gif siuntimas tik 3,95 €, tai galetume pasidalinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2014 05 22, 16:56)
Kur mytoyse raso jog prekes pvz nesiuncia i LT?  g.gif
Nesuprantu kodel neleidzia pirkti- daejus iki apmokejimo pasirinkimo islenda kazkos vaiduoklis ir liepia gristi i pagrindini psl  doh.gif  doh.gif

deja, buna problemu su siuo mielu vaiduokliu smile.gif gal pabandykite kita narsykle. bet gali buti del apkrovos smile.gif
prie kainos raso, jei nesiuncia - nur in deutschland lieferbar smile.gif
Atsakyti
Gal galit pasakyt koks dabar kodas mytoys, randau seną
Atsakyti
Bestellwert:
24,47 €
(15 € Mindestbestellwert)

Versandkosten:
2,95 €
(bei Versand in Deutschland)
Kosten bei Auslandslieferung

Summe:
27,42 €

Tai sakykit siuntimas tik 2,95,vertejas vercia kazkokias nesamones,bet jus rasote,kad brangesnis,nieko nebesuprantu.
Atsakyti
2,95 € - in Deutschland. čia net vertėjo nereikia - tiek kainuoja Vokietijoje siuntimas biggrin.gif . o va kai suvedat Litauen, tai ir išmeta iškart 13.95
Atsakyti
QUOTE(EirJ @ 2014 05 22, 17:14)
2,95 € - in Deutschland. čia net vertėjo nereikia - tiek kainuoja Vokietijoje siuntimas biggrin.gif . o va kai suvedat Litauen, tai ir išmeta iškart 13.95

Aciu,dabar jau supratau. 4u.gif
Atsakyti
Bandysiu pirkti mytoys.de Klaipėdoje (labiau šiaurinė jos dalis, nes gyvenu Kalotėje), 4eurai siuntimas blush2.gif
Tvarkingų krepšiukų laukiu elizieja@gmail.com
Atsakyti